ارزهای دیجیتال

Aurigami در Bybit Launchpad – چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 9

Aurigami (PLY) دوازدهمین پروژه ارز دیجیتال است که در Bybit Launchpad ارائه شده است، پلتفرمی که به کاربران تأیید شده Bybit اجازه می دهد در پیشنهاد اولیه تبادل (IEO) پروژه های امیدوارکننده بلاک چین شرکت کنند. 200 میلیون توکن PLY در آخرین برنامه Launchpad، در یک قیمت اولیه فروش توکن 0.005 USDT. Bybit 160 میلیون PLY را برای کاربران مشترک BitDAO (BIT) و 40 میلیون PLY را برای کاربرانی که با Tether خود (USDT) در قرعه کشی شرکت می کنند توزیع می کند.

Aurigami یک پروتکل وام و قرض است که برای کاربران اکوسیستم Aurora باز است. Aurigami به عنوان یک بازار پول غیرمتمرکز دارای مجموعه ای جامع از محصولات و خدمات سرمایه گذاری، توجه برخی از سرمایه گذاران خطرپذیر پیشرو در این فضا، از جمله Dragonfly Capital و Polychain Capital را به خود جلب کرده است.

این پلتفرم چندین ویژگی قابل توجه را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. برای شروع، کاربران Aurigami برای HODLing با توکن های PLY به عنوان بخشی از یک نوآورانه پاداش دریافت می کنند. آسیاب کاغذ سیستم بازی سازی شده کاربران همچنین می توانند از وثیقه های بازدهی استفاده کنند که این امکان را فراهم می کند وام های خود بازپرداخت وثیقه شده با دارایی های دیجیتال مولد بازده مانند stNEAR و توکن های LP. وام های تحت وثیقه به کاربران امکان می دهد کارایی سرمایه خود را افزایش دهند و به مخاطبان وام دهی غیرمتمرکز گسترده تری دسترسی پیدا کنند. این پلتفرم نیز ویژگی هایی دارد نرخ های ثابت وام دهی، وام های فلش، و مبادله وثیقه. آخرین اما نه کم اهمیت، تیم Aurigami نیز به اصطلاح اجرا می کند برنامه منطقه نوآوری که نقدینگی را برای پروژه های غیرمتمرکز نویدبخش جمع آوری می کند.

Aurigami دومین پروژه ای است که در نسخه اصلاح شده پلتفرم لانچ پد Bybit به نمایش گذاشته می شود. در حالی که قبلاً، کاربران تأیید شده Bybit می‌توانستند در IEOها فقط با دارایی‌های BIT خود شرکت کنند، اکنون می‌توانند با استفاده از USDT خود نیز شرکت کنند. با این حال، استفاده از USDT دسترسی مستقیم به توکن‌های PLY را نمی‌دهد. در عوض، شرکت کنندگان USDT به طور تصادفی در قرعه کشی انتخاب می شوند، که 10000 تخصیص جداگانه، هر کدام به ارزش 4000 PLY اهدا می شود.

در اینجا مروری بر تاریخ های مهم مربوط به IEO Aurigami است:

شروع کنید پایان
دوره عکس فوری 30 آوریل (00:00 UTC) 4 مه (23:59 UTC)
دوره اشتراک 5 مه (03:30 UTC) 5 مه (10:59 UTC)
دوره توزیع 5 مه (11:00 UTC) 5 مه (11:59 UTC)
دوره راه اندازی 5 مه (12:00 UTC) /

چگونه روی IEO Aurigami (PLY) در Bybit Launchpad سرمایه گذاری کنیم؟

در این راهنما، نحوه شرکت در برنامه Aurigami Launchpad را به شما نشان خواهیم داد. به خاطر داشته باشید که فقط کاربرانی که مراحل KYC لازم را انجام داده اند و BIT یا USDT را در حساب های خود دارند، واجد شرایط شرکت هستند.

1. یک حساب کاربری در Bybit ایجاد کنید و حساب خود را تأیید کنید

برای شرکت در PLY IEO، ابتدا باید یک حساب کاربری در Bybit ایجاد کنید. اگر قبلاً کاربر Bybit ثبت نام کرده اید، می توانید از این مرحله رد شوید.

1650643276 924 پروتکل ApeX در Bybit Launchpad چگونه در APEX IEO
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 10

پس از انجام موفقیت آمیز فرآیند ثبت حساب، می توانید مراحل تأیید حساب را ادامه دهید. Bybit دو سطح تأیید را ارائه می دهد که در درجه اول در میزان برداشت روزانه بیت کوین متفاوت است. شایان ذکر است که هر دو سطح KYC دسترسی به عملکرد Launchpad را باز می کنند.

چگونه KYC را در Bybit پاس کنیم؟

هنگامی که اطلاعات شخصی مورد نیاز را ارائه کردید و فرآیند KYC را تکمیل کردید، می‌توانید به بخش Launchpad بروید که با پیمایش به پایین «بیشترمنوی کشویی در صفحه اصلی Bybit.

1650643276 291 پروتکل ApeX در Bybit Launchpad چگونه در APEX IEO
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 11

2. Aurigami را از لیست پروژه های Launchpad انتخاب کنید

Aurigami را از لیست پروژه های Launchpad در حال انجام و تمام شده پیدا کنید. جدیدترین و معمولاً تنها پروژه فعال در بالای لیست فهرست شده است.

Aurigami در Bybit Launchpad چگونه در PLY IEO سرمایه
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 12

3. الزامات Aurigami IEO و توزیع توکن

همانطور که قبلا ذکر شد، کاربران Bybit با تعهد مقداری BIT یا USDT که برای خرید توکن‌های جدید به محض در دسترس قرار گرفتن در صرافی استفاده می‌شود، فرصتی برای شرکت در فروش عمومی دارند. مقدار توکن‌های جدیدی که کاربر در فروش دریافت می‌کند مستقیماً با مقدار BIT تعهد شده متناسب است. برای واجد شرایط بودن برای فروش عمومی، حداقل به طور متوسط ​​​​50 بیت یا 100 USDT در حساب Spot، ByFi یا Derivatives خود در طول دوره عکس فوری 5 روزه نیاز دارید.

به منظور دادن شانس منصفانه به هر کاربر در به دست آوردن PLY، Bybit سقف سختی 80000 PLY را برای کاربرانی که BIT انجام می دهند تعیین کرده است. علاوه بر این، هر برنده بخت آزمایی USDT 4000 PLY تخصیص خواهد یافت. کاربرانی که در قرعه کشی انتخاب نخواهند شد، پس از پایان برنامه، کل مبلغ USDT تعهد شده را دریافت خواهند کرد.

توجه داشته باشید که شرکت در فروش عمومی Aurigami به ساکنان حوزه های قضایی زیر محدود می شود: ایالات متحده، سرزمین اصلی چین، سنگاپور، کبک (کانادا)، کره شمالی، کوبا، ایران، کریمه، سواستوپل، سودان و سوریه.

4. Aurigami IEO Timeline

IEO Aurigami از یک برنامه دقیق Launchpad پیروی خواهد کرد. در زیر مروری کامل از تاریخ های مهمی که باید در نظر داشته باشید، همانطور که توسط Bybit توضیح داده شده است، خواهید دید:

  • 30 آوریل (00:00 UTC) تا 4 مه (23:59 UTC) – دوره عکس فوری: برای شرکت در فروش توکن، میانگین روزانه BIT در حساب Spot، حساب ByFi، و حساب مشتقات شما در طول دوره عکس فوری باید برابر یا بیشتر از 50 باشد. به همین ترتیب، میانگین روزانه شرکت در قرعه کشی باید برابر یا بیشتر از 100 USDT باشد.
  • 5 مه (03:30 UTC) تا 5 مه (10:59 UTC) – دوره اشتراک: می توانید تعداد معینی BIT یا USDT را در اکانت Spot خود به پروژه جدید اختصاص دهید. تعداد BIT یا USDT که متعهد شده‌اید تا پایان فروش عمومی قفل می‌شود.
  • 5 مه (11:00 UTC) تا 5 مه (11:59 UTC) – دوره توزیع: بر اساس نتیجه نهایی تخصیص APEX شما، معادل BIT یا USDT مربوطه از مبلغ تعهد شده شما کسر می شود، در حالی که تخصیص PLY شما و BIT باقیمانده به حساب Spot شما بازگردانده می شود. مقدار باقیمانده USDT به حساب Spot شما واریز خواهد شد. شرکت کنندگان غیر برنده لاتاری کل مبلغ USDT را پس خواهند گرفت.
  • 5 مه (12:00 UTC) – دوره راه اندازی: جفت اسپات جدید، PLY/USDT، تا زمانی که شرایط نقدینگی برآورده شود، برای معاملات باز خواهد شد.

5. راهنمای گام به گام Launchpad Aurigami

اکنون که با پروژه و پیچیدگی‌های برنامه لانچ‌پد Bybit آشنا شدید، دستورالعمل‌های گام به گام ما را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه دارایی‌های BIT یا USDT خود را متعهد کنید. توجه داشته باشید که برخی از تصاویر زیر مربوط به Launchpad قبلی هستند.

مرحله 1 – انتخاب کنید تا با دارایی های BIT خود مشترک شوید یا USDT را متعهد کنید تا شانس یکی از برندگان قرعه کشی را به دست آورید. روند انجام BIT و USDT بسیار مشابه است.

1651140364 382 Aurigami در Bybit Launchpad چگونه در PLY IEO سرمایه
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 13

گام 2 – با وارد کردن مقدار بیتی که می‌خواهید به فروش متعهد شوید، ادامه دهید و روی «اکنون متعهد شوید” دکمه. انجام USDT مستلزم وارد کردن مقدار رمز دقیق شما نیست، زیرا هر بلیط بخت آزمایی 100 USDT هزینه دارد. به خاطر داشته باشید که بعد از اینکه تصمیم به ثبت نام در قرعه کشی گرفتید، نمی توانید با BIT در Launchap شرکت کنید.

1651140364 98 Aurigami در Bybit Launchpad چگونه در PLY IEO سرمایه
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 14

مرحله 3 – هنگام استفاده از BIT، می توانید پس از انجام سرمایه گذاری اولیه، وجوه اضافی را متعهد کنید. می‌توانید سرمایه‌گذاری خود را تا میانگین روزانه موجودی BIT خود، که در دوره Snapshot محاسبه شده است، افزایش دهید.

1651140364 757 Aurigami در Bybit Launchpad چگونه در PLY IEO سرمایه
Aurigami در Bybit Launchpad - چگونه در PLY IEO سرمایه گذاری کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 15

6. اجرای پروژه های قبلی Bybit Launchpad و افکار بسته

پروژه‌های فهرست‌شده در Bybit Launchpad از لحاظ تاریخی عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و پس از شروع معامله، از استقبال قابل‌توجهی در بازار برخوردار شدند. با یک برنامه اصلاح شده، Bybit به نظر می رسد خدمات را برای کاربرانی که ممکن است تمایلی به نگه داشتن BIT نداشته باشند اما USDT را به راحتی در دسترس دارند، گسترش دهد. در اینجا مروری بر پنج پروژه پردرآمدترین Bybit Launchpad و بازده تعدیل USD آنها آورده شده است:

*داده ها در 28 آوریل، ساعت 9:45 عصر UTC جمع آوری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا