ارزهای دیجیتال

Aptos Mainnet زنده می‌شود، تیم APT Tokenomics را یک روز قبل از شروع معامله آشکار می‌کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Aptos Mainnet زنده می‌شود، تیم APT Tokenomics را یک روز قبل از شروع معامله آشکار می‌کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

خوراکی های کلیدی:

  • پس از ماه‌ها ساخت، Aptos Mainnet دیروز فعال شد
  • تیم Aptos توکنومیک پروژه را فاش کرد و توضیح داد که چگونه 1 میلیارد توکن APT در بین جامعه، تیم اصلی و سایر شرکت کنندگان شبکه توزیع می شود.
  • صرافی‌های بزرگ فاش کرده‌اند که فردا Aptos را فهرست می‌کنند

پس از ماه‌ها فعالیت شبکه آزمایشی و میلیون‌ها سرمایه‌گذاری، Aptos mainnet فعال می‌شود

Aptos Labs، شرکتی متشکل از کارکنان سابق متا استیبل کوین Diem، شبکه اصلی Aptos را در 17 اکتبر راه اندازی کرد. تیم Aptos در توییتر اعلام کرده است که همه چیز در روز اول طبق انتظار پیش رفت.

با این حال، چندین کاربر رسانه‌های اجتماعی نگرانی‌های خود را در مورد عملکرد ضعیف بلاک‌چین Aptos، که در یک زمان تنها 4 تراکنش در ثانیه (TPS) را پاک می‌کرد، در مقایسه با 160000 TPS که قرار بود شبکه انجام دهد، ابراز کردند. شایان ذکر است که با جوان بودن شبکه اصلی، در حال حاضر فعالیت کمی در شبکه وجود دارد، بنابراین آزمایش واقعی توان عملیاتی تراکنش‌ها در هفته‌ها و ماه‌های آینده انجام خواهد شد.

Aptos یک بلاک چین لایه 1 است که از زبان برنامه نویسی Move و ابزارهای توسعه پیشرفته dApp برای تسهیل بازده بالای مورد نیاز محصولات و خدمات NFT و DeFi استفاده می کند. تیم Aptos در سال 2022 توانست 350 میلیون دلار سرمایه از تعدادی سرمایه گذار برجسته از جمله Andreessen Horowitz و FTX Ventures جمع آوری کند.

Aptos tokenomics: 1 میلیارد APT عرضه اولیه

تیم Aptos پستی را منتشر کرده است که جزئیات توکنومیک APT را نشان می دهد. طبق این پست، عرضه توکن اولیه APT در زمان راه اندازی شبکه اصلی 1 میلیارد بود. عرضه Aptos در طول زمان افزایش می‌یابد و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2031 به دلیل صدور جوایز سهام به 1.5 میلیارد توکن APT برسد.

1666097531 666 Aptos Mainnet زنده می‌شود، تیم APT Tokenomics را یک روز
پیش بینی عرضه توکن 10 ساله Aptos. منبع تصویر: بنیاد آپتوس

از عرضه اولیه توکن، 51 درصد برای جامعه، 19 درصد برای مشارکت کنندگان اصلی، 16.5 درصد برای بنیاد Aptos و تقریبا 13.5 درصد برای سرمایه گذاران رزرو شده است.

شایان ذکر است که بخش بزرگی از عرضه توکن Aptos در استخرهای سهام قفل شده است، با توکن‌هایی که قرار است به مرور زمان در یک برنامه از پیش تعیین‌شده عرضه باز شوند.

Binance، Coinbase و FTX برای فهرست Aptos

پس از راه اندازی شبکه اصلی دیروز، چندین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال اعلام کردند که جفت های معاملاتی Aptos را در روزهای آینده فهرست خواهند کرد.

بایننس، کوین‌بیس و FTX اعلام کرده‌اند که Aptos (APT)، رمز راهبری و ابزار اصلی شبکه را در ۱۹ اکتبر، ساعت ۱:۰۰ UTC فهرست می‌کنند.

علاوه بر سه غول رمزارز، Huobi، OKX و Bitfinex نیز اعلام کرده‌اند که جفت‌های معاملاتی APT را فهرست خواهند کرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا