ارزهای دیجیتال

ApeCoin (APE)، Decentraland (MANA) و Petrousus Token (PSUS): سه پروژه رمزنگاری برای سقوط کریپتو – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سقوط کریپتو باعث ایجاد یک بازنشانی بزرگ در بازار شده و منجر به اصلاح بزرگی در بازار شده است. سقوط با سقوط استیبل کوین لونا آغاز شد که در یک مارپیچ مرگ گرفتار شد. سقوط لونا منجر به یک سری از انحلال‌ها شد که در نهایت منجر به فروپاشی برخی از شرکت‌ها و شبکه‌های ارز دیجیتال به دلیل قرار گرفتن در معرض بیش از حد شد. سقوط کریپتو یک فرصت عالی برای سرمایه گذاران است تا به دنبال توکن بروند. بسیاری از پروژه های رمزنگاری مستحکم در پایین ترین سطح خود قرار دارند، که بهترین فرصت برای به دست آوردن آنها با تخفیف است.

علاوه بر این، برای سرمایه گذاران مهم است که خطرات خرید توکن های رمزنگاری را در طول سقوط کریپتو تشخیص دهند. برای پرهیز از خرید اجناس یا پروژه‌های بدون موارد استفاده، تحقیق صحیح لازم است. در حین تحقیق، به دنبال سودمندی، اصول و نشانه ها باشید زیرا این موارد تعیین می کنند که آیا یک پروژه مفید است یا خیر.

ApeCoin (APE)، Decentraland (MANA) و Petrousus Token (PSUS) سه پروژه رمزنگاری برای سقوط کریپتو هستند. این پروژه ها دارای اصول اساسی هستند و از موارد برای پشتیبان گیری از توکن های خود استفاده می کنند. علاوه بر این، آنها باید تماشا شوند زیرا قیمت های توکن آنها نشان دهنده بازگشت قیمت است. در اینجا چیزی است که باید در مورد این پروژه ها بدانید.

1660481011 570 ApeCoin APE، Decentraland MANA و Petrousus Token PSUS سه پروژه

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE) توکن کاربردی اکوسیستم APE است. تراکنش ها را تسهیل می کند و امکان حاکمیت در اکوسیستم را فراهم می کند. علاوه بر این، توکن با استفاده از استاندارد توکن ERC-20 ساخته شده است که آن را کاملاً قابل تعویض می کند. عرضه اولیه توکن APE به دارندگان BAYC (Bord Ape Yacht Club) داده شد و آنها را وارد اکوسیستم APE کرد. علاوه بر این، توکن APE بخش مرکزی ورودی آزمایشگاه یوگا برای ایجاد یک شرکت کاملاً غیرمتمرکز وب 3 است. عرضه توکن APE به 1 میلیارد توکن محدود شده است و با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات کار ایمن شده است.

ApeCoin DAO مسئول تصمیم گیری های موثر بر اکوسیستم APE است. دارندگان توکن واجد شرایط رای دادن در مورد نحوه اداره اکوسیستم هستند. علاوه بر این، بنیاد APE مسئول اجرای پیشنهادهایی است که دارندگان توکن APE پذیرفته اند. اکوسیستم APE به طور مداوم با خرید مجموعه کریپتو پانک‌ها توسط آزمایشگاه‌های یوگا گسترش می‌یابد. آزمایشگاه یوگا همچنین مالک کلکسیون های MAYC (Mutant Ape Yacht Club) و Otherside است.

دسنترالند (MANA)

Decentraland یک پروژه بازی رمزنگاری و متاورس است. این بر روی بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است و توکن MANA آن از استاندارد توکن ERC-20 استفاده می کند. علاوه بر این، Decentraland به کاربران اجازه می دهد تا در اکوسیستم خود تعامل، بازی، تراکنش و انجام سایر فعالیت های اجتماعی داشته باشند. Decentraland یک تجربه سه بعدی مجازی کاملا فراگیر برای کاربران خود ایجاد کرده است. این تجربه عناصر مختلفی از جمله اجتماع، تجارت، سبک زندگی و سرگرمی را در بر می گیرد. استفاده از Decentraland رایگان است و کاربران می توانند در صورت نداشتن حساب کاربری، آواتارهایی برای بازی به عنوان مهمان ایجاد کنند.

MANA برای تراکنش های درون متاور Decentraland استفاده می شود و توکن می تواند برای خرید، فروش و تجارت اقلام استفاده شود. علاوه بر این، کاربران اقلام خریداری شده در Decentraland را در اختیار دارند و در صورت تمایل می توانند آنها را از پلتفرم خارج کنند یا دوباره بفروشند. Decentraland یک محیط مجازی است که در آن کاربران می توانند جوامع را بیابند و دنیای باز را کشف کنند.

توکن پتروسوس (PSUS)

پتروسوس توکن یک پروژه DEFI است که هدف آن یکپارچه سازی تمام خدمات DEFI در یک نقطه واحد است و آنها را در دسترس کاربران قرار می دهد. علاوه بر این، پتروسوس توکن می خواهد دسترسی غیرمتمرکز مالی را برای کاربرانی که به دنبال جایگزین هایی برای بانک ها هستند، افزایش دهد. علاوه بر این، پتروسوس توکن توان عملیاتی سریع و تجربه ای یکپارچه را ارائه می دهد که کاربران می توانند بدون تاخیر تراکنش ها را انجام دهند. این پروژه به کاربرانش قدرت می‌دهد تا با پول خود کارهای بیشتری انجام دهند و قدرت مالی غیرمتمرکز را باز کند.

PSUS توکن ابزار پروتکل است که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. پتروسوس توکن بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است زیرا مقیاس پذیر، ارزان و سریع است. به پیش فروش مداوم بپیوندید تا از فروش توکن پاداش دریافت کنید. به عنوان مثال، هنگام خرید PSUS با اتریوم، 14 درصد جایزه و با استفاده از BNB 16 درصد جایزه دریافت می کنید.

پیش فروش: https://connect.petrousus.io

وب سایت: http://petrousus.io/

تلگرام: https://t.me/PetrususTokenOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا