ارزهای دیجیتال

Big Eyes، StepN و Solana: پروژه های NFT پایدار برای معامله گران ارزهای دیجیتال – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Big Eyes (BIG)، StepN (GMT) و Solana (SOL) با دستاوردهای قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال، فضای NFT را متحول می کنند.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سوابق مرتبط با بلاک چین هستند که به دارایی‌های فیزیکی یا دیجیتالی با محوریت کلکسیون‌ها مرتبط هستند.

NFTها می‌توانند به حذف واسطه‌ها، ایجاد بازارهای جدید و سهولت‌های معاملاتی که منجر به کارایی بازار می‌شود، کمک کنند.

Big Eyes، StepN و Solana: پروژه های NFT پایدار برای معامله گران ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

برخلاف سیستم های مالی مدرن، NFT ها آینده متحول کننده دارایی های فیزیکی هستند. بنابراین بیایید به برخی از پروژه های بزرگ NFT پایدار که در صدر بازار سکه هستند نگاهی بیندازیم.

سولانا

1663928964 521 Big Eyes، StepN و Solana پروژه های NFT پایدار برای
Big Eyes، StepN و Solana: پروژه های NFT پایدار برای معامله گران ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

سولانا (SOL) یک ارز دیجیتال است که بر روی یک بلاک چین وب 3 ساخته شده است که ترکیبی از الگوریتم‌های اثبات سهام (PoS) و اثبات تاریخ (PoH) را اجرا می‌کند.

اکوسیستم سولانا (SOL) از قراردادهای هوشمندی پشتیبانی می کند که مالکیت و دسترسی به دارایی های دیجیتال را اختصاص می دهد. این به نوبه خود، راه بهتری برای استخراج NFT ها از طریق پلتفرم ارزان و سریعتر ارائه می دهد.

به عنوان توکن اصلی بلاک چین، SOL برای ضرب و تجارت دارایی های NFT استفاده می شود. همچنین معاملات همتا به همتا را در اکوسیستم سولانا تسهیل می کند.

تا زمان نگارش این مقاله، سولانا (SOL) دارای ارزش بازاری 11.35 میلیارد دلاری در کافه تریدر است که آن را در میان برترین ارزهای دیجیتال NFT در بازار سکه قرار می دهد.

معامله‌گران کریپتو و کاربران جدید می‌توانند توکن‌های Solana (SOL) را در پلتفرم‌های صرافی مانند Coinbase، Binance و FTX خریداری کنند.

StepN

StepN (GMT) اولین پروژه NFT حرکت برای کسب درآمد (M2E) است که توسط بلاک چین سولانا (SOL) طراحی شده است.

StepN کاربران خود را تشویق می‌کند تا با خرید کفش‌های ورزشی NFT و شرکت در فعالیت‌های خارج از منزل مانند دویدن، پیاده‌روی یا دویدن برای کسب ژتون‌های GST درون بازی، یک سبک زندگی سالم را به دست آورند.

اکوسیستم StepN دارای دو توکن است: توکن ساتوسکی سبز (GST)، توکن ابزار درون بازی، و توکن گرین متاورس (GMT)، نشانه حاکمیت.

کاربران در StepN می‌توانند از توکن GST برای خرید، فروش، اجاره یا اجاره کفش‌های ورزشی NFT در بازار استفاده کنند، در حالی که GMT نماد حاکمیتی این پلتفرم است و می‌توان از آن برای ارتقای کفش‌های ورزشی NFT به سطح بازی جدید استفاده کرد. توکن‌های GMT ​​را می‌توان با USDC نیز تعویض کرد (این انحصار برای دارندگان کفش‌های کتانی سطح بالا است).

در زمان نگارش این مقاله، StepN (GMT) دارای ارزش بازار 376.8 میلیون دلار در کافه تریدر است که آن را در میان ارزهای دیجیتال برجسته NFT در بازار سکه قرار می دهد.

چشمان درشت

1663928965 682 Big Eyes، StepN و Solana پروژه های NFT پایدار برای
Big Eyes، StepN و Solana: پروژه های NFT پایدار برای معامله گران ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

Big Eyes (BIG) قصد دارد ثروت را به عنوان یک نشانه مبتنی بر جامعه به اکوسیستم خود منتقل کند. با کمک استراتژی‌ها و تأثیرات مختلف تبلیغاتی، Big Eyes (BIG) برای کاوش و استفاده از فضای NFT برای تولید ثروت برای جامعه خود برنامه‌ریزی می‌کند.

رمز اصلی آن، Big Eyes Coin (BIG)، تراکنش های رایگان در اکوسیستم را تسهیل می کند. سایر قابلیت‌های پلتفرم شامل مبادله توکن، استخر نقدینگی، سهام‌داری، تامین و غیره است.

Big Eyes (BIG) برای رای دادن در پلتفرم به اعضای خود با NFT پاداش می دهد. علاوه بر این، Big Eyes 10٪ مالیات برای هر فروش NFT دریافت می کند. در حالی که 4٪ از مالیات به فروشنده اصلی تعلق می گیرد، 5٪ به همه دارندگان NFT در پلتفرم توزیع می شود – که آن را به انگیزه ای قوی برای برگزاری NFT ها تبدیل می کند.

علاوه بر این، دارندگان Big Eyes NFT از دسترسی به رویدادهای ویژه NFT و NFT های چشم بزرگ در پلتفرم لذت خواهند برد.

چشمان بزرگ (BIG)، StepN (GMT) و Solana (SOL) بر اساس جامعه در حال رشد خود بسیار پایدار هستند. این جوامع به نوبه خود پروژه های NFT خود را در فهرست پیگیری معامله گران ارزهای دیجیتال رتبه بندی می کنند.

Big Eyes (BIG) با رویکرد بازار خود، ارز دیجیتال بزرگ بعدی برای معامله گران و دارندگان NFT است.

استراتژی شخصیت های انیمیشن خنده دار این پروژه می تواند به رشد آن در بازار ارزهای دیجیتال کمک کند.

با این مقاله و تحقیقات بعدی، معامله گران ارزهای دیجیتال می توانند چشم انداز انفجاری پروژه Big Eyes (BIG) را بررسی کنند.

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/?section=buy

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا