ارزهای دیجیتال

Aptos (APT)، یک زنجیره عمومی مشهور با پیشینه متا، اکنون برای اولین بار در MEXC – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال فهرست شده است.

Aptos (APT)، یک زنجیره عمومی مشهور با پیشینه متا، اکنون برای اولین بار در MEXC - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال فهرست شده است. 3

19 اکتبر 2022 – آخرین اخبار از Aptos نشان می دهد که در آینده نزدیک شبکه اصلی را راه اندازی خواهد کرد. در همان زمان، توکن شبکه اصلی آن APT توسط صرافی های اصلی اصلی قبل از در گردش اعلام شد. پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال MEXC توکن اصلی Aptos را در ساعت 00:45 روز 19 اکتبر (UTC) فهرست کرد. این اولین پلتفرم تجارت Aptos در جهان است.

تیم Aptos بلاک چین لایه 1 جدید خود را بر اساس وایت پیپر اصلی Libra خواهد ساخت. با این حال، برخلاف لیبرا، این پروژه نه بر پرداخت‌های فرامرزی، بلکه بر قراردادهای هوشمند متمرکز خواهد بود.

متفاوت از زنجیره عمومی فعلی مانند اتریوم، Aptos مشخصات فنی زیربنایی پروژه Diem را به ارث می برد، از زبان برنامه نویسی Move و پروتکل اجماع BFT استفاده می کند و هدف آن ساخت یک بلاک چین مقیاس پذیرتر برای پاسخگویی به نیازهای میلیاردها کاربر و مشتریان بزرگ سازمانی است. به طوری که ذخیره سازی و تراکنش دارایی های کریپتو را به روشی راحت انجام دهد.

توسعه Aptos تا حدودی مبتنی بر فناوری است که در سه سال گذشته به طور عمومی در Diem توسعه یافته است. زبان Move یک زبان توسعه کاملاً جدید است که بر امنیت، مقیاس پذیری و ارتقاء بلاک چین تمرکز دارد.

پیش از این، Aptos در رسانه خود اعلام کرد که تیم اصلی Diem سعی خواهد کرد پروژه را در قالب Aptos از سر بگیرد، پس از اینکه متا فروش دارایی های مرتبط با Diem را تایید کرد.

در حال حاضر، نمایندگان زنجیره های عمومی جدید با استفاده از زبان Move شامل Aptos، Sui و Linera هستند. بزرگترین ویژگی Move امنیت است که امنیت همه جانبه را برای قراردادهای هوشمند از نظر زبان، ماشین مجازی، فراخوان قرارداد و عملیات قرارداد فراهم می کند. از نظر ترکیب پذیری نیز Move راه حل بهتری ارائه می دهد.

داده ها نشان می دهد که در شرایط ایده آل، زنجیره عمومی Aptos می تواند در آینده 160000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و در حال حاضر می تواند بیش از 10000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. در حال حاضر، بیش از 100 پروژه در اکوسیستم Aptos در دست ساخت است که شامل DeFi، NFT، GameFi، کیف پول و سایر مسیرها می شود.

بر اساس اطلاعات عمومی، تیم توسعه Aptos از Diem، پروژه ارزهای دیجیتال متا (فیسبوک سابق) سرچشمه گرفته است. یکی از بنیانگذاران، Avery Ching بیش از ده سال به عنوان مهندس نرم افزار ارشد در فیس بوک کار کرد و رهبر فنی تیم Novi، پلت فرم سابق رمزگذاری متعلق به فیس بوک بود.

Aptos قبلاً 350 میلیون دلار سرمایه از a16z، Jump Crypto، Multicoin Capital، Coinbase Ventures، Binance Labs و سایر موسسات جذب کرده بود.

درباره MEXC:

MEXC پیشروترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در جهان است که خدمات معاملاتی یک مرحله ای ارزهای دیجیتال را برای نقطه، ETF، معاملات آتی، Staking، NFT Index و غیره ارائه می دهد و به بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. تیم اصلی دارای پیشینه قوی در امور مالی سنتی است و دارای منطق محصول مالی حرفه ای و ضمانت های امنیتی فنی از نظر محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال است. در اکتبر 2021، MEXC Global عنوان “بهترین صرافی ارزهای دیجیتال در آسیا” را به دست آورد. در حال حاضر، از تجارت بیش از 1600 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و پلتفرم معاملاتی با سریع‌ترین سرعت راه‌اندازی برای پروژه‌های جدید و قابل معامله‌ترین دسته‌ها است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت و وبلاگ مراجعه کنید و فالو کنید MEXC Global و M-Ventures & Labs.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا