ارزهای دیجیتال

BNB ATH جدیدی را در برابر BTC ثبت می کند – و ژائو کمی شگفت زده نیست

بایننس کوین (BNB) توانست به بالاترین حد خود برسد و عملکرد بهتری از بیت کوین (BTC) داشته باشد – و چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، اصلاً تعجب نکرده است. قابل توجه است که جفت BNB/BTC به 0.0124 دلار رسید. از سوی دیگر، جفت BNB/USDT 56.92 درصد افزایش یافت و همچنان در خط سبز قرار داشت، اما به اندازه جفت BNB/BTC قابل توجه نبود.

بر اساس CoinMarketCap، قیمت BNB 3.73 درصد افزایش یافت و در حال حاضر مطابق با 24 ساعت گذشته با قیمت 291.12 دلار معامله می شود. علاوه بر این، این توکن نیز با بالاترین قیمت ماهانه جدید خود که در 29 جولای به 298.06 دلار رسید، رقم قابل توجهی را به دست آورد.

ژائو بر افزایش قیمت BNB تمرکز کرد

علاوه بر این، بایننس کوین نیز در نمودار هفتگی 8.81 درصد افزایش یافت که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران می‌توانند مقداری سود کسب کنند. در هر صورت، BNB هنوز با پیشی گرفتن از BTC، ETH، و USDT از نظر ارزش بازار، علیرغم بالاترین قیمت سکه، موفق نبوده است.

ژائو در پاسخ به توییت‌هایی که می‌گوید زمان نظارت دائمی نمودارها را ندارد، زیرا تاکید کرد که تمرکز اصلی او بر روی ساخت قیمت آن است. بایننس کار عمیقی را انجام داده است که ممکن است منجر به دستیابی BNB در برابر سایر ارزهای دیجیتال بزرگ شود. علاوه بر این، CZ حتی اشاره کرد که او همیشه در مورد بیت کوین صحبت می کرد و به ندرت به BNB دست می زد.

Binance’s CEO Changpeng Zhao. Image: WIRED

حجم بایننس کوین در حال افزایش بوده است و قیمت آن نیز به همین ترتیب است که در حال حاضر به سطح چشمگیر 30 روزه رسیده است. از 29 جولای و تا لحظه تنظیم این خبر، حجم توکن از 1.46 میلیارد به 2.78 میلیارد افزایش یافته است.

سرمایه گذاران مراقب حرکت قیمت بایننس کوین هستند و به دنبال روند صعودی یا کاهشی هستند. با این وجود، CZ به جای وسواس در افزایش قیمت، به ساخت و ساز متعهدتر است.

BNB در 30 سپتامبر به 384 دلار رسید

در شرایطی که کل بازار رمزارز پیروز شده است و در فضای سبز که سطح ارزش بازار 1 تریلیون دلاری را پشت سر گذاشته است، معامله گران و سرمایه گذاران کریپتو در حال پیش بینی عملکرد کریپتو تا پایان ماه اوت هستند.

جامعه CoinMarketCap پیش‌بینی عجیبی داشت مبنی بر اینکه قیمت BNB همچنان صعودی خواهد بود و ممکن است به قیمت متوسط ​​360.91 دلار در 1 آگوست 2022 برسد. برای سپتامبر، انجمن همچنان پیش‌بینی صعودی دارد که پیش‌بینی می‌کند قیمت آن در 30 سپتامبر به 384.06 دلار برسد. نشان دهنده افزایش 35.09 درصدی نسبت به ارزش فعلی آن است.

از طرف دیگر، پانل متشکل از 54 متخصص فین‌تک پیش‌بینی کردند که BNB به 274 دلار کاهش می‌یابد که در مقایسه با ارزش فعلی آن بسیار پایین‌تر است.

FqryDhtdBNB total market cap at $47.1 billion on the weekly chart | Source: TradingView.com

Featured image from Letsexchange.io, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا