ارزهای دیجیتال

Cardano (ADA) قلمرو خرید قوی را بازپس می گیرد – در اینجا نحوه انجام آن است

Cardano (ADA) ماه گذشته از روند صعودی لذت می برد. به دنبال افزایش قیمت که منجر به افزایش کل بازار کریپتو شد، قیمت کریپتو در هفته گذشته دوباره کاهش یافت.

  • قیمت ADA به منطقه خرید می رسد
  • کاردانو در هفته گذشته 18 درصد از دست داد
  • قیمت ADA تا زمان انتشار 2.88 درصد کاهش یافت

پس از شکل‌گیری این روند صعودی که کل بازار ارزهای دیجیتال را بالاتر برد، قیمت‌ها در هفته گذشته به شدت سقوط کردند. به طور متوسط، بازار کریپتو در هفته گذشته حدود 12 درصد کاهش یافت.

کاردانو تقریباً 18 درصد ضرر کرد و قیمت‌های ADA را به منطقه خرید سوق داد. بنابراین، آیا خرید دیپ در این مرحله توصیه می شود؟ یا اینکه خریداران باید کمی بیشتر برای جهش قیمت صبر کنند؟

مطابق با CoinMarketCapقیمت ADA تا زمان نوشتن این مقاله 2.88 درصد کاهش یافته است یا در 0.4505 دلار معامله می شود.

“قاتل اتریوم”

کاردانو (ADA) با نام «قاتل اتریوم» یک بلاک چین عمومی و غیرمتمرکز DApps و قرارداد هوشمند است که در سال 2017 راه اندازی شد تا بزرگتر و بهتر از اتریوم باشد.

این الگوریتم از الگوریتم Proof-of-Stake استفاده می‌کند که به طور قابل‌توجهی نسبت به آنچه اتریوم به آن مجهز شده است، انرژی کارآمدتر است.

با توجه به کاستی‌ها یا کاستی‌های زیادی که اتریوم دارد مانند کندی و هزینه‌های گران گاز، گفته می‌شود که کاردانو معیاری برای ارتقاهای محوری با استفاده از فناوری مدرن تعیین می‌کند.

با ارتقاء «آلونزو» کاردانو، این شبکه در سال 2021 رشد کرد تا ایمن‌تر، مقیاس‌پذیرتر، از نظر فنی پیشرفته‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشد.

کاردانو (ADA) از سطح 0.50 دلار عبور می کند؟

بازار کریپتو با رکود 12 درصدی مواجه شد. بیت کوین تقریباً 11 درصد از دست داده است در حالی که اتریوم 16 درصد کاهش یافته است. به نظر می رسید که برندگان برتر هفته قبل دست به دست هم داده اند و این هفته در مسیری نزولی حرکت کرده اند.

کاردانو از پایین ترین سطح خود یعنی 0.40 دلار و سپس به اوج خود در 0.59 دلار رشد شگفت انگیزی داشت که تقریباً 47 درصد افزایش یافت.

امروز، قیمت‌های بازار کریپتو تعدیل قیمت کردند و کاهش یافتند. قیمت ها به منطقه حمایت 0.45 دلار رسیدند و اکنون در حال افزایش هستند. کاردانو دوباره به 0.47 دلار رسید.

اکنون، قیمت‌ها می‌توانند از 0.45 دلار به 0.50 دلار تثبیت شوند، و سپس قیمت‌ها ممکن است دوباره بالا بروند و در علامت تثبیت بالای 0.50 دلار به اوج خود برسند. از آن نقطه، جهت ADA به احساسات فعلی بازار بستگی دارد.

بنابراین، اگر بازار کریپتو رشد کند، ADA ممکن است از مرز 0.50 دلار به سمت بالا عبور کند.

در این مرحله، هیاهوی پیرامون ادغام اتریوم از بین رفته است و انتظار نمی‌رود قیمت‌های بزرگی وجود داشته باشد.

Crypto total market cap at $998 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from AMBCrypto, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا