ارزهای دیجیتال

ApeCoin دوباره زیر 4 دلار به عنوان خزانه داری آن توکن های خود را می فروشد.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به نظر می‌رسد که ApeCoin (APE) فشاری را که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال انجام می‌دهد نادیده می‌گیرد که باعث شد بسیاری از ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را ثبت کنند.

در واقع ارز دیجیتالی که در حال حاضر رتبه 35 را داردهفتم از نظر ارزش بازار برای عملکرد روزانه خود 3.1% کاهش یافته است زیرا بار دیگر به زیر نشانگر 4 دلار سقوط کرده است.

طبق آخرین اطلاعات از کوینگککو، در زمان نگارش این مقاله، این دارایی با قیمت 3.99 دلار معامله می شود و سود هفتگی و دو هفته ای آن به ترتیب به 15.2 و 33.2 درصد کاهش یافته است.

طی 30 روز گذشته، ApeCoin 15.7٪ کاهش یافته است زیرا به مبارزه ادامه می دهد و اگرچه زمستان رایج ارزهای رمزنگاری شده و سقوط FTX برخی از دلایل احتمالی این امر هستند، برخی کارشناسان معتقدند که چیزهایی بیش از اینها وجود دارد.

بیش از 19 میلیون دلار ارزش ApeCoin حذف شد

حداقل پنج کیف پول خزانه داری APE از یک آدرس استفاده می کردند که به آن “0xa29d” به عنوان وسیله ای برای انتقال بین آدرس های دیگر مرتبط با Coinbase، Binance و FTX خراب شده برای تسهیل و پنهان کردن آدرس استفاده می کردند. فروش انبوه توکن ها.

کمی بیش از 4.6 میلیون ApeCoin به ارزش 19.7 میلیون دلار از کیف پول خزانه داری پروژه خارج شده و بین آدرس های مختلف توزیع شده است.

“0x876c” بزرگترین بخش از دارایی های جابجا شده را تشکیل می دهد در حالی که حدود 50000 توکن به “0xa29d” ارسال شده است.

همانطور که به نظر می رسد، خود ApeCoin فعال و تهاجمی است فروش دارایی های خود در حالی که تلاش زیادی برای مخفی کردن مسیرهای خود با استفاده از آدرس‌های جدید قبل از ارسال یک قایق توکن به صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال انجام می‌دهد.

در مورد دلیل آن، تا به حال هر کسی حدس می‌زند که توسعه‌دهندگان هنوز به این موضوع رسیدگی نکرده و توضیحی در مورد اینکه چرا خزانه‌داری آن دارایی‌های سکه APE خود را می‌فروشد، ارائه نکرده‌اند.

ApeCoin با جاده ای دلهره آور برای بازیابی روبرو می شود

پس از اینکه در 29 آوریل سال جاری به 23.63 دلار رسید، دارایی کریپتو ثابت بوده است. کاهش می یابد تا زمانی که در 10 نوامبر خونریزی را متوقف کرد و با قیمت 2.85 دلار تغییر کرد.

اگرچه توانسته است قلمروهای 3 و 4 دلاری را پس بگیرد، اما هنوز با سطوح پیش از دامپینگ فاصله دارد و اکنون به عنوان دردسر برای سرمایه گذارانی که آن را بخشی از سبد سهام خود کرده اند، در نظر گرفته می شود.

ممکن است مقداری فضای تنفسی برای ارز دیجیتال باقی بماند Coincodex پیش بینی می کند طی پنج روز آینده 12 درصد افزایش می یابد و به 4.43 دلار معامله می شود.

با این حال، به نظر می رسد شروع سال 2023 برای این پروژه تاریک و نشانه مشکل ساز آن باشد، زیرا پیش بینی می شود این ارز دیجیتال در سال آینده با تغییر ارزش دستی 2.97 دلار وارد شود.

Crypto total market cap at $815 billion on the daily chart | Featured image from The Guardian, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا