ارزهای دیجیتال

BNB Chain Hard Fork را پیش از 574 میلیون دلار رایت سه ماهه BNB اجرا می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

BNB Chain Hard Fork را پیش از 574 میلیون دلار رایت سه ماهه BNB اجرا می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 3

خوراکی های کلیدی:

  • پس از هک 100 میلیون دلاری هفته گذشته، BNB Chain تحت هارد فورک موران قرار گرفت.
  • این ارتقا آسیب‌پذیری را در BSC Token Hub، که توسط مهاجم استفاده می‌شد، اصلاح می‌کند
  • در اخبار مرتبط، بیست و یکمین BNB رایت امروز برگزار شد و برای همیشه BNB به ارزش 574 میلیون دلار از گردش خارج شد.

هارد فورک “Moran” پس از یک هک 100 میلیون دلاری در هفته گذشته منتشر شد

در 6 اکتبر، زنجیره BNB از یک سوء استفاده عظیم رنج برد که بیش از 560 میلیون دلار دارایی دیجیتال یا تقریباً 2،000،000 BNB را تحت تأثیر قرار داد. برای جلوگیری از هر گونه آسیب بیشتر، اعتبار سنجی های زنجیره هوشمند بایننس (BSC) به طور لحظه ای عملکرد بلاک چین را متوقف کردند. این زنجیره چند ساعت بعد با چندین رفع فوری راه‌اندازی مجدد شد.

دیروز، توسعه دهندگان زنجیره BNB هارد فورک موران را برای ایجاد راه حل دائمی تر و از بین بردن آسیب پذیری ها در پل زنجیره ای متقابل اتصال BSC و BNB Beacon Chain، که به عنوان نقطه حمله در هک هفته گذشته استفاده شد، اجرا کردند.

شایان ذکر است که مهاجم موفق شد تقریباً 100 میلیون دلار دارایی دیجیتال را به خارج از زنجیره منتقل کند، در حالی که وجوه تغییر نام قبل از انتقال به زنجیره BNB مسدود شد. به گفته توسعه دهندگان، مهاجم به جای سرقت توکن های موجود، از یک سوء استفاده در BSC Token Hub برای تولید توکن های جدید استفاده کرده است.

بیست و یکمین دوره سه ماهه، 574 میلیون دلار BNB را از گردش خارج می کند

در اخبار مرتبط با زنجیره BNB، بیست و یکمین توکن سوزاندن سه ماهه اوایل امروز تکمیل شد که برای همیشه 2,065,152 BNB (به ارزش تقریبی 574 میلیون دلار) از بین رفت. بایننس این خبر را از طریق a به اشتراک گذاشت پست توییتر.

سوخت‌های BNB برنامه‌ریزی‌شده بایننس، که اخیراً برای استفاده از فرمول خودکار سوزاندن خودکار اصلاح شده‌اند، قرار است 100،000،000 BNB یا نیمی از کل عرضه را از چرخه حذف کنند. سوزاندن توکن باعث کاهش تورم BNB می شود، که یکی از مکانیسم هایی است که برای حفظ ارزش آن و ایجاد ثبات قیمت در بلندمدت استفاده می شود.

به گزارش BNBBurn.info، تا به امروز نزدیک به 39،000،000 BNB سوخته است. مقدار توکن های سوزانده شده با تعداد بلوک هایی که در هر سه ماهه در BSC ایجاد شده اند تعیین می شود.

آخرین سوزاندن سه ماهه سال 2022 به طور قابل توجهی بزرگتر از فصل قبل بود، هم از نظر توکن های نابود شده و هم از نظر مقدار دلار – برای زمینه، سوزاندن توکن بیستم شاهد بود که 1959595 BNB (تقریباً 447 میلیون دلار با نرخ های بازار آن زمان) برای افراد مرده ارسال شد. آدرس کیف پول


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا