ارزهای دیجیتال

AVAX Eyes مقاومت بعدی، آیا زمان آن فرا رسیده است که طولانی شوید؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بهمن (AVAX) چندین هفته است که مشخص نشده است. آلت کوین اکنون در نمودار روزانه سود می کند زیرا در آن بازه زمانی بیش از 3 درصد افزایش یافت. سکه از زمانی که از سطح حمایت 12.90 دلار صعود کرد، نشانه هایی از خوش بینی را نشان می دهد.

چشم انداز فنی AVAX نشانه هایی از تقاضا و سیگنال های خرید را برای معامله گران به نمایش گذاشت. اگر تقاضا به افزایش خود ادامه دهد و تمایل خرید در جلسات معاملاتی فوری افزایش یابد، احتمال نفوذ AVAX از سایر سطوح مقاومت بیشتر تقویت خواهد شد.

از آنجایی که سکه همچنان به افزایش اوج و پایین‌ترین سطح خود ادامه می‌دهد، گاوها همچنان مسئول دارایی هستند. با این حال، اگر AVAX شروع به تثبیت در زیر سطح قیمت 13 دلار کند، آنگاه آلت کوین می تواند کاهش ارزش را ثبت کند.

تقاضای حرکت پیشرونده قیمت، AVAX از مرز مقاومت 14.30 دلاری عبور کند. هنگامی که AVAX با موفقیت توانست آن سطح را به چالش بکشد، گاوها برای مدت طولانی تری در اطراف خواهند ماند. ارزش بازار آلتکوین قبلاً افزایشی را ثبت کرده است که با افزایش انباشت مرتبط است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نمودار یک روزه

بهمن در نمودار یک روزه 13.48 دلار قیمت داشت منبع: AVAXUSD در TradingView

سقف قیمت سربار فوری که قیمت بهمن باید از آن عبور کند، 13.90 دلار بود. این حرکت یک رالی دیگر را به 14.60 دلار تضمین می کند. هنگامی که سکه از آن سطح عبور کند، انباشت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

معامله گران نقاط ورود زیادی در بازار داشتند. به عنوان مثال زمانی که AVAX به 12 دلار کاهش یافت. در جلسات معاملاتی آینده، سرمایه گذاران می توانند بازدهی را در نمودار ببینند.

از سوی دیگر، اگر AVAX به دلیل کمبود تقاضا شروع به تثبیت کند، سطح بعدی سکه در 12.20 دلار و سپس به 11 دلار خواهد بود. این به معنای کاهش 18 درصدی قیمت AVAX است.

AVAX در زمان نگارش این مقاله با قیمت 13.48 دلار معامله می شد.

تجزیه و تحلیل فنی AVAX

بهمن
بهمن به کاهش اندک خریداران در نمودار یک روزه اشاره کرد منبع: AVAXUSD در TradingView

اگرچه چشم انداز فنی به عملکرد مثبت قیمت اشاره کرد، تقاضا در نمودار روزانه اندکی کاهش یافت. شاخص قدرت نسبی (RSI) اندکی افت کرد و روی نیم خط قرار گرفت. این بدان معنی بود که قدرت خرید و فروش یکسان بود.

با این حال، سایر شاخص ها با افزایش تقاضا همراه شده اند. آلتکوین با عبور از مرز قیمت 13.40 دلار بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 روزه بود. این نشان می دهد که خریداران همچنان در حال حرکت در بازار هستند.

بهمن
سیگنال خرید بهمن در نمودار یک روزه | منبع: AVAXUSD در TradingView

با وجود خنثی ماندن RSI، سایر اندیکاتورها نشان می دهند که گاوها همچنان در حال مبارزه برای بالا بردن قیمت به بالای 13.60 دلار هستند. واگرایی همگرایی میانگین متحرک، حرکت قیمت و معکوس شدن روند را تعریف می کند.

مطالب مرتبط: آدرس‌های فعال اتریوم در بالاترین حد خود از می 2021، خبر خوبی برای اتریوم است؟

MACD یک متقاطع صعودی را تجربه کرد و این به معنای سیگنال خرید برای معامله گران بود که می تواند با افزایش قیمت سکه نیز مرتبط باشد. Parabolic SAR جهت قیمت را تعیین می کند. این اندیکاتور نقطه هایی را در زیر کندل قیمت تشکیل می دهد که یک روند صعودی را برای قیمت بهمن نشان می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا