ارزهای دیجیتال

ApeCoin 4.3٪ در 7 روز گذشته صعود می کند – APE این همه انرژی را از کجا دریافت می کند؟

ApeCoin (APE)، توکن Bored Ape Yacht Club، طی هفته گذشته با افزایش 4.3 درصدی و معامله در سطح 5.12 دلار افزایش یافته است.

  • APE انرژی نشان می دهد و در هفت روز گذشته 4.3 درصد افزایش یافته است
  • سکه تحت تاثیر رکود عمومی ارزهای دیجیتال
  • تورم ایالات متحده نیز بر قیمت کریپتو تاثیر گذاشته است

APE زنبوری پرمشغله است و ظاهراً گفته می‌شود که افزایش اخیری که APE از آن برخوردار است، توسط پروژه‌ها یا پیشرفت‌های فعلی در شبکه به وجود آمده است.

بنیاد میمون اخیراً چند توصیه را در راستای رویه انتخاباتی ساختار خودمختار غیرمتمرکز (DAO) ارائه کرده است. در صورت تصویب این پیشنهادها، به جای آن یک انتخابات متوالی با انتخاب اعضای شورا هر سه ماه یکبار برگزار خواهد شد.

تحولات اخیر ApeCoin به افزایش آن کمک کرد

از آنجایی که بقیه آلتکوین‌های دیگر به سختی از بین می‌روند، کاملاً برعکس برای ApeCoin اتفاق می‌افتد. قیمت APE افزایش یافته و صعودی به نظر می رسد.

با این حال، سقوط در ارزش کریپتو یکی از دلایلی است که باعث می شود APE مورد توجه قرار نگیرد.

ApeCoin اخیراً در توییتر پست کرده است و بیان می کند که این یک اکوسیستم با ثبات فزاینده برای حمل اعضای جدید فراهم می کند و تا کنون، ثبات DAO را برای مدیریت و انتقال دانش و تخصص به جامعه تضمین می کند.

اعضای انجمن برای جلوگیری از هرگونه تضاد منافع، نمایندگی گسترده‌تری را از افرادی که وابستگی‌های موجود با سازمان‌های دارای پشتوانه رمزنگاری ندارند، توصیه می‌کنند.

در حال حاضر، بنیاد میمون متشکل از امی وو (FTX Ventures)، یات سیو (برندهای Animoca)، الکسیس اوهانیان (Reddit)، ماریا باجوا (Sound Ventures) و دین استاینبک (Horizon Labs) است.

بازار کریپتو روند نزولی را تجربه می کند

با توجه به CoinMarketCap، قیمت ApeCoin تا زمان نوشتن این مقاله با کاهش 4.05٪ کاهش یافته یا در 4.73 دلار معامله می شود.

بازار کریپتوها اخیراً روند نزولی را تجربه کرده است و ارزش کل بازار طبق آنچه در 24 ساعت گذشته مشاهده شده به زیر 1 تریلیون دلار کاهش یافته است.

بدیهی است که پادشاه رمزارز، بیت کوین، نتوانست صعود کند یا پیشرفتی را نشان دهد، زیرا دیروز تقریباً 20000 دلار معامله می شود.

به نظر می رسد تورم ایالات متحده به شدت بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. بنابراین، در واقع این معضل کلی بازار کریپتو است که مانع از حرکت ApeCoin به سمت شمال می شود.

عامل دیگری که مانع از پیشرفت ApeCoin می شود، قدرت فعلی دلار است. دلار آمریکا از روز پنجشنبه در یک روند صعودی قرار دارد، زیرا در راستای تلاش فدرال رزرو آمریکا برای مهار تورم، از بالاترین سطح قبلی عبور کرد.

به نظر می‌رسد تلاش‌های آنها با ثابت ماندن دلار آمریکا در 109.84 کار می‌کند. علاوه بر این، احساس ریسک در بازار نیز به دلار آمریکا کمک کرده و تقاضا برای ارزهای فیات مانند دلار آمریکا را افزایش داده است.

با قضاوت از جنبه فنی، به نظر می‌رسد که APE در منطقه 4.95 دلار پشتیبانی به دست آورده است و شکستن زیر این علامت می‌تواند به سکه اجازه دهد تا زمانی که منطقه حمایتی 4.35 دلاری را لمس کند، بیشتر واژگون شود.

از سوی دیگر، بازه زمانی روزانه که خط روند صعودی را نشان می دهد برای آلت کوین ها مفید است.

از طرف دیگر، شکست در سطح 4.35 دلار می‌تواند باعث ایجاد یک روند نزولی برای جفت APE/USD شود تا به 3.12 دلار کاهش یابد.

APE total market cap at $1.46 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The VR Soldier, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا