ارزهای دیجیتال

Axie Infinity تحت گریپ نزولی، اما سرمایه گذاران AXS هنوز خوش بین هستند

قیمت Axie Infinity (AXS) به دنبال ورود غافلگیرکننده خرس ها همانطور که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود، کاهش یافته است.

  • AXS در بالای EMA 20 و 50 روزه شناور است
  • قیمت Axie Infinity کاهش یافت زیرا خرس‌ها سرمایه‌گذاران را پس از همه‌گیر شدن با افزایش اخیر بسته بودند.
  • جفت AXS/BTC 1.66% یا در 0.0007748 BTC کاهش یافته است.

اگر خرس ها بتوانند این حرکت را حفظ کنند، تلاش گاو نر برای بهبودی بیهوده خواهد بود. اکنون، برای تحریک و شکست خرس‌ها، توکن باید خریداران بیشتری را جذب کند، به علاوه گاوها باید سر خود را جمع کنند تا AXS را تقویت کنند.

تا به امروز، حجم معاملات کاهش یافته است که سرمایه گذاران را مضطرب کرده و کمی نگران کننده است، به خصوص برای گاوها.

Axie Bearish Stride کوتاه مدت

از طرف دیگر، کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که این افت اخیر کوتاه مدت خواهد بود، بنابراین سرمایه گذاران باید پس از روشن شدن چراغ سبز آماده غواصی باشند.

Chart from TradingView.com

با توجه به CoinMarketCap، توکن AXS با قیمت 18.06 دلار یا کاهش 4.29 درصدی تا زمان نوشتن این مقاله معامله می شود. حجم معاملات سکه AXS با افت 0.4 درصدی یا به 14 میلیون رسید. در حالی که ضرر زیاد نیست، اما همچنان خطر کاهش بیشتر قیمت را دارد. ارزش بازار AXS 0.09577 است.

به نظر می رسد چشم انداز نزولی AXS به پایان خود نزدیک می شود زیرا چت های قیمت روزانه چندین EMA یا یک کراس اوور موفق را نشان می دهد. MACD در نمودار روزانه همچنین نشان داد که خط خریدار با فاصله بسیار کمی بر روی خط سیگنال فروشنده معلق است. حال، اگر گاوها بتوانند با موفقیت حرکت نزولی را در تضاد داشته باشند، رشد عظیمی پیش‌بینی می‌شود. مقدار RSI در حال حاضر تقریباً 59 است.

سودآوری AXS از 23 درصد ضرر فراتر رفت

پس از حرکت با جریان صعودی AXS، قیمت به طور خطرناکی سقوط کرد زیرا خرس‌ها در جشن سقوط کردند. با این حال، پروژه‌های GameFi مانند Axie Infinity در میان خرابی‌ها و نوسانات بازار در مقایسه با سایر دارایی‌های دیجیتالی پیشرفت می‌کنند.

گفته می شود که AXS پس از 40 درصد افزایش در زمانی که در ژوئن به پایین ترین حد خود رسید، تا 90 درصد کاهش یافته است. Axie Infinity ATH خود را در نوامبر 160 دلار داشت، اما از آن زمان همه چیز فقط به دنبال سکه است.

آلتکوین در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود یعنی 160 دلار رسید. با این حال، همواره در روند نزولی بوده است. اما، یک چیز خوب با سرمایه گذاران AXS این است که آنها می توانند با پانچ رول شوند، زیرا آنها قبلاً برای طولانی ترین زمان سود می کردند.

با بهبود 40 درصدی سود در این ماه، سرمایه گذاران AXS خاطرنشان کردند که تنها 22.29 درصد زیان را تجربه کرده اند که در مقایسه با سودی که گفته می شود بسیار بالاتر از ATH آن است، بسیار ناچیز است.

4BUtcgVf

 AXS total market cap at $1.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from BSC News, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا