ارزهای دیجیتال

Binance Coin، The Graph و Rocketize برترین سکه هایی هستند که می توانید به مجموعه خود اضافه کنید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ساختن پورتفولیو به روش صحیح برای موفقیت مالی شما بسیار مهم است. بهترین زمان برای ایجاد سبد ارزهای دیجیتال در بازار نزولی است. همچنین، هنگام افزودن توکن به مجموعه خود، مهم است که تنوع ایجاد کنید. پیتر لینچ یک بار گفت: “بهتر است پول خود را بین سه یا چهار نوع دارایی تقسیم کنید”. خوشبختانه، دسته های بسیاری از رمزارزها برای انتخاب وجود دارد. دلیل بیشتر این است که ما سه توکن رمزنگاری را معرفی کنیم که تحت سه دسته جداگانه ارزهای دیجیتال قرار می گیرند.

سکه بایننس

سکه بایننس ابزار کاربردی و بومی بلاک چین بایننس است. قبل از توسعه بلاک چین بایننس، سکه در درجه اول توکن ابزاری صرافی بایننس بود. در همان سالی که صرافی در دسترس عموم قرار گرفت، برای ICO فهرست شد.

به عنوان توکن سودمند صرافی Binance، تنها معامله گران را قادر می سازد تا کارمزدهای تخفیفی دریافت کنند. با این حال، موارد استفاده از آن با رشد شرکت گسترش یافته است. در حال حاضر، بایننس چیزی بیش از یک صرافی متمرکز است. اکنون فناوری بلاک چین خود را دارد که امکان اجرای روان قراردادهای هوشمند را فراهم می کند. در این بلاک چین (زنجیره هوشمند بایننس)، توسعه دهندگان می توانند dApps بسازند، توکن ایجاد کنند و حتی پرداخت کنند. جدای از آن، صرافی بایننس همچنین دارای یک بازار NFT است که در آن کاربران می توانند NFT ها را معامله کرده و برش دهند.

اخیرا، بایننس با کسب و کارهای مختلف برای دریافت BNB به عنوان یک وسیله پرداخت شریک شده است.

نمودار

یکی از دلایل برنامه های غیرمتمرکز (dApps) اجتناب از قرار دادن داده ها در دست شرکت های بزرگ است. با انتشار بیشتر و بیشتر برنامه ها در بازار، نمی توانیم قبول کنیم که داده ها مهم هستند. برندها، محصولات و شرکت ها برای بهبود محصولات خود به بینش داده نیاز دارند. اگر شرکت های متمرکز بزرگ خارج شوند، پس چگونه محصولات مبتنی بر بلاک چین بینش داده را به دست می آورند؟ نمودار برای حل این مشکل ایجاد شده است.

1663765557 2 Binance Coin، The Graph و Rocketize برترین سکه هایی هستند

Graph یک ابزار همه کاره است که به تیم ها اجازه می دهد جستجوها را در برنامه های مختلف مشاهده کنند. می‌توانید مواردی مانند اینکه کدام صرافی دارای بیشترین نقدینگی است یا ابزارهای مالی غیرمتمرکز جدید در بازار را جستجو کنید. برای استفاده از این ابزار، توسعه دهندگان باید زیرگراف ها (یا رابط های برنامه نویسی برنامه) را ایجاد و منتشر کنند. پس از آن، Graph شروع به نظارت بر داده ها می کند.

برای استفاده از پروتکل Graph، توسعه دهندگان و کاربران به توکن GRT نیاز دارند. توکن GRT به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند منابع داده جدید را پیشنهاد کنند، اعتبارسنجی‌های پرداخت، جستجوی داده‌ها و حتی برای رای‌گیری را انجام دهند.

راکت کردن

توکن Rocketize یک توکن میم با محوریت Defi و جامعه است. از نام خود، به دنبال اجرای کلماتی است که نیل آرمسترانگ، اولین انسانی که روی ماه فرود آمد. Rocketize توسط شعار “گامی کوچک برای یک مرد، یک جهش بزرگ برای جامعه” پشتیبانی می شود. در واقع، Rocketize تضمین می کند که همه اعضای جامعه به فضای بیرونی اوج می گیرند. جامعه در Rocketize را ملت اتمی می نامند. ملت اتمی جامعه ای خواهد بود که از رشد، تبلیغات و ماموریت Rocketize حمایت می کند. با کمک جامعه، Rocketize همچنین از Defi، Science و اکتشاف پشتیبانی می کند.

1663765557 574 Binance Coin، The Graph و Rocketize برترین سکه هایی هستند

مانند بسیاری از سکه‌های میم، Rocketize بر روی شاد کردن مردم متمرکز است. هیجان و هیجان ناشی از دانستن این موضوع است که می‌توانید میلیون‌ها توکن را تنها با یک دلار یا 5 دلار بخرید. صرف نظر از این، Rocketize قصد دارد رویکرد متفاوتی را با توکن خود در پیش بگیرد -$JATO، که به معنای برخاستن با کمک جت است. برخلاف دیگر میم کوین با عرضه بی نهایت، JATO دلار یک توکن کاهش تورم خواهد بود. وایت پیپر این را با این جمله توصیف کرد: «هرگز زمانی وجود نخواهد داشت که تعداد JATO بیشتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد در گردش باشد». این نشان می دهد که توکن ممکن است در آینده کمیاب شود. به علاوه، هیچ چیز مانند کیف پول یک توسعه دهنده نخواهد بود، زیرا همه توسعه دهندگان داوطلب هستند. و توکن‌ها متعلق به انجمن و مبادلاتی هستند که در آنها فهرست شده‌اند.

به عنوان یک میم سکه منحصر به فرد، انتظار داریم افراد بیشتری بخواهند به زودی با جامعه ارتباط برقرار کنند. باید به سرعت وارد شوید زیرا پیشرفت‌های بیشتری در راه است.

اطلاعات بیشتر در مورد Rocketize:

پیش فروش: http://rocket.rocketize.io/

سایت اینترنتی: http://rocketize.io/

تلگرام: https://t.me/RocketizeTokenOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا