ارزهای دیجیتال

AVAX هنوز در قلمرو زرشکی به عنوان رد در فرم های 25 دلاری

قیمت بهمن (AVAX) بیشتر در قرمز باقی می ماند. قیمت سکه بسیار نزولی است که روند نزولی را نشان می دهد که نشان دهنده پیش بینی بدبینانه بازار است. در نتیجه، جفت AVAX/USD در برابر مقاومت 25.15 دلار و حمایت 23.18 دلار قرار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، جفت AVAX/USD به پایین‌ترین حد خود سقوط کرد که در پی یک واژگونی نزولی به 23.33 دلار رسید. حتی با وجود اینکه این توکن پشتیبانی را در 23.18 دلار مشاهده کرده است، گاوها نمی توانند قیمت را بالاتر ببرند.

کاهش قیمت بهمن 5.70 درصد در طول شب

در حال حاضر، جفت AVAX/USD مقاومتی در حدود 25.15 دلار را تجربه می کند. علاوه بر این، این جفت در روزهای آینده بیشتر سقوط خواهد کرد. قیمت یک شبه 5.70 درصد کاهش یافته و ارزش بازار آن اکنون به 6,638,597,842 دلار رسیده است. همچنین حجم معاملات 24 ساعته سکه به 536 میلیون دلار رسید.

در نمودار 24 ساعته، به نظر می رسد که بازار پس از یک دوره ادغام، با رد 25.15 دلار مواجه است. قیمت ها نیز در محدوده 23.18 تا 25.15 دلار گیر کرده بودند. در همین حال، این احتمال وجود دارد که زمانی که سکه از محدوده عبور کند، بازار افزایش پیدا کند.

با توجه به آنچه گفته شد، سرمایه گذاران باید مراقب شکستی باشند که از سطح مقاومت 25.15 دلار یا شکستن زیر خط حمایت 23.18 دلار عبور می کند که امکان ورود به موقعیت های جدید را فراهم می کند.

این جفت ارز RSI 52.63 را نشان می دهد و در حال حاضر در حال مبارزه با مقاومت قریب الوقوع در منطقه 25.15 دلار است. ممکن است روی سطوح خرید بیش از حد معلق باشد که حرکت نزولی کوتاه مدت را نشان می دهد. شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که بازار در حال تجربه یک حرکت نزولی است و یک شکست احتمالی که بیش از 25.15 دلار باشد، می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها شود.

جفت AVAX/USD غوطه ور در آب های نزولی

MACD یا واگرایی میانگین متحرک جفت AVAX/USD در آب های نزولی شنا می کند که به معنای بازار نزولی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که باندهای بولینگر به یکدیگر نزدیک می‌شوند و این نشان می‌دهد که بازار در حال انحراف است.

علاوه بر این، نمودار قیمت 4 ساعته برای قیمت AVAX نشان می دهد که بازار به شدت نزولی است. در واقع، همانطور که در چند روز گذشته مشاهده شد، قیمت ها به شدت کاهش یافته است زیرا احساس می شود سکه در وضعیت برزخی قرار دارد.

کاهش حجم AVAX نیز نشان دهنده کاهش علاقه سرمایه گذاران است و می تواند در کوتاه مدت کاهش یابد. سطح حمایت بحرانی برای جفت AVAX/USD 23 دلار است و احتمالاً بازار به این سطح کاهش خواهد یافت.

به طور کلی، قیمت AVAX یک افت کامل را نشان می دهد که در کوتاه مدت به پایین ترین سطح خود ادامه می دهد.

AVAX total market cap at $6.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Daily Hodl, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا