ارزهای دیجیتال

AVAX ثابت نگه می دارد و 50 دلاری را نقض می کند

قیمت بهمن (AVAX) ممکن است برای بسیاری از تحلیلگران مورد توجه باشد، به ویژه از آنجایی که توکن بازی در میان بازار نزولی قدرت فوق العاده ای از خود نشان می دهد.

  • قیمت AVAX نشان‌دهنده یک فعالیت افزایشی مداوم همراه با افزایش قیمت است.
  • بهمن RSI یک نقض در منطقه اشباع خرید را نشان می دهد.
  • احتمال بالای نقض می تواند در مانع 50 دلار رخ دهد.

AVAX کشش جامد را با قیمت 29.50 دلار نشان می دهد

با توجه به CoinMarketCap، قیمت AVAX در حال حاضر به 29.50 دلار رسیده است و تا زمان نوشتن این مقاله با افزایش 5.45 درصدی، کشش صعودی بسیار بالایی را نشان می‌دهد.

در شرایط مناسب بازار، معامله گران می توانند نوسانات بالایی را پیش بینی کنند. قیمت توکن ممکن است برای اسکالپینگ در این ماه ایده آل باشد. شاخص های فنی قیمت AVAX نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد. علاوه بر این، RSI توکن توانست منطقه بیش از حد خرید را نقض کند. علاوه بر این، شاخص نمایه حجمی Avalanche یک الگوی شیب دار را نشان می دهد.

با این الگوهای فنی، عاقلانه است که نتیجه بگیریم که قیمت AVAX در مرحله آرام در انتظار موج طوفان است. شکست در 30.50 دلار می تواند به اندازه کافی قانع کننده باشد تا سکه را به ارتفاعات جدیدی برساند. هدف اول این توکن 40 دلار تعیین شده است و بعدی 50 دلار خواهد بود.

اگر الگوهای فنی واقعاً صعودی باشند، AVAX سطح نقدینگی را که دقیقاً زیر نوسان 22 دلار قرار دارد، کاهش نمی‌دهد و از آن عبور نمی‌کند. اگر این خط سیر نزولی اتفاق بیفتد، می‌تواند مانع از روند صعودی قیمت AVAX شود، زیرا توکن می‌تواند تا 14 دلار یا حتی 10 دلار کاهش یابد.

AVAX الگوی پایین گرد را پیشنهاد می کند

با قضاوت بر اساس بهمن در نمودار روزانه، الگوی پایین گرد کاملاً برجسته است. با این الگو، AVAX مشکلی برای شکستن منطقه مقاومت 28.8 دلاری و هدف گذاری برای صعود به بالاتر نداشت. اما، معاملات باید فشار عرضه را نادیده بگیرند تا بسته شدن شمع در بالای سد معلق شود.

رد دم بلند که در 8 آگوست مشاهده شد نشان می دهد که فروشندگان سخت برای دفاع از سد تعیین شده در 28.8 دلار مبارزه کردند. علاوه بر این، نمودار روزانه همچنین نشان می دهد که متقاطع صعودی Avalanche در وسط میانگین متحرک نمایی 20 و 50 روزه قرار گرفته است. حجم معاملات روزانه آواکس، پمپی را به قیمت 6.68 درصد یا 891.6 میلیون دلار نشان داد.

جفت AVAX/USDT پس از سقوط به 14.94 دلار که در ژوئن 2022 مشاهده شد، تغییر قابل توجهی در حرکت قیمت نشان داد. با این اقدام صعودی، قیمت نیز 118 درصد افزایش یافت که در دو ماه گذشته به اوج خود در 30 دلار رسید.

معکوس شدن فوری قیمت، یک الگوی پایین گرد را تشکیل داد که خط گردن روی علامت 37 دلار قرار گرفت. شمع غرق شده بسیار صعودی است و منطقه 28.44 دلار را شکسته است که نشان دهنده تشدید فعالیت خرید است.

علیرغم روند صعودی، شمعی که نزدیک به سطح 28.75 دلار دیده می‌شود، علامتی محوری خواهد بود که شکل‌گیری الگوی پایین گرد را تأیید می‌کند.

AVAX total market cap at $8.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Forkast, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا