ارزهای دیجیتال

BNB آماده شکستن بالای 300 دلار هستید؟ بنیادها از گاو نر حمایت می کنند

بایننس کوین (BNB) به سمت سطح بحرانی 300 دلار حرکت کرده است و ممکن است برای یک رالی حرکت کند. این ارز دیجیتال در ماه‌های گذشته زیان‌های قابل‌توجهی را تجربه کرده است، اما توانسته است سریع‌تر از سایر آلت‌کوین‌ها بهبود یابد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت BNB با 290 دلار با 4 درصد و 17 درصد سود در 24 ساعت و 7 روز گذشته معامله می شود. بنابراین، تبدیل این ارز دیجیتال به یکی از دارایی‌های با بهترین عملکرد در بین 10 دارایی برتر ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، تنها از سود 22 درصدی Polkadot (DOT) در یک هفته فراتر می‌رود.

قیمت BNB با افزایش جزئی در نمودار 4 ساعته. منبع: BNBUSDT Tradingview

داده های Material Indicators افزایش فشار خرید را برای این توکن در بازه های زمانی کوتاه ثبت می کند. سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و سرمایه‌گذاران متوسط ​​به اقدامات قیمتی BNB پرداخته‌اند، زیرا این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا 300 دلار را به عنوان پشتیبانی بازگرداند.

داده های اضافی نشان می دهد که نقدینگی درخواستی برای جفت های معاملاتی BNB/USDT بین 300 تا 320 دلار کاهش یافته است و حجم بالایی از سفارشات فروش را ثبت می کند. سفارشات درخواستی بیش از 2 میلیون دلار در این سطوح وجود دارد و پتانسیل زیادی برای نوسانات قیمت وجود دارد.

زیرا دفتر سفارش شکاف نقدینگی بین سطوح بالاتر را ثبت می کند. اگر قیمت BNB بتواند از سطح مقاومت بحرانی عبور کند، این می تواند به حرکت صعودی تبدیل شود.

بایننس کوین BNB BNBUSDT MI 1
قیمت BNB کاهش نقدینگی درخواستی را در بازه‌های زمانی کوتاه نشان می‌دهد. منبع: شاخص های مواد

با این حال، برای ادامه روند صعودی، قیمت BNB ممکن است به کمک سرمایه گذاران بزرگتر نیاز داشته باشد. نهنگ‌های BNB در حال حاضر بدون هیچ گونه تعاملی با عملکرد قیمت، در حاشیه نشسته‌اند.

اگر نهنگ ها تصمیم به خرید و حفظ حرکت صعودی بگیرند، ممکن است ارز دیجیتال با موفقیت به بالای 300 دلار برسد. به گفته جامعه کریپتو، مدیر عامل بایننس چانگ پنگ “CZ” ژائو اشاره کرد با افزایش قیمت بالقوه برای این نشانه زمانی که او توییت زیر را پست کرد:

BNB غیرقابل نفوذ به زمستان رمزنگاری

شرکت تحقیقاتی مساری رشد تحولات BNB را با توجه به روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال برجسته کرد. این به افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) برای اکوسیستم زنجیره هوشمند Binance تبدیل شده است زیرا اکوسیستم اتریوم عقب مانده است.

زنجیره بایننس BNB BNBUSDT
منبع: مساری از طریق توییتر

اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس همچنین افزایشی را در حجم معاملات توکن غیرقابل تعویض (NFT) و فعالیت GameFi خود ثبت کرده است. در زنجیره های دیگر، این معیارها به سمت نزولی روند زیرا علاقه کاربر از احساسات عمومی در بازار پیروی می کند.

جیمز تراتمن، تحلیلگر مساری، معتقد است که تقویت اخیر بنیادهای BNB عمدتاً مبتنی بر فروپاشی اکوسیستم Terra است. این یک حفره بزرگ برای کاربران رمزارز ایجاد کرد که به دنبال یک بلاک چین کم هزینه بودند که به نظر می رسد زنجیره هوشمند بایننس در حال پر کردن آن است. تراتمن گفت:

در نهایت، NFT ها، GameFi و تا حدی فروپاشی Terra، کاربران منحصر به فرد بیشتری را به اکوسیستم زنجیره BNB آورد. پذیرش کاربر در نتیجه و مکانیسم هزینه سوزاندن تورم آن به انعطاف پذیری زنجیره BNB و عملکرد بهتر گروه همتایان خود در طول سه ماهه دوم کمک کرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا