ارزهای دیجیتال

BinaryX کاغذ سفید RhinoX را منتشر کرد که ویژگی‌های کلیدی جدید اکوسیستم خود را شرح می‌دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 2 آگوست 2022، Chainwire

باینری ایکسشرکت سازنده بازی P2E، وایت پیپر رسمی را منتشر کرده است Rh!noX، مجموعه ای از 10000 NFT که دارندگان را قادر می سازد تا از دارایی های خود به عنوان آواتار در برنامه های مختلف GameFi و DeFi در زنجیره BNB استفاده کنند.

سری Rh!noX NFT از آیتم های Soulbound در بازی World of Warcraft الهام گرفته و قصد دارد اولین توکن Soulbound در زنجیره BNB باشد. علاوه بر این، این مجموعه به دارندگان پیوند می دهد NFT ها به تعاملات آنها، در نتیجه آنها را به دارایی های منحصر به فرد تبدیل می کند. مهم‌تر از همه، مزایای متعددی مانند دسترسی به تست‌های بتا برای بازی‌ها، لیست‌های سفید NFT، پروژه‌ها، توکن‌های جدید در BNB Chain و غیره را برای آنها فراهم می‌کند. تیم چندین ماه را صرف بهبود چشم انداز و نقشه راه پروژه کرد که اکنون در یک وایت پیپر جدید و پیشرفته موجود است. برای اولین بار، خوانندگان می توانند عملکرد کامل Web3.0 را بررسی کنند و مکانیسم ها، امکانات و ویژگی های Rh!noX را درک کنند. در اینجا یک خلاصه کوتاه آمده است:

Rh!noX Soulbound Token System

این ویژگی امتیاز اعتباری کیف پول را بسته به مبالغ متعلق به آن و سابقه معاملاتی آن محاسبه می کند. به طور مشابه با سیستم محاسبه اعتبار استاندارد یک شرکت کارت اعتباری کار می کند. به زبان ساده، این امتیازات را مشخص می کند که کاربر واجد شرایط است، بسته به اعتبار او.

این سیستم صاحبان Rh!noX را در سطوح مختلف با مزایای متمایز دسته بندی می کند. به‌عنوان مثال، اعضای بالاترین سطح از هدیه‌های بیشتری نسبت به سطوح زیر برخوردار می‌شوند و تعداد و کیفیت آن‌ها با هر ردیف کاهش می‌یابد.

یک امتیاز اعتباری خوب به دارندگان NFT با مزایای متعددی مانند:

● درمان VIP

● ایردراپ انحصاری

● Airdrops از پروژه های مختلف

● ورودی بتا بسته/دسترسی زودهنگام به پروژه DeFi/ شکاف لیست سفید

● تخفیف در هزینه پردازش

● وام بدون تضمین ($RUSD)

دومی وامی است که نیاز به وثیقه ندارد. همچنین حداکثر مبلغی که یک کاربر می تواند درخواست کند به رتبه اعتباری او بستگی دارد. صندوق اولیه وام بدون وثیقه از Rh!noX خزانه خواهد آمد و نشان دهنده درآمد حاصل از فروش Rh!noX NFT است. در نهایت، مبلغ وام بر نرخ بهره تأثیر می گذارد و به دلار دلار جمع آوری می شود.

معامله NFT های Rh!noX بر رتبه اعتباری صاحبان مربوطه تأثیر نخواهد گذاشت. علاوه بر این، امتیاز اعتباری انباشته شده به یک Rh!noX NFT متصل می شود و می تواند به کاربر دیگری منتقل شود.

مدل تحلیل رفتار چند بعدی

این سیستم دارای یک مدل تحلیل منسجم داخلی است که ویژگی‌ها، شخصیت و قابلیت اطمینان مالک NFT را مطالعه می‌کند. برای رسیدن به این نتیجه، سیستم آدرس کیف پول و تعاملات آن را در نظر می گیرد، مانند:

● تاریخچه معاملات

● رفتار روی زنجیره

● اولویت های پروژه

● نمونه کارها دارایی

● وضعیت مسئولیت

● شرکت در کمپین ها و رویدادها

● تاریخچه Airdrops

در نهایت، این فهرست گسترش خواهد یافت تا فاکتورهای بیشتری را بدون به خطر انداختن ناشناس بودن فناوری web3.0 شامل شود. در اینجا یک مورد استفاده از این مدل تجزیه و تحلیل آورده شده است.

Rh! رها کنید

با Rh!Drop، توسعه‌دهندگان می‌توانند کاربران زنجیره‌ای را بسته به ارزش دارایی، علایق، سبک‌های معاملاتی، رتبه‌بندی اعتباری و غیره هدف قرار دهند. این ویژگی یک سرویس هدف‌یابی airdrop روی زنجیره و ابزار اصلی برای توسعه‌دهندگان پروژه‌های زنجیره‌ای خواهد بود. به عنوان مثال، آنها می توانند از آن برای ارسال ایردراپ به گیرنده های هدف مطابق با معیارهای خاص استفاده کنند. برای درک بهتر این ایده، به Google Ads فکر کنید. Google Ads تبلیغات سفارشی شده را بین کاربران منتخب بر اساس رفتارهای گذشته آنها در اینترنت توزیع می کند.

تبلیغات مناسب به مخاطبان هدف مناسب ارائه می شود. Rh!noX به طور مشابه کار می کند. به زبان ساده، این نه تنها به نفع صاحبان پروژه است، بلکه به نفع هر کاربر در Web3 است. صاحبان پروژه و توسعه دهندگان می توانند پس از شناسایی مخاطبان مناسب برای پروژه های خود، آگاهی از پروژه خود را بهبود بخشند و جوامع خود را به راحتی گسترش دهند. در عین حال، تا زمانی که اعتبار کلی و “نمایه شخصی” آنها خوب باشد، کاربران معمولی از ایردراپ پروژه های مختلف یا حتی اطلاعات اولیه بدون نیاز به انجام کارهای اضافی لذت می برند.

اجتماعی بودن Rh!noX NFT

1659410603 757 BinaryX کاغذ سفید RhinoX را منتشر کرد که ویژگی‌های کلیدی

این پروژه همچنین دارای ویژگی های اجتماعی مختلفی است، مانند:

هویت اجتماعی

Rh!noX Official پیشینه افراد را بررسی خواهد کرد. همچنین، به کاربران اجازه می‌دهد تا بسته به داده‌هایی که Soulbound Token جمع‌آوری می‌کند، قابلیت اعتماد شخص دیگر را شناسایی کنند. به این ترتیب، کاربران آینده Web3.0 می توانند از نمایه آدرس کیف پول بازدید کرده و جزئیات ضروری مانند سطح سرمایه، اولویت های پروژه، مناطق فعال، سبک معاملات و غیره را شناسایی کنند. این ابزار همچنین شناسه های جعلی، ادعاهای نادرست بر دارایی ها و … بیشتر. سطح شفافیت آن برای همه قابل دسترسی خواهد بود. به عنوان مثال، اگر یک کاربر بیش از 10000 دلار بیت کوین در کیف پول خود داشته باشد، عنوان “نهنگ BTC” را دریافت می کند، که باید به توسعه دهندگان هر آنچه را که باید در مورد این شخص بدانند می گوید.

Rh!neT

این ویژگی مانند یک پلت فرم شبکه web3.0 عمل می کند و به کاربران امکان می دهد مشخصات فردی، وضعیت اجتماعی، شبکه اجتماعی، ارسال پیام های فوری و غیره را بررسی کنند. هدف اصلی آن کمک به کاربران برای اتصال و ایجاد یک جامعه بر اساس شفافیت، اعتبار و بالا است. هویت با کیفیت

درباره Rh!noX

تیم Rh!noX تجربه گسترده ای در صنعت بلاک چین، توسعه بازی های سنتی و انتشار بازی دارد.درباره BinaryX بیشتر بدانید). اعضای اصلی تیم از دره سیلیکون هستند و در توسعه زنجیره اولیه BNB و زنجیره پولکادوت شرکت داشتند و سهم برجسته ای در توسعه صنعت داشته اند.

نکته قابل ذکر این است که قبل از ورود به صنعت بلاک چین، این تیم در صنعت خدمات مالی کار می کرد، یعنی ارائه وام، وام مسکن و خدمات مدیریت ثروت برای سالیان متمادی. تیم Rh!noX با پشتوانه این تجربه منحصر به فرد، تمام ویژگی های مالی NFT را کاملاً درک می کند و پایه خوبی برای کاربرد واقعی Rh!noX NFT می گذارد. تیم Rh!noX معتقد است که فضای بزرگ و کشف نشده ای برای تبدیل NFT ها وجود دارد و NFT ها باید چیزی بیش از نشان دادن ارزش هنری و نشان دادن ثروت داشته باشند.

زمانی بود که تیم نمی‌توانست خود را زیر سوال ببرد: چه می‌شد اگر NFT‌ها می‌توانستند به عنوان گواهی کار کنند؟ اگر NFT ها می توانستند اعتبار فرد را نشان دهند چه می شد؟ اگر NFT ها می توانستند مانند Mastercard دیجیتال کار کنند چه می شد؟ اگر Rh!noX بتواند پایه و اساس روابط اجتماعی اعتماد را بسازد، چه؟ با حل این سوالات و کنار هم قرار دادن این ایده ها، دریچه وسیع تری به روی بلاک چین ها باز خواهد شد و اکوسیستم چیزی فراتر از پول، اما قابل اعتماد و سرگرم کننده خواهد بود. علیرغم بازار نزولی، تیم بر این باور است که درست است زمان برای توسعه و گسترش پروژه به نفع کاربران آن است. برای این منظور، آنها اعضای جدیدی را اضافه کردند و برای همکاری های آینده با پروژه های دیگر برنامه ریزی کردند تا عملی بودن اکوسیستم Rh!noX و فراتر از آن را افزایش دهند. در نتیجه، Rh!noX از جمعیت رو به رشد پروژه های NFT که اغلب فاقد کاربرد و پایداری طولانی مدت هستند، متمایز است. هدف برنامه های Rh!noX پوشش کل Web3.0 در آینده است، نه فقط در زنجیره BNB، زیرا این تنها راه برای به حداکثر رساندن عملکرد Soulbound NFT است.

تا به امروز، Rh!noX پس از اولین حراج خود به دستاوردهای زیر دست یافته است:

Rh!nox: در حراج هلند فروخته شد

  • 10000 واحد در 9BNX در 4 ساعت فروخته شد

Rh!nox: پرمعامله‌ترین مجموعه‌های NFT در بازار NFT بایننس

  • در ماه ژوئن فهرست شده و در 7 بعدی گذشته به حجم تجارت 1.5 میلیون دلاری دست یافت

برای اطلاعات بیشتر در مورد Rh!noX مراجعه کنید:

سایت اینترنتی | توییتر | متوسط | اختلاف نظر

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا