ارزهای دیجیتال

AVAX طی 60 روز گذشته 50 درصد کاهش یافته است – ضررهای بیشتری در پیش است؟

AVAX، توکن بومی شبکه بلاک چین بهمن، اکنون تقریبا 90 درصد از قیمت 144.96 دلاری خود را در تاریخ 21 نوامبر 2021 از دست داده است.

  • آواکس در دو ماه گذشته به شدت تحت تاثیر فشار خرید قرار گرفت
  • آلت کوین در 60 روز گذشته تقریباً به نصف کاهش یافته است
  • محدوده مقاومت مورد نظر AVAX بین 18.3 تا 18.5 دلار است

با توجه به پیگیری از کوینگککودر زمان انتشار، این ارز دیجیتال با قیمت 15.07 دلار معامله می شود و در هر منطقه از نمودار نظارت بر قیمت خود قرمز می شود.

در عملکرد روزانه خود، آلتکوین 1.3 درصد کاهش یافته و در هفت روز گذشته 3.9 درصد کاهش یافته است. آواکس نیز در 14 روز گذشته 11.7 درصد و در دو ماه گذشته نزدیک به نصف کاهش یافته است.

در حالی که به نظر می رسد یک افزایش ناگهانی برای سکه دیجیتال وجود دارد، این احتمال نیز وجود دارد که قیمت آن بار دیگر سقوط کند.

همه اینها به این بستگی دارد که دارایی دیجیتال تا چه حد از یک موضوع مهم پشتیبانی می کند مقاومت نقطه ای که تعیین می کند طی چند روز آینده بالا یا پایین خواهد رفت.

AVAX تلاش می کند تا از پاییز بهبود یابد

تنها در دو ماه، توکن بومی Avalanche سقوط شدیدی را تجربه کرد و 49 درصد کاهش یافت زیرا دارایی تحت فشار خرید بیش از حد تحت فشار قرار گرفت.

Source: TradingView

آواکس در دو روز گذشته نوسانات شدیدی را نشان داد که منجر به تشکیل یک الگوی گوه نزولی در نمودار معاملاتی آن شد.

با توجه به آن، کریپتو باید بالای آن بسته شود خط روند برای اینکه خریداران بتوانند محدوده مقاومت باریکی بین 18.3 تا 18.5 دلار را آزمایش کنند. اگر این اتفاق بیفتد، EMA 20 حرکت صعودی را برای AVAX تایید می کند.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) کریپتو توانست موقعیت خود را از فروش بیش از حد معکوس کند که می تواند به افزایش قیمت ها به سطوح بالاتر کمک کند.

با این حال، اگر برعکس اتفاق بیفتد، فروشندگان از سقوط سود خواهند برد و در قرار دادن سکه دیجیتال در حمایت کاهش قابل توجه 12.6 دلار موفق خواهند بود.

کاهش بیشتر در افق برای AVAX؟

طی پنج روز آینده، طبق پیش بینی انجام شده توسط Coincodex، AVAX قیمت خود را به 15.30 دلار خواهد رساند. با این حال، این سطح سود در مقایسه با کاهش قیمتی که احتمالاً در انتظار دارایی است، چیزی نیست.

AVAX باید به توانایی گاوها برای غلبه بر روند ادامه دار حرکت قیمت خود ایمان داشته باشد تا بتواند از این نزول شدید در آینده بازگردد.

با این حال، این ماموریت دلهره آور است، زیرا انتظار می رود که آنها از مرز 29 دلار فراتر بروند تا آلت کوین را به 50 دلار برسانند که متأسفانه هنوز تقریباً سه برابر کمتر از بالاترین رکورد خود است.

AVAX طی 60 روز گذشته 50 درصد کاهش یافته است
AVAX market cap at $4.4 billion on the daily chart | Featured image from The Daily Hodl, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا