ارزهای دیجیتال

CAKE نزدیک به 10٪ افزایش می یابد زیرا بایننس Labs “سرمایه گذاری استراتژیک” در PancakeSwap انجام می دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

CAKE نزدیک به 10٪ افزایش می یابد زیرا بایننس Labs "سرمایه گذاری استراتژیک" در PancakeSwap انجام می دهد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

مواد غذایی کلیدی:

  • آزمایشگاه بایننس یک “سرمایه گذاری استراتژیک” در PancakeSwap، یک صرافی غیرمتمرکز پیشرو در زنجیره BNB انجام داده است.
  • این سرمایه گذاری پس از راه اندازی صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر 500 میلیون دلاری بایننس در هفته گذشته انجام شد.
  • قیمت کیک در اخبار نزدیک به 10 درصد افزایش یافت

آزمایشگاه بایننس در dApp پیشرو در زنجیره BNB سرمایه گذاری می کند

Binance Labs، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، یک “سرمایه گذاری استراتژیک” در PancakeSwap (CAKE)، یکی از بزرگترین صرافی های غیرمتمرکز (DEX) در صنعت و محبوب ترین پروژه DeFi در زنجیره BNB را اعلام کرده است.

بر اساس یک پست وبلاگ، این سرمایه گذاری به منظور تسهیل موج بعدی پذیرش بلاک چین جهانی برای «تحول وب 3» است. مقدار دقیق توکن های کیک خریداری شده فاش نشده است. CAKE دارایی‌های دیجیتالی مدیریتی و کاربردی پلتفرم PancakeSwap است که برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و مشارکت در فرآیند تصمیم‌گیری تحت رهبری جامعه استفاده می‌شود. بیل کیان، سرپرست آزمایشگاه‌های بایننس، در مورد این حرکت چنین گفت:

PancakeSwap توسعه و پذیرش انبوه زنجیره BNB را رهبری کرده است. با توجه به اینکه PancakeSwap پرکاربردترین dApp و پروژه DeFi با بالاترین TVL در زنجیره BNB است، ما از این پروژه پشتیبانی قوی داشته و خواهیم داشت.

PancakeSwap یکی از محبوب ترین سازندگان خودکار بازار (AMM) در این بخش است که روزانه بیش از 400000 کاربر فعال دارد. طبق داده‌های مدیریت شده توسط DeFiLlama، PancakeSwap تقریباً 45٪ از کل ارزش قفل شده (TVL) در BNB Chain با 3.88 میلیارد دلار را تشکیل می‌دهد. BNB Chain دومین اکوسیستم بزرگ DeFi در جهان است که تنها پس از اتریوم است که 65 درصد از TVL را در تمام زنجیره‌ها تشکیل می‌دهد. برای زمینه اضافی، Uniswap (بزرگترین DEX در اتریوم) دارای TVL 5.82 میلیارد دلار یا تقریباً 8٪ از کل TVL در اتریوم است.

در اخبار مرتبط، هفته گذشته، آزمایشگاه بایننس یک صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری برای حمایت از پروژه های Web3 راه اندازی کرد. این صندوق با مشارکت DST Global Partners، Breyer Capital و چندین سرمایه گذار شرکتی برجسته دیگر راه اندازی شد.

خبر سرمایه گذاری PancakeSwap آزمایشگاه بایننس، کیک را به بالاترین قیمت چند هفته ای خود یعنی 4.84 دلار رساند. این توکن تغییر قیمت 24 ساعته تقریباً 7 درصدی را در زمان چاپ نشان می دهد. در یک نقطه اوایل امروز، توکن سود 24 ساعته نزدیک به 10٪ را نشان می داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا