ارزهای دیجیتال

Binance Coin رتبه 3 را به خود اختصاص داد زیرا بایننس بیست و یکمین دوره سه ماهه BNB Burn-Top Coins را برای تماشای 17 اکتبر تا 23 اکتبر تکمیل کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Binance Coin رتبه 3 را به خود اختصاص داد زیرا بایننس بیست و یکمین دوره سه ماهه BNB Burn-Top Coins را برای تماشای 17 اکتبر تا 23 اکتبر تکمیل کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در طول هفته گذشته حدود 20 میلیارد دلار کاهش یافت و باعث شد که بخش ارزهای دیجیتال با ارزش کل تنها 945 میلیارد دلار وارد هفته 42 شود. با قضاوت بر اساس این واقعیت که ارزش کل بازار روند کمی کاهشی را دنبال می کند، به نظر می رسد پیش از اینکه دوباره شاهد افزایش ارزش بازار از 1 تریلیون دلار باشیم، بازار به زیر ارزش 900 میلیارد دلار سقوط کند. با این وجود، هر هفته می توان چندین سکه پیدا کرد که از روند کلی بازار اخیراً عمدتاً منفی متمایز است. این هفته، ما سه «کوین مبادله» زیر را شناسایی کرده‌ایم – 2 مورد متعلق به پلتفرم‌های CEX و 1 متعلق به یک پروتکل محبوب DEX.

3. بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین (BNB) در ابتدا در سال 2017 به عنوان یک توکن ERC-20 که از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) فروخته می شد، راه اندازی شد. در آوریل 2019، بایننس زنجیره بایننس بومی خود را راه اندازی کرد و تمام توکن های بایننس کوین ERC-20 موجود با BNB جایگزین شدند، که تبدیل به ارز دیجیتال بومی بلاک چین شد. از امروز، زنجیره بایننس هنوز تقریباً کاملاً متمرکز است و بایننس کنترل کامل مدیریت بلاک را در اختیار دارد. بایننس به کاربرانی که از BNB برای پرداخت هزینه های معاملات، برداشت و لیست استفاده می کنند، تخفیف های زیادی می دهد. در حالی که قبلاً این تقریباً تنها مورد استفاده BNB بود، این سکه در حال حاضر کاربرد بسیار بیشتری دارد زیرا به کاربران اجازه می‌دهد هزینه‌های بنزین را پرداخت کنند، در خرید کارت بایننس ویزا پول نقد دریافت کنند، BNB سهام داشته باشند و در استخرهای نقدینگی و سایر DeFi شرکت کنند. فعالیت ها. BNB همچنین برای تعیین صلاحیت برای شرکت در پیشنهادات اولیه تبادل (IEO) استفاده می شود. علاوه بر این، اکوسیستم Binance به طور مداوم در حال گسترش است، به این معنی که محصولات و خدمات جدید به طور منظم اضافه می شوند و بسیاری از آنها به BNB ابزار جدیدی می دهند.

BNB به ارزش 574 میلیون دلار به عنوان بخشی از بیست و یکمین دوره سه ماهه BNB از گردش خارج شد.

در روز پنجشنبه، 13 اکتبر، برنامه رایت خودکار بایننس، بیست و یکمین رایت سه ماهه BNB را آغاز کرده و تکمیل کرده است، که برای همیشه 2,065,152 BNB به ارزش تقریبی 574 میلیون دلار را از گردش حذف کرد. علاوه بر سوختگی های سه ماهه، زنجیره بایننس اسمار از مکانیزم سوزاندن بلادرنگ نیز استفاده می کند. مکانیزمی که با BEP95 در اکتبر 2021 معرفی شد، 10 درصد از کارمزد تراکنش های هر بلوک را می سوزاند. در طول 7 روز گذشته، بیش از 500000 دلار BNB از این طریق سوزانده شده است. هر دو مکانیسم سوزاندن به آرامی اما به طور پیوسته عرضه BNB را کاهش می دهند و این سکه کاهش تورم را برای سرمایه گذارانی که در درازمدت هستند جذاب تر می کند. علاوه بر رایت، توسعه‌دهندگان زنجیره BNB با موفقیت آسیب‌پذیری‌ها را در پل متقابل زنجیره‌ای که BSC و BNB Beacon Chain را از طریق هارد فورک «Moran» که در 12 اکتبر مستقر شد، وصله کرده‌اند. این آسیب‌پذیری‌هایی بود که به یک هکر اجازه ایجاد کرد. دارایی های دیجیتالی به ارزش بیش از 560 میلیون دلار، یا تقریباً 2،000،000 BNB در یک سوء استفاده عظیم که در 6 اکتبر انجام شد. اگر اعتبار سنجی های زنجیره هوشمند Binance (BSC) به این سرعت واکنش نشان نمی دادند، این سوء استفاده می توانست آسیب های بسیار بزرگتری ایجاد کند. از آنجایی که اعتبار سنجی‌ها تقریباً فوراً عملیات بلاک چین را متوقف کردند، عامل مخرب فقط توانست ۱۰۰ میلیون دلار BNB را به خارج از زنجیره منتقل کند، در حالی که BNB باقی مانده قبل از انتقال به زنجیره BNB مسدود شد.

2. Uniswap (UNI)

UNI نشانه حاکمیت پروتکل Uniswap سازنده بازار خودکار (AMM) است. توکن‌های UNI، توکن‌های ERC-20 هستند که به دارندگان این امکان را می‌دهند تا با رای دادن به پیشنهادات، در مورد آینده Uniswap تصمیم بگیرند. Uniswap – پلتفرمی که تبادل سریع بین توکن‌های مختلف مبتنی بر اتریوم را تسهیل می‌کند، اخیراً به دلیل هزینه‌های بالای اتریوم برای حفظ کاربران و سهم بازار خود با مشکل مواجه شده است. در مارس سال جاری، این پروژه Uniswap V3، نسخه جدید و بهبود یافته پروتکل AMM را در شبکه اصلی اتریوم منتشر کرد. در جولای 2021، Uniswap تلاش کرد تا با راه‌اندازی در دو شبکه لایه 2 اتریوم: اتریوم خوش‌بین و آربیتروم، هزینه‌های معاملات را کاهش دهد. در 3 سال فعالیت خود، Uniswap چندین قابلیت DeFi را پیشگام کرده و بیش از 1.2 تریلیون دلار حجم تجمعی را پشتیبانی کرده است.

Uniswap Labs 165 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرد که برای توسعه ابزارها و محصولات جدید سرمایه گذاری خواهد شد.

آزمایشگاه Uniswap اخیراً 165 میلیون دلار سرمایه سری B جمع آوری کرده است که ارزش این شرکت را به 1.66 میلیارد دلار می رساند. این دور توسط سرمایه گذار برجسته ارزهای دیجیتال Polychain Capital با مشارکت a16z، Paradigm، SV Angel، Variant Fund و دیگران هدایت شد.

در حالی که توییت نشان داد که این بودجه به آنها امکان می دهد خدمات Uniswap را حتی برای افراد بیشتری ارائه کنند، هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap فاش کرد که این سرمایه برای توسعه برنامه ها، ابزارها و محصولات جدید نیز هدایت خواهد شد. طبق گزارش‌ها، آزمایشگاه‌ها در برنامه‌های کاربردی وب، ابزارهای توسعه‌دهنده، محصولات مرتبط با NFT و بازار موبایل سرمایه‌گذاری خواهند کرد. قیمت UNI پس از انتشار این خبر افزایش قابل توجهی را تجربه کرد که باعث شد UNI از زیر 5.6 دلار به 6.5 دلار جهش کند. از آن زمان UNI با یک تعدیل مجدد جزئی مواجه شده است که منجر به قیمت 6.15 دلار برای هر توکن در زمان نگارش این مقاله شده است. در اخبار دیگر، جامعه حاکمیتی Uniswap یک بار دیگر اتحاد خود را نشان داده است زیرا استقرار Uniswap را در راه حل لایه 2 zkSync متمرکز بر حریم خصوصی با تقریباً 100٪ رای موافق تأیید کرده است. با بیش از 100 پروژه، از جمله پروتکل‌های برتر DeFi، متعهد به راه‌اندازی در شبکه اصلی zkSync، Uniswap می‌تواند برخی از کاربران جدید را وارد کرده و با حضور در اکوسیستم zkSync، فعالیت پروتکل را بیشتر افزایش دهد.

3. توکن Huobi (HT)

توکن Huobi (HT) توکن بومی صرافی ارز دیجیتال Huobi مستقر در سیشل است. Huobi در سال 2013 توسط یک مهندس کامپیوتر به نام لئون لی در چین تاسیس شد. از آن زمان، Huobi به یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری با مشتریان و دفاتر در سراسر جهان تبدیل شده است. HT در ژانویه 2018 راه‌اندازی شد و در ابتدا به دارندگان خود پاداش‌های رمز ارز کلاسیک، مانند تخفیف در کارمزد معاملاتی و تخفیف ارائه می‌کرد. بعداً، توسعه‌دهندگان صرافی موارد استفاده HT را با اعطا به دارندگان HT امکان رای دادن در لیست‌های جدید توکن و شرکت در پیشنهادات اولیه تبادل اولیه (IEO) را گسترش دادند. در ابتدا HT یک توکن مبتنی بر اتریوم بود، اما امروزه این توکن به عنوان دارایی اصلی پلتفرم زنجیره بلوکی HECO عمل می‌کند، جایی که برای پرداخت هزینه‌های تراکنش مورد نیاز است. با این وجود، HT را می‌توان به گره‌های اعتبارسنجی در حال اجرا نیز اختصاص داد یا واگذار کرد. HT دارای سقف عرضه 500 میلیونی است، اما صرافی Huobi مرتباً HT را با استفاده از بخشی از سود خود می سوزاند، که به تدریج کل عرضه موجود را کاهش می دهد.

رهبری جدید Huobi برنامه های بزرگی برای Huobi Token دارد

توکن Huobi با 70 درصد افزایش در 7 روز گذشته، بهترین دارایی را در بین 100 دارایی برتر در هفته گذشته داشته است. دلیل عملکرد مثبت قیمت آن در تحولات مربوط به تغییر اخیر در مالکیت صرافی Huobi نهفته است. در 8 اکتبر Huobi اعلامیه‌ای منتشر کرد که در آن فاش کردند که لئون لی لین، موسس و سهامدار کنترل Huobi Global تصمیم گرفته است که کل سهام خود را در این شرکت در معامله‌ای به ارزش حدود 1 میلیارد دلار به About Capital بفروشد. دو روز پس از امضای قرارداد، کالین وو، روزنامه‌نگار رمزنگاری چینی گزارش داد که خریدار واقعی Huobi و سرمایه‌گذار اصلی در About Capital در واقع بنیانگذار TRON جاستین سان است. در حالی که سان ابتدا دخالت خود را رد کرد، او به زودی در حساب توییتر خود فاش کرد که به هیئت مشاوران Huobi پیوسته است، که از ادعاهای وو پشتیبانی می کند. سان، مالک جدید ادعا شده، همچنین قدرت جدیدی را وارد شرکت کرده است، زیرا او اعلام کرده است که قصد دارد این مبادله را احیا کند. به گفته او توییتHuobi Token نقش مهمی در احیای مجدد خواهد داشت. او نوشت:

ما می دانیم که کلید احیای Huobi، توانمندسازی HT است و HT تنها می تواند در Huobi پیشرفت کند! در آینده، حرکت‌های بزرگ زیادی در اطراف HT وجود خواهد داشت، از جمله ارتقاء برند، توانمندسازی سنگین و همکاری تجاری.

ظاهرا دارندگان توکن Huobi از اینکه بورس از رکود بیدار می شود خوشحال هستند. علاوه بر این، حرکت های بزرگ در اطراف HT در واقع می تواند توکن را در آینده ارزشمندتر کند، که جای خود را به برخی از خریدهای احتمالی HT داد. با این وجود، اقدام قیمت ثابت می کند که احساسات سرمایه گذاران در حال حاضر واقعاً بسیار مثبت است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا