ارزهای دیجیتال

APECoin در 7 روز گذشته 2.5٪ کاهش یافت – فروش بیشتر در آینده؟

ApeCoin (APE) با افزایش قیمت در چند هفته گذشته عملکرد بالایی داشته است.

  • حرکت ApeCoin نامنظم در یک کانال موازی صعودی.
  • قیمت همچنان بالاتر از منطقه پشتیبانی کلیدی 6.5 دلار باقی می ماند.
  • جفت دنده APE/USD به صورت جانبی در 0.000286 ساتوشی مشاهده شد.

فشار خرید بی عیب و نقص بوده و قیمت ها را بالا برده است. با روند صعودی اخیر، APE در هفته گذشته به بالاترین حد خود در 9 هفته گذشته به 7.8 دلار رسید.

از سوی دیگر، خریداران در تلاش هستند تا سکه را در این هفته افزایش دهند – و به نظر می رسد که آنها با روزهای سختی روبرو هستند. همانطور که در هفت روز گذشته مشاهده شد، آلتکوین 2.5٪ عقب افتاد و در روزهای آینده فروش افزایش یافت.

قیمت APECoin با 6.83 دلار معامله می شود

مطابق با CoinMarketCapقیمت سکه APE با افت 1.39 درصدی روبرو شده است و در زمان انتشار به 6.83 دلار معامله می شود.

یک شمع قیمت هفتگی مطابق با کندل صعودی گذشته شکل گرفته است. در جدول زمانی 4 ساعته، اکشن قیمت آلتکوین با موج قوی از پایین ترین و بالاترین میزان در کانال موازی صعودی مشاهده می شود.

در این مرحله، خریداران در تلاش هستند تا APE را در بالای خط پشتیبانی 6.5 دلار حفظ کنند.

یک مانع صعودی برای گاوها دقیقاً 8.0 دلار است. حال، اگر گاوها بتوانند این منطقه مقاومت بحرانی را بشکنند، ممکن است 10 دلار هدف بعدی باشد. همانطور که در جدول زمانی قیمت روزانه دیده می‌شود، RSI برای APE به سمت پایین حرکت کرده است تا نیم خط را دوباره مشاهده کند.

علیرغم اینکه MACD در بالای منطقه خنثی قرار دارد، هنوز نسبتاً ولرم یا صاف به نظر می رسد. علاوه بر این، هیستوگرام نیز در حال ضعیف شدن است.

RSI Retracement را نشان می دهد. خرس‌ها تلاش می‌کنند تا راهشان را باز کنند

ApeCoin با وجود عقب نشینی قیمت نزدیک به سطح مقاومت 8.0 دلاری، همچنان موفق شد در یک کانال موازی صعودی معامله کند. RSI مقداری از اصلاح را نشان می دهد و در صورتی که RSI به زیر خط نیمه برسد، خرس ها به طور بالقوه می توانند کانال موازی را بشکنند.

در نمودار روزانه، APE تا 20 EMA یا کمتر از 100 DMA کاهش یافته است، اما سعی می کند موقعیت خود را بالای 50 EMA حفظ کند. علاوه بر این، قیمت سکه APE برای بیش از یک ماه یا از 13 جولای در یک کانال موازی صعودی معامله می شود. خط روند.

سکه APE در حال حاضر معامله می شود که حرکت نزولی قوی در نزدیکی خط روند پایین کانال موازی صعودی بسته می شود. اکنون، سکه APE باید به محض اینکه وارد خط روند شود، حمایت گسترده ای از گاوها کسب کند و برای جلوگیری از افت بیشتر به زیر کانال، برعکس ضربه بزند.

APE total market cap at $2.09 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from AirdropAlert, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا