ارزهای دیجیتال

Candy Club با اکوسیستم OKC (OKX Chain) ادغام می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

هنگ کنگ، هنگ کنگ، 17 نوامبر 2022، Chainwire

Candy Club با موفقیت در اکوسیستم OKC ادغام شده و یک مورد استفاده برای توکن و جامعه OKC اضافه کرده است. OKC یک L1 سازگار با EVM است که بر روی Cosmos با تمرکز بر قابلیت همکاری واقعی (IBC) و حداکثر عملکرد ساخته شده است. در مقیاس پذیری بالا، توسعه دهندگان می توانند با هزینه های گاز کم بسازند و مقیاس کنند. اکوسیستم و زیرساخت OKC، از جمله رابط چند زنجیره ای همه در یک Web3، تجربه یکپارچه را برای توسعه دهندگان و کاربران فراهم می کند.

از زمان راه‌اندازی Candy Club در Token2049 سنگاپور، این کلوپ بازی‌های مجازی اجتماعی با پروژه‌های لایه 1 اتریوم، Polygon، بایننس هوشمند و پروژه‌های Tron کار می‌کند تا ابزار و تقاضای توکن خود را با وجود احساسات نزولی افزایش دهد.

«راه‌انداز ابزار توکن آگنوستیک زنجیره‌ای Candy Club به همه پروژه‌ها دسترسی برابر و منصفانه برای افزایش تقاضای توکن آنها ارائه می‌دهد. ما مفتخریم که می‌بینیم Candy Club با OKC ادغام می‌شود تا به اکوسیستم و جامعه ما نه تنها توکن‌های موارد استفاده افزایش یافته در اکوسیستم خود را ارائه دهیم، بلکه از طریق یک روش سرگرم‌کننده و اجتماعی برای استفاده از آنها نیز ارائه دهیم.» نیکلاس سونگ، مدیر توسعه اکوسیستم OKC، آسیا و اقیانوسیه

طی 5 هفته از زمان راه‌اندازی، 25 پروژه توکن در حال ورود به پلتفرم بازی‌های رمزنگاری اجتماعی Candy Club هستند و به نوبه خود به جوامع خود پیشنهاد می‌دهند تا بیش از 600+ بازی کازینو، اسلات و شرط‌بندی ورزشی را با استفاده از مشتقاتی از ERC20 بومی هر پروژه تجربه کنند. توکن BEP20.

از طریق یکپارچگی فناوری و بدون هزینه با Candy Club، ظرفیت اضافه شده برای هر توکن ERC20، BEP20 یا TRC20 که به عنوان یک سکه درون بازی در همه بازی‌های Candy Club استفاده می‌شود، ابزار توکن پروژه را افزایش می‌دهد، تقاضای توکن را در زمستان کریپتو بهبود می‌بخشد و دوباره جوامع راکد را در بازار نزولی درگیر می کند.

علاوه بر این، برنامه شریک پاداش Candy Club به پروژه های رمزی پاداش ماهانه تا 1٪ در ارز دیجیتال مورد استفاده جامعه آنها ارائه می دهد. این به نوبه خود به یک خزانه توکن سالم تر تبدیل می شود که می تواند برای تسریع سوزاندن توکن ها، تخصیص وجوه بسیار مورد نیاز برای اطمینان از رسیدن پروژه ها به نقاط عطف نقشه راه مورد استفاده قرار گیرد و به پروژه ها انعطاف پذیری مالی برای رونق زمستان کریپتوها بدهد.

«دوازده ماه گذشته بازار نزولی سختی برای صنعت کریپتو بوده است، بسیاری از توکن‌های پروژه در ماه‌ها معامله نشده‌اند. Candy Club با این مأموریت متولد شد که نه تنها فضای کریپتو را گرد هم آورد، بلکه به پروژه‌های توکن توانایی ارائه ابزار اضافی برای توکن‌های خود را در اختیار جوامع خود قرار داد. این به پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا تعامل اعضا را افزایش دهند و خزانه‌های خود را برای گذر از زمستان کریپتو بهبود بخشند و به ساخت به‌روزرسانی‌های جدید برای پروژه‌های خود ادامه دهند.» دیوید بارانتس، رئیس باشگاه آب نبات.

درباره Candy Club

Candy Club اولین پلتفرم بازی های رمزنگاری اجتماعی در جهان است که تمام پروژه های زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس را با توکن ابزار ERC20 یا BEP20 می پذیرد. Candy Club که از نظر قانونی مطابقت دارد و بر امنیت تمرکز دارد، تجربه بازی های اجتماعی را برای بیش از 14000 پروژه ارز دیجیتال و بیش از 73 میلیون کیف پول باز می کند.
وب سایت | توییتر | تلگرام | یوتیوب |

درباره OKC

OKC یک L1 سازگار با EVM است که بر روی Cosmos با تمرکز بر قابلیت همکاری واقعی (IBC) و حداکثر عملکرد ساخته شده است. در مقیاس پذیری بالا، توسعه دهندگان می توانند با هزینه های گاز کم بسازند و مقیاس کنند. اکوسیستم و زیرساخت OKC، از جمله رابط چند زنجیره ای همه در یک Web3، تجربه یکپارچه را برای توسعه دهندگان و کاربران فراهم می کند.
وب سایت | توییتر | اختلاف| تلگرام | یوتیوب | Reddit| DevCommunity

مخاطب

معاونت بازاریابی
رایان هی
PlayPeli
[email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا