ارزهای دیجیتال

Binance FUD یک “جعبه سیاه مالی” را رد کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

علاوه بر بادهای مخالف اقتصاد کلان، شایعات بایننس و عدم اطمینان پیرامون Grayscale/DCG احساسات بازار بیت کوین را مخدوش کرده است. بایننس در تلاشی دوباره برای از بین بردن “FUD” گزارش مفصلی را امروز منتشر کرد که در آن بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان به سوالات فعلی رسانه ها و جامعه می پردازد.

اگرچه شرکت‌های تحلیلی مانند CryptoQuant و Nansen اخیرا وجود وجوه مشتری را در زنجیره تایید کرده‌اند، یکی از بزرگترین اتهامات علیه بایننس در حال حاضر این است که “جعبه سیاه مالی” است. منتقدان ادعا می کنند که صرافی به رهبری چانگ پنگ ژائو از افشای اطلاعات مالی خودداری می کند.

صرافی در بیانیه خود با این اتهامات مقابله می کند. این سازمان می گوید که به دو دلیل مجبور نیست وضعیت مالی دقیقی را افشا کند: اول اینکه یک شرکت سهامی عام نیست. دوم، بایننس از نظر مالی مستبد است و نیازی به بودجه خارجی ندارد. علاوه بر این، “در حال حاضر قصد عمومی شدن” ندارد.

علاوه بر این، بایننس «اطلاعات عملیاتی و مالی» را در کشورهایی که در آن فعالیت می‌کند، تا آنجا که لازم است، طبق «ضرورت تنظیم‌کننده‌های محلی» افشا می‌کند. این صرافی همچنین اضافه کرد که “در برخی موارد، به دلیل حجم زیاد اطلاعات، فرآیند افشا تا شش ماه طول می کشد.”

علاوه بر این، بایننس می گوید که ساختار سرمایه آن بدون بدهی است، می تواند تمام هزینه های جاری را با درآمد پوشش دهد، و دارایی ها را کاملاً از هم جدا نگه می دارد.

در بیانیه توضیح داده شده است: «بر اساس اصول «اول مشتری» و «باز بودن و شفافیت»، بایننس به ترویج تأیید صحت ذخیره دارایی در زنجیره ادامه خواهد داد تا پرس و جو و تأیید ذخیره دارایی کاربر را برای دنیای خارج آسان‌تر کند.

بایننس دیگر “FUD”

یک استدلال اصلی علیه یکپارچگی بایننس نیز استعفای اخیر حسابدار مازار و این سوال است که چرا شرکت یک حسابرس “چهار بزرگ” را استخدام نمی کند. همانطور که بیانیه تکرار می کند، مازارز از همه شرکت های رمزنگاری خارج شد، نه فقط بایننس.

با توجه به ممیزی توسط یک شرکت حسابرسی “چهار بزرگ”، صرافی تصریح می کند که آنها تاکنون با هیچ شرکت ارز دیجیتال برای تأیید ذخایر زنجیره ای کار نکرده اند.

در مورد همکاری کوین بیس با دیلویت، بایننس می گوید مهم است که تشخیص داده شود که هدف حسابرسی وضعیت مالی شرکت فهرست شده است، نه تأیید ذخایر درون زنجیره ای.

راستی‌آزمایی زنجیره‌ای ذخایر رمزگذاری‌شده شرکت یک زمینه بسیار جدید است. در حال حاضر، ما همچنان به طور فعال با شرکت هایی که مایل به ارائه خدمات تأیید صحت برای شرکت های رمزگذاری شده هستند، در حال ارتباط هستیم و به زودی آخرین پیشرفت ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

علاوه بر این، صرافی این رکورد را ثابت می‌کند که راستی‌آزمایی ذخایر بیت‌کوین تنها اولین گام است، و اثبات زنجیره‌ای ذخایر برخی از ارزهای اصلی «در اسرع وقت» انجام خواهد شد.

قیمت چشم بیت کوین 16900 دلار

در مواجهه با عدم قطعیت و سطوح عظیم FUD که در بازار می چرخد، قیمت بیت کوین در حال حاضر سطوح حمایتی بحرانی را حفظ کرده است، اگرچه آزمایش مجدد 16600 دلار دور از ذهن به نظر نمی رسد. اگر BTC بتواند مقاومت سرسختانه 16900 دلار را بشکند، ادامه آن در منطقه تا 17500 دلار قابل تصور است.

قیمت بیت کوین، نمودار 4 ساعته

تصویر برجسته از Binance، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا