ارزهای دیجیتال

BinaryX صندوق انکوباسیون سایبری را برای حمایت از بازی های بلاک چین معرفی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سنگاپور، سنگاپور، 12 دسامبر 2022، Chainwire

BinaryX صندوق 220000 BNX Cyber ​​Incubation Fund راه اندازی می کند که هدف آن رشد و پذیرش بازی های Web3 است.

این صندوق که توسط تیم پروژه، سرمایه‌گذاران اولیه و اعضای جامعه BNX پشتیبانی می‌شود، برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بازی زنجیره‌ای که از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند یا در حال آزمایش با آن هستند، استفاده خواهد شد. BinaryX همچنین خدمات مشاوره ای را در کنار صندوق برای تقویت حمایت از پروژه های تحت این صندوق ارائه می دهد.

این صندوق برای تامین منابع و همه اشکال پشتیبانی از بازی ها در هر مرحله، از جمله توسعه مرحله اولیه و مرحله آخر استفاده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل توزیع صندوق انکوباسیون BinaryX

توزیع وجوه از کل صندوق BinaryX به شرح زیر است:

1670927195 863 BinaryX صندوق انکوباسیون سایبری را برای حمایت از بازی های

BinaryX 8٪ از کل وجوه خود را به صندوق انکوباسیون سایبری اختصاص خواهد داد که این مبلغ در زمان نگارش 12 میلیون دلار است.

رودی، رئیس رشد در BinaryX، گفت:

«BinaryX متعهد به تسریع پذیرش فناوری Web3 در بازی است. این صندوق محدود به پشتیبانی از بازی‌های بلاک چین در حال حاضر در فضا نیست، بلکه از تیم‌های توسعه‌دهنده سنتی که می‌خواهند بلاک چین را در بازی‌ها یا NFT‌های خود تجربه کنند نیز محدود نمی‌شود. ما به رشد و پذیرش کلی بلاک چین در اکوسیستم بازی اعتقاد داریم و تلاش خواهیم کرد از هر پروژه ای که در این زمینه امیدوار کننده باشد حمایت کنیم.

از زمان راه اندازی بازوی جوجه کشی در اواسط سال 2022، BinaryX روی 2 پروژه GameFi سرمایه گذاری کرده و انکوباتور کرده است. مجموعه آن شامل بازی های SHIT و مجموعه Rh!noX NFT است که چندین پروژه هیجان انگیز در دست اجرا دارد.

BinaryX جستجو و پذیرش پروژه‌های نیازمند انکوباسیون را تسریع می‌کند و در تمام مراحل، از جمله توسعه در مراحل اولیه و مرحله آخر، پشتیبانی ارائه می‌کند.

باینری ایکس با این بازوی جوجه کشی، قصد دارد پروژه ها را با شبکه منابع، مشاوران و سرمایه گذاران BinaryX متصل کند تا به راه اندازی پروژه ها کمک کند. صندوق جوجه کشی برای دریافت برنامه ها و در تمام طول سال باز است و از هر پروژه در هر مرحله از توسعه پشتیبانی مکرر می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که قبلاً شایعات رد شده مبنی بر فروش توکن های باینری ایکس وجود دارد. رودی برای تکرار موضع آنها گفت: ما می خواهیم تاکید کنیم که هیچ بازی نادرستی از سوی تیم ما انجام نشده است. ما کاملاً بر روی بازی‌های خود متمرکز شده‌ایم و برنامه‌های آتی خود را به صورت شفاف در میان گذاشته‌ایم. این تیم به تازگی رأی DAO را برای تصمیم گیری در مورد طرح بازخرید برای BNX ترتیب داده است و در حال کار برای اجرای آن در کنار سایر برنامه های استراتژیک برای رشد بلندمدت، از جمله توسعه آخرین بازی خود، CyberLand است.

درباره BinaryX

BinaryX پلتفرم GameFi در پشت بازی‌های بازی برای کسب درآمد CyberDragon و CyberChess است که هر دو روی زنجیره BNB اجرا می‌شوند.

BinaryX به عنوان یک سیستم معاملات مشتقه غیرمتمرکز آغاز شد. این تیم به تدریج به توسعه بازی های ویدئویی غیرمتمرکز تبدیل شد و اکنون در حال تبدیل شدن به یک پلت فرم GameFi است که خدمات IGO را برای ایجاد پل توسعه دهندگان Web2 با Web3 ارائه می دهد.

BinaryX به عنوان یکی از 10 پروژه برتر در زنجیره BNB، جامعه وسیعی از بیش از 100 هزار دارنده سکه و 17 هزار کیف پول فعال ماهانه دارد. همچنین یکی از بزرگترین پروژه های متاورس از نظر حجم معاملات در زنجیره BNB است. BinaryX همچنین دارای یک توکن به نام $BNX است که علیرغم بازار نزولی همواره عملکرد قوی خود را نشان داده است.

برای جزئیات و اطلاعات بیشتر در مورد BinaryX، لطفاً به www.binaryx.pro مراجعه کنید

وایت پیپر BinaryX | درباره عرشه BinaryX

شبکه های اجتماعی ما: Discord، Telegram و Twitter

بازی های ما را در وب سایت و یوتیوب ما بررسی کنید

مخاطب

رهبر ارتباطات
سام کی.
باینری ایکس
marketing@binaryx.pro

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا