ارزهای دیجیتال

ApeCoin (APE) نشانه هایی از بازیابی را نشان می دهد، اما مینی رالی می تواند کوتاه مدت باشد

ApeCoin تاریخچه طولانی و پیچیده ای داشته است. هنگامی که برای اولین بار در 17 مارس منتشر شد، بلافاصله توسط همان نیروهای بازار که مسئول رکود عمومی بازار ارزهای دیجیتال بودند، مورد آزمایش قرار گرفت.

قیمت سکه از مقاومت الگوی سر و شانه عبور کرد و به بالاترین قیمت تاریخ 5.63 دلار رسید. این ممکن است نشان دهنده یک صعود قریب الوقوع باشد، اما علائم فنی در جهت مخالف است.

به طور کلی، هم گاوها و هم خرس‌ها توانسته‌اند سود کمی در سکه APE داشته باشند و روند کلی را خنثی کند. روی سکه نیز طرح دو ته وجود دارد. این الگو می تواند ادامه روند نزولی فعلی را پیش بینی کند.

ApeCoin: سیگنال‌های خرید قوی احتمالاً

با این حال، این روند نزولی هنوز محقق نشده است. مینی رالی فعلی سکه APE ممکن است پس از نزولی که در 13 سپتامبر آغاز شد، یک صعود کوتاه مدت باشد.

اخیراً قیمت سکه APE دو ته و یک ته معکوس شده است. احساس نزولی در میان سرمایه گذاران تنها در صورتی می تواند معکوس شود که قیمت بتواند خود را در سطح 78.60 درصد فیب حفظ کند. نتیجه ممکن است سیگنال های خرید قوی تر برای فعالان بازار باشد.

ما پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت APE زمانی افزایش یابد که بازار ارزهای دیجیتال در کنار بخش مالی گسترده‌تر بهبود یابد. و این در صورتی است که بازار ارزهای دیجیتال بتواند اخبار بد CPI و افزایش نرخ بهره قریب‌الوقوع را نادیده بگیرد.

ارزش ارزهای دیجیتال جایگزین مانند APE coin با قیمت بازار بیت کوین ارتباط زیادی دارد. این ضریب در حال حاضر تا لحظه نگارش این مقاله 0.73 است. سطح بالایی از همبستگی بین این دو ارز نشان دهنده این موضوع است.

عملکرد کوتاه مدت: یافتن پشتیبانی

عملکرد کوتاه مدت ApeCoin “قابل قبول” است، اما فقط با دسترسی به داده های زمان واقعی. از زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال بالاتر از سطح 78.60 Fib معامله می‌شود و تلاش می‌کند از آنجا پشتیبانی پیدا کند. با در نظر گرفتن سابقه سکه، این ممکن است فقط یک پیروزی لحظه ای باشد.

ارزش سکه APE در نتیجه رشد عمومی در اقتصاد و بازارهای مالی افزایش خواهد یافت. کمک های حیاتی را می توان بین 4.24 تا 4.60 دلار یافت. هم افت قیمت و هم افزایش قیمتی که سکه شاهد آن بوده است توسط این دو عامل حفظ و تداوم یافته است.

سطح حمایت 4.60 دلار جایی است که قیمت می تواند قبل از سقوط به منطقه 4.24 دلار یک کف پیدا کند. با این حال، اگر خرس‌ها از حمایت 4.24 دلاری نیز عبور کنند، ممکن است بازیابی سکه APE شکست بخورد.

با این حال، داده های اخیر بازار نشان می دهد که ارز APE نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. در بازه زمانی 1 ساعته، سکه به طور محکم در بالای سطح فیب 78.60 قرار گرفته است. با کاهش هزینه، دلالان و سرمایه گذاران ممکن است اعتماد به نفس پیدا کنند.

APE total market cap at $1.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Pexels, Chart: TradingView.com

(The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا