ارزهای دیجیتال

ARGOS ID اولین راه حل قوانین سفر در جهان را برای کیف پول های بدون میزبانی ارائه می دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سئول، کره جنوبی، 14 نوامبر 2022، Chainwire

ARGOS ID خوشحال است که اولین راه حل قانون سفر در جهان را برای کیف پول های رمزنگاری شده معرفی می کند. این سرویس پوشش کاملی را برای تأیید کیف پول های بدون میزبانی ارائه می دهد که ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) در مرحله فعلی چالش برانگیز می دانند.

از دستورالعمل FATF برای تأیید اطلاعات مبتکر و ذینفع در تراکنش‌های دارایی‌های مجازی، دانستن هویت دارندگان کیف پول ارزهای دیجیتال ضروری است. به منظور پیروی از دستورالعمل FATF در مورد کیف پول های بدون میزبانی، حوزه های قضایی اعمال اقدامات اجرایی و نظارتی را برای VASP های محلی آغاز کرده اند.

برای حوزه‌هایی که به دنبال راه‌حل ساده‌شده قانون سفر هستند، به‌ویژه برای کیف پول‌های رمزنگاری شخصی، ARGOS ID نقش کلیدی دارد. ARGOS ID مزایای زیر را برای VASP ها به ارمغان می آورد:

اتصال آسان به کیف پول های بدون هاست

با ARGOS ID، دارندگان کیف پول کریپتو به راحتی می توانند اطلاعات کیف پول های رمزنگاری متعدد خود را تأیید کنند. ایجاد یک کیف پول رمزنگاری بدون ارسال هیچ گونه اطلاعات شخصی انجام می شود. برای تأیید دارنده کیف پول رمزنگاری، لازم است اطلاعات هویتی دارنده کیف پول تأیید شود. ARGOS ID به شناسایی کاربران کیف پول بدون میزبانی هم به مبتکر و هم برای ذینفع کمک می کند.

پس از ایجاد شناسه ARGOS، کاربران می توانند تنها با یک فرآیند تأیید هویت یکباره (KYC) به چندین کیف پول رمزنگاری مانند MetaMask، Phantom، WalletConnect و موارد دیگر متصل شوند.

شناسه دیجیتال مناسب برای محیط وب 3

ARGOS ID یک محیط ایده آل را فراهم می کند که در آن افراد می توانند اطلاعات را به تنهایی مدیریت کنند. این برای محیط Web 3 مناسب است زیرا کاربران ARGOS ID می توانند تصمیم بگیرند که کدام اطلاعات را پس از تکمیل تأیید کیف پول رمزنگاری حذف یا اصلاح کنند. اطلاعات شامل ورود به سیستم SNS، کیف پول رمزنگاری تایید شده، و عکس‌های ارسال شده برای شناسه و سلفی در طول KYC است. صاحب کیف می‌تواند اطلاعات شخصی خود را مدیریت کند زیرا ARGOS ID یک شناسه دیجیتال مستقل است.

روش ساده برای تأیید چند کیف پول شخصی

چندین کیف پول کریپتو را با یک بار KYC (مشتری خود را بشناسید) وصل کنید. فرآیند KYC باید پس از ایجاد ARGOS ID تکمیل شود. در حال حاضر، ARGOS ID از 5 شبکه بلاک چین – اتریوم، سولانا، زنجیره هوشمند بایننس، پلیگون و کلایتن – پشتیبانی می کند و در آینده به آن اضافه خواهد شد.

پس از ایجاد ARGOS ID با ورود به شبکه اجتماعی، KYC انجام می شود. پس از تکمیل KYC، چندین کیف پول کریپتو مانند MetaMask، Phantom و WalletConnect می توانند از طریق ARGOS ID متصل و تأیید شوند.

معاملات دارایی مجازی در دسترس شخص ثالث

ARGOS ID اجازه می دهد تا تراکنش دارایی های مجازی برای شخص ثالث امکان پذیر باشد، به این معنی که ارسال دارایی مجازی به مشتریان غیر VASP نیز امکان پذیر است. به عنوان مثال، هنگامی که یک مشتری VASP مایل به ارسال دارایی های مجازی به شخص ثالث، شخصی که مشتری VASP نیست، ARGOS ID نیز می تواند اعمال شود. تأیید کیف پول کریپتو با ARGOS ID هم برای مشتریان VASP و هم برای غیرمشتریان در دسترس است.

پس از تأیید هر دو کیف پول رمزنگاری، تبادل دارایی های مجازی بین مشتریان و غیرمشتریان امکان پذیر می شود. از آنجایی که هم کیف پول کریپتو فرستنده و هم کیف پول گیرنده از جمله KYC تأیید شده است، انتظار می‌رود که در مرحله فعلی ناراحتی بسیاری از مبادلات دارایی مجازی را کاهش دهد.

ARGOS ID یک شناسه دیجیتالی مناسب برای محیط وب 3 است. راه‌حل‌های ARGOS ID را در سرویس خود اعمال کنید، زیرا از شما در رعایت مقررات مربوط به ارسال و دریافت دارایی‌های مجازی پشتیبانی می‌کند. اطلاعات فرستنده و گیرنده لازم را با ARGOS ID ایمن کنید. با API ساده و Web SDK، ARGOS ID را بدون هیچ تاخیری در سرویس خود آماده کنید. ادغام ساده، سریع و آسان را تجربه کنید.

درباره ARGOS

ARGOS این تجارت را با هدف ارائه KYC بدون درز آغاز کرده است. با ظهور وب 3 و رشد صنعت کریپتو، ARGOS تجارت خود را به ARGOS ID گسترش داده است. هدف ARGOS ID ارائه یک راه حل قانون سفر برای تأیید کیف پول های بدون میزبانی است. کیف پول های بدون میزبانی را سازگار کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: وب سایت | توییتر | لینکدین | متوسط

https://www.argosid.one

مخاطب

مدیر بازاریابی
جیون لینا کیم
Fullstack Inc.
[email protected]
82-10-6480-3423


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا