ارزهای دیجیتال

ApeCoin تعصب صعودی را نشان می دهد. این سطح باید برای یک رالی تا 7 دلار شکسته شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت APE با جهش از قیمت دامنه روند نزولی به بالای 5 دلار با چشم‌اندازی روی 7 دلار، قدرت خود را نشان می‌دهد.
  • APE می تواند افزایش بیشتری داشته باشد زیرا قیمت با خروج از مثلث روند نزولی با چشم به راه صعود بیشتر سوگیری صعودی بیشتری ایجاد می کند.
  • قیمت APE در بازه زمانی روزانه زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت برای صعودهای بیشتر هدف قرار می‌گیرد.

عملکرد قیمتی که توسط Apecoin (APE) در چند روز گذشته نمایش داده شد، بسیار عالی بوده است، به طوری که بیت کوین (BTC) سناریوی صعودی تری را در سراسر بازار کریپتو ایجاد کرده است. این امر همچنین قیمت Apecoin (APE) را از ناحیه پشتیبانی کلیدی خود افزایش داده است. بازار کریپتو به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار می گیرد زیرا بسیاری از آلت کوین ها به تولید بیش از 50 درصد سود ادامه می دهند. امثال DOGE در چند وقت اخیر شاهد دویدن های عالی بوده اند که از پایین ترین سطح 0.055 دلار به 0.15 دلار افزایش یافته اند و بسیاری دیگر مانند APE نشانه های بهبودی عالی را نشان می دهند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت ApeCoin (BTC) در نمودار هفتگی

Apecoin (APE) برای بازیابی شتاب صعودی خود در چند وقت اخیر تلاش کرده است. علیرغم ابهامی که بر فضای کریپتو حاکم شده است، قیمت APE پس از نشان دادن قدرت زیاد در پایین ترین سطح هفتگی، تا حدی کاهش یافته است و به بالاترین حد 5 دلار رسیده است.

هفته‌های گذشته زمان سخت و خسته‌کننده‌ای برای قیمت APE نبوده است، زیرا قیمت به حرکت در محدوده 4.2 دلار ادامه می‌دهد و در بالای منطقه پشتیبانی کلیدی نگه‌داشته می‌شود و در طول فروش متاورس «Otherside» از یک رالی عالی لذت می‌برد.

پس از بسته شدن هفتگی آن به بالای 4.3 دلار، قیمت APE به 6 دلار افزایش یافت. قیمت با رد جزئی مواجه شده است تا به منطقه 6 تا 7 دلار برسد. قیمت تلاش کرد تا بالاتر از این منطقه شکسته شود.

قیمت APE ساختار صعودی خود را بالاتر از منطقه 4.3 دلار حفظ کرده است، زیرا قیمت APE به افزایش قیمت به منطقه 6 دلاری چشم دوخته است که می تواند در افزایش قیمت آن به 7 دلار بسیار کلیدی باشد. اگر قیمت APE نتواند بر 5-6 دلار غلبه کند، می توانیم شاهد کاهش قیمت به 4.5-4.3 دلار باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت APE – 6 تا 7 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت APE – 4.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه APE | منبع: APEUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت APE همچنان قوی به نظر می‌رسد، زیرا قیمت از مثلث نزولی خود خارج شد، با افزایش حجم خوب به بالای 5 دلار، اما با کمی رد برای تبدیل این مقاومت به حمایت و روند بالاتر به منطقه‌ای مواجه شد. 7 دلار

APE در حال حاضر با قیمت 4.9 دلار معامله می شود، درست بالاتر از حمایت کلیدی آن که پس از شکست موفقیت آمیزش از یک مثلث نزولی در 5 دلار شکل گرفت. قیمت APE زیر 50 EMA معامله می شود و 50 EMA معادل 5 دلار است که به عنوان پشتیبانی از قیمت APE عمل می کند.

مقاومت روزانه برای قیمت APE – 5-6 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت APE – 4.5 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا