ارزهای دیجیتال

Cardano اتاق تنفس را با پشتیبانی 0.35 دلار می یابد – برای ADA خوب است؟

کاردانو به نوعی با بیت کوین و اتریوم پیشتاز ارزهای دیجیتال همگام است و در نمودار روزانه خود بر افزایش قیمت نشسته است.

  • کاردانو نتوانست محدوده حمایتی حیاتی 0.41 دلار را حفظ کند و به نشانگر حمایت جدید 0.36 دلار بسنده کند.
  • پیش بینی می شود که ADA در روزهای آینده از 0.0403 دلار به 0.416 دلار معامله شود
  • آدرس های Cardano با وجود احساسات نزولی بازار رشد می کنند

ردیابی از کوینگککو نشان می‌دهد که توکن قرارداد هوشمند با قیمت 0.371 دلار معامله می‌شود و قیمت آن را در یک دوره 24 ساعته تقریباً 1 درصد افزایش می‌دهد.

با این حال، آلتکوین همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا در معیارهای 7 روزه و 14 روزه خود در منطقه قرمز باقی می ماند و به ترتیب 7.6% و 13.3% کاهش می یابد.

سرمایه گذاران، دارندگان و معامله گران به شدت مراقب حرکت قیمت کریپتو هستند، زیرا تلاش می کند پس از ناکامی در حفظ نشانگر حمایتی 0.41 دلاری، بازگردد.

در ابتدا به نظر می رسید که دارایی در آستانه سقوط شدید دیگری قرار دارد، اما توانست به محدوده حمایتی جدیدی بچسبد که می تواند در تعیین روند افزایش قیمت بعدی آن مهم باشد.

Cardano به $0.35 پشتیبانی می کند

همانطور که از نمودار معاملاتی کاردانو مشاهده می شود، باند بولینگر (خط آبی) همچنان به کاهش خود ادامه داد زیرا ADA نتوانست قیمت بحرانی 0.41 دلار را حفظ کند. فقط با رسیدن به نشانگر 0.35 دلار متوقف شد.

Source: TradingView

در همین حال، شاخص قدرت نسبی کریپتو (RSI) به مقدار پایین 23.4 رسید که نشان می دهد کاردانو در موقعیت فروش بیش از حد قرار دارد و برای افزایش قیمت آماده است.

اگر ADA بتواند نشانگر پشتیبانی جدید خود را حفظ کند، افزایشی بین 0.403 تا 0.416 دلار احتمالاً طی چند روز آینده اتفاق می‌افتد و این توکن را قادر می‌سازد تا بازیابی خود را همراه با سایر اعضای فضای کریپتو آغاز کند.

با این حال، اگر کاردانو نتواند این موقعیت را دوباره حفظ کند، به خرس‌ها فرصتی داده می‌شود تا سود کسب کنند زیرا ADA احتمالاً تا 0.336 دلار سقوط می‌کند.

آدرس های ADA با وجود ارزش ضعیف رشد می کنند

در سپتامبر 2021، کاردانو موفق شد به بالاترین ارزش خود یعنی 3.09 دلار دست یابد. با این حال، کریپتو در حال حاضر 80٪ از این ارزش را از دست داده است و همچنان برای رسیدن به نشانگر 1 دلار تلاش می کند.

اما علیرغم کاهش شدید قیمتی که این دارایی از زمان رسیدن به ATH خود همچنان تجربه می کند، به نظر می رسد سرمایه گذاران خرده نگران نباشند.

در واقع افزایش قابل توجهی در آدرس‌های ADA وجود دارد که نشان می‌دهد رمزارز همچنان در بین شرکت‌کنندگان در فضای کریپتو مورد توجه است.

دارندگان 100 تا 1000 توکن کاردانو اکنون 1.15 درصد از عرضه در گردش شبکه را به خود اختصاص داده اند که نسبت به 0.92 درصد قبلی 0.23 درصد افزایش یافته است.

در همین حال، افزایش تقریباً یکسانی برای دارندگان 1000 تا 10000 سکه ADA نیز مشاهده می شود که 0.59 درصد رشد داشته است.

Cardano اتاق تنفس را با پشتیبانی 035 دلار می یابد

ADA market cap at $12 billion on the daily chart | Featured image from Shutterstock, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا