ارزهای دیجیتال

Binance Simple Earn – دسترسی ساده به اشتراک روزانه ارزهای دیجیتال و پاداش های پس انداز – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Binance Simple Earn - دسترسی ساده به اشتراک روزانه ارزهای دیجیتال و پاداش های پس انداز - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

راه های مختلفی برای نزدیک شدن به سرمایه گذاری های کریپتو وجود دارد. برخی از سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند دارایی‌های دیجیتال را بخرند، به این امید که ارزش آن‌ها در طول زمان افزایش یابد، که معمولاً به آن استراتژی خرید و نگه‌داری می‌گویند. برخی دیگر در معاملات مشتقات شرکت می کنند و سعی می کنند معامله گران سودآوری را هم در جریان حرکت های مثبت و هم منفی بازار ایجاد کنند.

هم معاملات نقدی و هم معاملات مشتقات به کاربران نیاز دارد که به صورت دستی دارایی های دیجیتال خود را مدیریت کنند. علاوه بر این، تا زمانی که دارایی فیزیکی یا قراردادها فروخته نشود، سود محقق نمی شود.

اگر به شما بگوییم که راه دیگری برای کسب درآمد با کریپتو وجود دارد، چطور؟ یکی که به شما این امکان را می دهد که در آن دارایی های موجود خود درآمد غیرفعالی کسب کنید؟ اگر مجذوب خود هستید و می‌خواهید درباره نحوه کسب سود از طریق سرمایه‌گذاری دارایی‌های کریپتو و افزایش پس‌اندازهای رمزنگاری‌تان اطلاعات بیشتری کسب کنید، مرور کلی بایننس Simple Earn را بخوانید.

Binance Simple Earn: یک حساب پس انداز ارز دیجیتال

Binance Simple Earn یک راه حل سرمایه گذاری یک مرحله ای است که به سرمایه گذاران کریپتو اجازه می دهد تا پاداش های روزانه حاصل از دارایی های رمزنگاری موجود خود را کسب کنند. هدف این سرویس ساده‌سازی فرآیند ایجاد درآمد غیرفعال با کریپتو است و به کاربران امکان استفاده از محصولات قفل شده و انعطاف‌پذیر را می‌دهد.

داشبورد بایننس Simple Earn
کاربران Simple Earn می توانند مشترک محصولات مختلف شوند و از ارزهای دیجیتال و مدت زمان متفاوت پشتیبانی کنند.

پلتفرم Simple Earn در سپتامبر 2022 راه اندازی شد و محصولات Flexible Savings، Locked Savings و Locked Staking را تحت یک چتر متحد می کند. Simple Earn به عنوان بخشی از پلتفرم Binance Earn، مکان دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا دارایی های رمزنگاری غیرفعال خود را به ابزارهای سرمایه گذاری سودآور تبدیل کنند.

برای کاربران قفل شده پس انداز موجود، این جابجایی به این معنی است که موقعیت های آنها به طور خودکار به محصولات قفل شده ساده کسب درآمد پس از انقضای اشتراک آنها منتقل می شود. پاداش‌های جمع‌آوری‌شده و مدیریت اشتراک همچنان از طریق کیف پول Earn قابل دسترسی است.

Binance Simple Earn چگونه کار می کند؟

بایننس به ارزهای دیجیتال سپرده گذاری شده در محصولات Simple Earn نرخ بهره می پردازد. کریپتو سپرده شده برای خدمات ارائه نقدینگی و برای پشتیبانی از عملکرد مکانیسم‌های بلاک چین، مانند اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌شود. در ازای آن، کاربران Simple Earn سودی را کسب می کنند که از طریق منافع بایننس توزیع می شود.

محصولات بایننس Simple Earn از نظر دوره‌های مدت، ارز دیجیتال پشتیبانی و نرخ درصد سالانه مورد انتظار (APR) متفاوت هستند.

در اینجا چند طرح اشتراک محبوب در حال حاضر در Simple Earn موجود است که برای کاربران Solana (SOL)، NEAR Protocol (NEAR) و Cardano (ADA) طراحی شده است:

سکه پشتیبانی شده آوریل گزینه های مدت زمان
SOL تا 16.90٪ انعطاف پذیر، 21، 30، 60، 90، 120
نزدیک تا 30.49٪ انعطاف پذیر، 21، 30، 60، 90، 120
ADA تا 16.29٪ انعطاف پذیر، 21، 30، 60، 90، 120

در مجموع وجود دارد بیش از 300 محصول Simple Earn کاربران بایننس می توانند از 17 اکتبر 2022 یکی را انتخاب کنند. این انتخاب شامل گزینه هایی برای به اشتراک گذاشتن بیت کوین، اتریوم، BNB، و تقریباً هر دارایی رمزنگاری شناخته شده دیگری است.

با Simple Earn چقدر می توانم انتظار کسب درآمد داشته باشم؟

سودآوری طرح‌های مختلف Simple Earn به ارز دیجیتال مورد استفاده و مدت زمان اشتراک بستگی دارد. به عنوان یک قاعده کلی، دوره‌های قفل شده طولانی‌تر بازدهی بیشتری نسبت به برنامه‌های کوتاه‌تر دارند.

برای توضیح بیشتر این موضوع، به مثال زیر نگاه می کنیم.

فرض کنید می خواهید سولانا را واریز کنید. اگر بخواهید محصول با مدت زمان انعطاف‌پذیر را انتخاب کنید، که به شما امکان می‌دهد هر زمان که بخواهید دارایی‌ها را بدون از دست دادن پاداش‌های روزانه برداشت کنید، درآمد کسب خواهید کرد. 1.5% آوریل. علاوه بر این، محصول Solana دارای APR ردیفی است، به این معنی که هر سکه بالاتر از حد 20 SOL 0.2٪ APR تولید می کند.

از سوی دیگر، اگر متعهد به الف اشتراک قفل شده 120 روزه، می توانید انتظار کسب درآمد داشته باشید 16.9٪ آوریل. علاوه بر این، هنگام استفاده از گزینه قفل شده، هیچ ساختار لایه ای وجود ندارد و آن را بسیار سودآورتر می کند.

شایان ذکر است که در برخی موارد، APR به صورت خطی افزایش نمی‌یابد، به این معنی که اصطلاحات قفل شده کوتاه‌تر گاهی اوقات می‌توانند APR بالاتری نسبت به موارد طولانی‌تر ارائه دهند.

بایننس از موارد زیر استفاده می کند فرمول محاسبه پاداش روزانه:

پاداش = دارایی های سپرده شده شما × APR/365

تفاوت بین محصولات Flexible و Locked Simple Earn چیست؟

تفاوت اصلی محصولات Simple Earn در مدت زمان آنهاست. در اینجا مروری مختصر از تفاوت‌های بین محصولات Simple Earn با مدت انعطاف‌پذیر و همتایان با مدت زمان قفل آنها آورده شده است:

محصولات با مدت انعطاف پذیر محصولات با مدت قفل
توزیع جوایز جوایز اولیه در روز سوم به حساب Spot واریز می شود. بعد از آن روزانه جوایز اولیه در روز سوم به حساب Spot واریز می شود. بعد از آن روزانه
بازخرید دارایی هروقت پس از پایان دوره قفل شده
انتظارات بازده کم تا متوسط متوسط ​​به بالا

چگونه در یک محصول Simple Earn مشترک شویم؟

اگر می‌خواهید از پیشنهاد Simple Earn استفاده کنید، به سادگی سکه‌ای را که می‌خواهید نرخ بهره بایننس را در آن کسب کنید، از داشبورد جستجو کنید. پس از آن بر روی آن کلیک کنید [Subscribe] دکمه ای که در کنار هر محصول نمایش داده می شود.

در محصول BNB Simple Earn مشترک شوید
اشتراک در یک محصول BNB Simple Earn با مدت زمان 120 روز.

از اینجا می‌توانید مدت زمان سفارش خود را انتخاب کنید، مقدار ارز دیجیتالی را که می‌خواهید واریز کنید انتخاب کنید، و یک APR تخمینی را ببینید.

اگر می‌خواهید پس از انقضای محصول دوباره به‌طور خودکار مشترک شوید، می‌توانید آن را روشن کنید اشتراک خودکار تغییر وضعیت. پس از اینکه تمام پارامترهای سفارش خود را وارد کردید و با شرایط و ضوابط Binance Simple Earn موافقت کردید، می توانید با کلیک کردن، طرح خود را آغاز کنید. [Confirm].

چه زمانی پاداش ها توزیع می شود؟

اولین توزیع جوایز رمزنگاری به حساب کیف پول Spot در روز سوم پس از اشتراک در یک محصول، معمولاً بین ساعت 0:00 UTC تا 08:00 UTC انجام می‌شود. به خاطر داشته باشید که اگر قبل از پایان دوره قفل شده، ارزهای دیجیتال سپرده شده را بازخرید کنید، تمام پاداش هایی را که به دست آورده اید از دست خواهید داد.. پس از برداشت، جوایز از دارایی‌ای که سپرده‌گذاری کرده‌اید کسر می‌شود.

بستن افکار

ارائه Savings بایننس به لطف Simple Earn که به تازگی راه اندازی شده است، کارآمد شده است، که محصولات پس انداز انعطاف پذیر، پس انداز قفل شده و سهام قفل شده را در یک راه حل واحد پس انداز رمزنگاری ترکیب می کند. اگر به دنبال کسب درآمد غیرفعال با دارایی های رمزنگاری بیکار خود هستید، بایننس Simple Earn می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا