ارزهای دیجیتال

ApeCoin به دنبال تحقیقات SEC در برابر آزمایشگاه‌های یوگا، 7 درصد از کار می‌افتد

با اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت مادر خود، Yuga Labs، ApeCoin (APE) رو به نزولی است. سازندگان مجموعه‌های محبوب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، از جمله Bored Ape Yacht Club (BAYC)، تنظیم‌کننده نقض احتمالی قوانین اوراق بهادارشان را بررسی خواهد کرد.

طبق گزارش بلومبرگ، کمیسیون “وابستگی” دارایی‌های دیجیتالی که توسط آزمایشگاه‌های یوگا تولید و تبلیغ می‌شوند و احتمال اینکه این NFT‌ها “بیشتر به سهام” باشند، بررسی خواهد کرد. این امر باعث می‌شود که شرکت رمزنگاری در نقض ادعایی قوانین فدرال ایالات متحده قرار گیرد.

این گزارش به نقل از یک منبع آشنا با این موضوع اشاره می‌کند، این فرد همچنین ادعا می‌کند که تحقیقات به ApeCoin، توکن بومی که از مدل حاکمیت ApeCoin DAO پشتیبانی می‌کند و به کاربران خود دسترسی به مکانیزم سهام‌داری را پشتیبانی می‌کند، گسترش خواهد یافت. از طریق این توکن، دارندگان می توانند در رابطه با پروژه تصمیم گیری کنند.

APE به عنوان بخشی از یک ابتکار برای ارائه صدای و قدرت بیشتر به سرمایه گذاران BAYC در پروژه از طریق ApeCoin DAO راه اندازی شد. از طریق رسانه های اجتماعی، بسیاری از کاربران نسبت به آینده DAO و مکانیسم سهام آن که منجر به سقوط قیمت توکن می شود، ابراز نگرانی می کنند.

در بیانیه ای به بلومبرگ، نماینده آزمایشگاه یوگا اظهار داشت:

به خوبی شناخته شده است که سیاست گذاران و تنظیم کننده ها به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای جدید وب 3 بوده اند. ما امیدواریم با بقیه صنعت و تنظیم کننده ها برای تعریف و شکل دادن به اکوسیستم در حال رشد شریک شویم. به عنوان یک رهبر در فضا، یوگا متعهد به همکاری کامل با هرگونه درخواست در طول مسیر است.

روند قیمت APE در نمودار روزانه به سمت نزولی می رود زیرا SEC تحقیقاتی را علیه آزمایشگاه های یوگا اعلام می کند. منبع: APEUSDT Tradingview

آزمایشگاه های ApeCoin و Yuga تحت بررسی SEC قرار می گیرند

تحقیقات می تواند از سوی کمیسیون علیه آزمایشگاه یوگا تشدید شود، مانند پیگیری یک پرونده قانونی. با این حال، هر تحقیقی منجر به اقدام قانونی نمی شود.

تحت رهبری گری جنسلر، SEC فعالیت های مرتبط با ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده است. در چندین مورد، رئیس فعلی SEC، ارزهای دیجیتال را با “غرب وحشی” مقایسه کرده و “بیشتر ارزهای دیجیتال” را به عنوان اوراق بهادار بالقوه طبقه بندی کرده است. بیت کوین تنها استثنایی است که به نظر می رسد جنسلر مایل به اعتراف عمومی است.

در ماه های گذشته، اقدامات اجرایی SEC علیه پروژه های رمزنگاری افزایش یافته است. به نظر می‌رسد که کمیسیون، نهادهای بزرگ و بسیار شناخته‌شده، مانند آزمایشگاه‌های یوگا و پروژه‌های آن‌ها BAYC و ApeCoin، کیم کارداشیان و دیگران را هدف قرار داده است.

بزرگترین مورد فعلی آنها شامل شرکت پرداخت ریپل و ارائه ادعایی امنیت غیرقابل تنظیم، XRP است. طبق گزارشی از FOX، برخی از کارکنان SEC بر این باورند که کمیسیون این شکایت را به نفع شخصی گری جنسلر و تمایل او برای نامزد شدن به عنوان وزیر خزانه داری تحت فشار قرار داده است.

گفته می شود که کمیسیون کم کار است و بسیاری را وادار می کند تا به دنبال کار در جای دیگری باشند زیرا با شیوه مدیریت گنسلر و شکایت در مورد ساعات کاری طولانی مخالفند. در زمان نگارش این مقاله، هیچ بیانیه ای از سوی آزمایشگاه یوگا در مورد این کاوشگر وجود ندارد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا