ارزهای دیجیتال

Binance Coin Eyes 316 دلار، پس از گیر افتادن در 276 دلار در هفته گذشته

بایننس کوین به دنبال آزمایش مجدد و فشار دادن محدودیت های خود برای عبور از مرز 300 دلار برای بهره برداری از نقدینگی است.

  • بایننس کوین 316 دلار را در نظر گرفته است
  • قیمت BNB در حال حاضر 278.40 دلار معامله می شود
  • مقاومت بین 287 تا 295 دلار مشاهده شد

بیت کوین با فشار شدید فروش مواجه شده است که باعث سقوط آن به 19.5 هزار دلار و آزمایش مجدد منطقه 20.4 هزار دلاری برای نقدینگی شده است. علاوه بر این، BTC تلاش کرده است تا گیره خود را در منطقه 20.8 هزار دلاری که چند هفته پیش مشاهده شد، برطرف کند. یکی دو هفته پیش

چشم انداز BNB بر اساس عملکرد قیمت نزولی به نظر می رسد زیرا در بیشتر بخش های هفته گذشته در سطح 276 دلار باقی مانده است.

قیمت سکه بایننس 1.36 درصد افزایش یافت

مطابق با CoinMarketCapقیمت BNB تا زمان نوشتن این مقاله 1.36% افزایش یافته است یا در 278.40 دلار معامله می شود.

BNB یک الگوی مثلث نزولی را تشکیل داده است که در اواسط ماه اوت دیده می‌شود، در حالی که از منطقه 315 دلاری برخی چرخش‌های اوج پایین‌تر را ایجاد کرده است.

به طور مشابه، قیمت BNB نیز در بازه 270 تا 275 دلاری پایه ای را تشکیل داده است. سقوطی که به زیر 271 دلار می‌رسد و سپس آزمایش مجدد روی مقاومت کلیدی، به احتمال زیاد باعث می‌شود BNB به سمت 240 دلار سقوط کند.

Chart: TradingView.com

سطح 270 دلار نیز همچنان منطقه حمایت و مقاومت در ماه جولای بوده است. همین منطقه همچنین قلعه ای بوده است که در برابر لرزش های نزولی مقاومت می کند.

اسیلاتور عالی و RSI برای BNB همانطور که در نمودار 4 ساعته ارائه شده است، به طور کلی نزولی است. اندیکاتور مومنتوم همچنین نتوانست بالای سطح 50 شناور بماند در حالی که قادر به پیشی گرفتن از منطقه 60 نیست که نشان دهنده شور صعودی است.

OBV نیز سقوط کرده است و فشار فروش را بزرگ‌نمایی می‌کند. علاوه بر این، یک متقاطع صعودی نیز در Stochastic RSI وجود داشت که نشان می‌دهد ممکن است یک جهش جزئی برای آزمایش سطح مقاومت اتفاق بیفتد.

آزمایش های تکراری یک منطقه خاص برای مرطوب کردن ناحیه حمایت دیده می شود. در این مورد، منطقه 275 دلاری بارها و بارها در چند روز گذشته با پتانسیل غار آزمایش شده است.

BNB افزایش حجم فروش را نشان می دهد

اگرچه ممکن است جهش آن چندان قابل توجه نباشد، زیرا محدوده 287 تا 295 دلاری به عنوان مقاومت کلیدی عمل می کند. طی چند روز آینده، BNB ممکن است به طور بالقوه به سمت 300 دلار و 316 دلار یا 270 تا 242 دلار حرکت کند.

این در درجه اول به توانایی بیت کوین برای محافظت از منطقه پشتیبانی خود در سطوح 19.6 تا 19.8 هزار دلار بستگی دارد.

تشدید حجم فروش و حرکت نزولی با بایننس کوین در چند روز گذشته مشاهده شده است.

یک انباشت ضعیف آشکار در منطقه تقاضا وجود دارد که نشان می دهد هر جهش یا جهش به سمت محدوده 290 تا 300 دلار ممکن است کوتاه مدت باشد.

حرکت بیت کوین که از منطقه 21.5 هزار دلاری فراتر می رود، به علاوه کوین بایننس که علامت 300 دلاری برای حمایت را تغییر می دهد، برای تغییر سرنوشت BNB از نزولی به صعودی بسیار مهم است.

J2UeCUiJ

BNB total market cap at $44.9 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from TIME, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا