ارزهای دیجیتال

Big Eyes – یک پروژه رمزنگاری الهام گرفته شده از بیت کوین با NFTS مبتنی بر ابزار مانند Monkeyballs – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

جهان گرفتار چندین چالش است که نیاز به اقدام فوری دارد. یکی از این نمونه ها وضعیت اقیانوس های ما است. اگرچه اقیانوس ها برای بقای نوع بشر بسیار مهم هستند، اما به یکی از آلوده ترین اکوسیستم های روی زمین نیز تبدیل شده اند.

حقیقت این است که بسیاری از سازمان‌هایی که برای بازگرداندن اقیانوس‌ها به حالت طبیعی و حفظ حیات دریایی تلاش می‌کنند، اغلب با مشکلات مالی مواجه می‌شوند. Big Eyes با یک راه حل عالی برای آن مشکل عرضه می شود.

Big Eyes قصد دارد یک اکوسیستم Defi ایجاد کند که در آن شرکت کنندگان بتوانند به طور پایدار درآمد کسب کنند و در حفاظت از اقیانوس ها مشارکت کنند.

Big Eyes – یک پروژه رمزنگاری الهام گرفته شده از بیت کوین با NFTS مبتنی بر ابزار مانند Monkeyballs - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

تم چشم های درشت

این پروژه نام Big Eyes را به دلیل تم گربه ای خود انتخاب کرد. آواتار آن گربه ای است با چشمان درشت ناز. با این حال، ناز بودن تنها چیزی نیست که پروژه چشمان بزرگ به آن اهمیت می دهد. گربه ها ارزش های خاصی دارند که عبارتند از:

  • فعال: تیم Big Eyes مانند گربه ها معتقد است که تنها راه برای رشد پروژه از طریق اقدامات عمدی است و پروژه بر انجام این اقدامات برای تحریک رشد تمرکز خواهد کرد.
  • بازیگوش: گربه ها سرگرم کننده هستند، چشم های بزرگ هم همینطور. این پروژه معمولی Defi شما نیست که فقط بر تولید ثروت متمرکز است. Big Eyes می خواهد کل فرآیند را برای شرکت کنندگان هیجان انگیز و تعاملی کند.
  • جان سخت: چشم بزرگ اینجا برای مدت طولانی است، و مانند گربه ها، این پروژه بر روی انعطاف پذیری و پشتکار ساخته شده است. می تواند در صورت نیاز مقیاس، تکرار و نوآوری کند.
  • دوستانه: چشم های بزرگ همه چیز در مورد جامعه است و می خواهد شرکت کنندگان تا حد امکان فعال باشند. تمرکززدایی در ارتباطات و تبادل افکار برای پرورش اعتماد رشد می کند.

نشانه چشم بزرگ

توکن بومی Big Eyes دارای سقف عرضه 200 میلیونی است. این نشانه ابزاری برای اکوسیستم است و برای حفظ رشد جامعه، پاداش دادن به پذیرندگان اولیه و محافظت از اکوسیستم اقیانوس استفاده خواهد شد.

چشم بزرگ NFT

توکن غیر قابل تعویض یکی دیگر از جنبه های پروژه Big Eyes است. هدف NFT ها این است که رشد پروژه را به صورت ارگانیک سریعتر هدایت کند و اولین مجموعه NFT آن عناصر هنری را با آگاهی محیطی ترکیب می کند. علاوه بر تضمین سرمایه گذاری از طریق هنر، NFT ها همچنین به دارندگان امکان دسترسی به رویدادهای خاص و انحصاری را می دهند.

بیت کوین (BTC) یک نیش بزرگ می گیرد

بیت کوین یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز منبع باز است که در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو با نام مستعار ایجاد شد. این شبکه از فناوری همتا به همتا برای همه تراکنش‌ها استفاده می‌کند و دارای ارز دیجیتال مقاوم در برابر سانسور است.

هدف در آن زمان این بود که بیت کوین جایگزین ارزهای فیات و ایجاد یک ارز جایگزین شود. در حالی که بیت کوین نتوانسته است به این هدف دست یابد، جایگاه آن به عنوان اولین ارز دیجیتال نیز آن را با ارزش ترین ارز دیجیتال تبدیل کرده است.

اگرچه این شبکه یک بلاک چین Proof of Work است و دقیقاً دارای قابلیت قرارداد هوشمند نیست، اما دارای ویژگی هایی است که آن را نسبت به سایر شبکه های بعد از آن برتری می دهد.

اینها شامل تمرکززدایی کامل آن و مجموع عرضه محدود به 21 میلیون است. قیمت بیت کوین در طول زمان به طور قابل توجهی افزایش یافته است و از یک دلار در سال 2011 به بیش از 69000 دلار در سال 2021 رسیده است.

بیت‌کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال، فراتر از یک توکن دیجیتالی دیگر حرکت کرده است. این استاندارد برای همه ارزهای دیجیتال است. حرکت قیمت آن بر سایرین تأثیر می گذارد و معمولاً اولین توقف برای سرمایه گذاران سنتی است که به دنبال ورود به صحنه ارزهای دیجیتال هستند.

1662650220 992 Big Eyes – یک پروژه رمزنگاری الهام گرفته شده از

Monkeyballs (MBS) حرکت می کند

Monkeyballs یک بازی فوتبال برای کسب درآمد است که بر اساس سولانا ساخته شده است. عناصر فاینال فانتزی را با FIFA Street ترکیب می کند تا یک گیم پلی سرگرم کننده و منحصر به فرد با آواتارهای میمون ایجاد کند. علاوه بر این، NFTها و ارزهای دیجیتال را با هم ترکیب می کند.

Monkeyballs NFT آواتاری است که برای انجام بازی به آن نیاز دارید، همراه با نشانه MonkeyBucks (MBS). هر Monkey NFT منحصر به فرد است و در موارد کمیاب مختلف، از معمولی تا افسانه ای، عرضه می شود. نادر بودن آنها توانایی آنها را در بازی تعیین می کند.

با استفاده از Monkey NFTs، کاربران می توانند در حالت های مختلف مانند Player vs. Environment، Player vs. Player و Team vs. Team در مسابقات بازی کرده و برنده شوند. علاوه بر NFT بازیکنان Monkey، NFT های استادیوم نیز وجود دارد که بازیکنان می توانند مالک آن باشند.

Big Eyes بر تمرکززدایی از امور مالی تمرکز دارد تا در عین حال افراد بیشتری را تشویق کند که به اقیانوس‌ها اهمیت دهند. وایت پیپر جزئیات بیشتری را ارائه می دهد. زودتر عضو شوید تا از مزایای آن بهره مند شوید.

چشمان درشت (بزرگ)

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

توییتر: https://twitter.com/BigEyesCoin


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا