ارزهای دیجیتال

Cardano به کمترین میزان خود در 7 روز گذشته رسید – اسلاید بیشتری برای ADA؟

کاردانو، 8هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، امروز با 0.38 دلار معامله شد تا به کمترین میزان خود در 21 ماه گذشته برسد.

  • ADA به تازگی پایین ترین قیمت خود را در سال 2022 ثبت کرده است که 0.36 دلار بوده است
  • کاردانو ممکن است در یک روند نزولی دیگر تا مرز 0.25 دلار پیش بینی شده باشد
  • IOG برای داشتن یک رالی صعودی بر پایه های قوی تکیه می کند.

لغزش نزولی برای ADA ادامه دارد، زیرا قیمت آن بیشتر کاهش یافته است. از زمان نوشتن این مقاله، داده‌های از کوینگککو نشان می دهد که دارایی با قیمت 0.36 دلار معامله می شود.

اکنون در 24 ساعت گذشته 6.9 درصد کاهش یافته و 14.8 درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داده است. این پیشرفت اما دیگر خبری نیست.

پیتر برانت، تحلیلگر باسابقه بازار هفته گذشته در توییتی اعلام کرد که ADA، پس از فروش از زمان تکمیل هاردفورک Vasil در بلاک چین کاردانو در ماه سپتامبر، تا 0.25 دلار کاهش خواهد یافت.

کاردانو به پایین ترین سطح خود در سال 2022 رسید

وضعیت از قبل برای Cardano تاریک بود که اوایل امروز تا 0.38 دلار سقوط کرد. اما زمانی که ADA به پایین ترین حد خود در سال 2022 یعنی 0.36 دلار سقوط کرد، این وضعیت از بین رفت.

مایه تاسف بود که آلتکوین به زیر الگوی کوتاه مدت خود سقوط کرد و خود را به سمت یک روند نزولی سوق داد. اگر الگوی خود را افزایش می داد، دارایی دیجیتال ممکن بود پس از کشتار زمستان ارزهای دیجیتال بهبود پیدا کند.

کاردانو توانست به زیر منطقه اشباع فروش شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت کند، اما این اقدام کوتاه بود و با مقاومت مواجه شد زیرا به نظر می‌رسید معامله‌گران این افت را خریداری کرده‌اند.

اخبار بد بیشتری برای ADA وجود دارد، زیرا تقاضا هنوز به سطح پایدار بازنگشته است، در درجه اول به این دلیل که انتظارات حرکت نزولی بیشتر به دلیل شرایط سخت فعلی بازار وجود دارد.

جاده برای ADA چقدر پر از دست انداز خواهد بود؟

این ارز دیجیتال ممکن است در حال حاضر سقوط کرده باشد و از معدود ارزهایی است که توانسته اند به رکورد پایین ترین رکورد در سال 2022 برسند، اما این به معنای پایان ADA نیست.

کاردانو بر پایه های بنیادی قوی خود تکیه می کند تا بازگشتی داشته باشد و در حال حرکت برای یک شتاب معاملاتی صعودی باشد.

طبق گزارش توسعه هفتگی منتشر شده توسط Input Output Global (IOG)، در حال حاضر 1117 پروژه بر روی بلاک چین کاردانو در حال ساخت هستند.

علاوه بر این، افزایش قابل توجهی در کاربران جدید برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) که در شبکه «قاتل اتریوم» ساخته شده‌اند، مشاهده شده است.

از نظر کاربران و ارزش، IOG گفت که توکن غیرقابل تعویض Cardano نیز در حال افزایش است. در آوریل امسال، حجم معاملات NFT شبکه حدود 27 میلیون دلار بود.

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل شرکت Input Output Global طی مصاحبه ای در ماه جولای گفت:

یکی از زمینه های شگفت انگیز رشد در کاردانو در فضای NFT است. حدود 40 درصد از همه برنامه‌هایی که در حال اجرا هستند مربوط به NFT هستند… حدود 270 میلیون دلار در ماه در حجم NFT. بنابراین، 3 میلیارد دلار در سال.

Crypto total market cap at $852 billion on the daily chart | Featured image from Latest Finance News, 
Source: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا