ارزهای دیجیتال

Ankr به عنوان بخشی از شراکت استراتژیک جدید، ارائه دهنده RPC بلاک چین Sui می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Ankr به عنوان بخشی از شراکت استراتژیک جدید، ارائه دهنده RPC بلاک چین Sui می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

یکی از بزرگترین ارائه دهندگان زیرساخت وب 3 در جهان، Ankr، یک همکاری استراتژیک با بلاک چین Sui را اعلام کرده است. این همکاری به این معنی است که Ankr اکنون یکی از اولین ارائه دهندگان RPC (تماس رویه از راه دور) به بلاک چین Sui است، که به توسعه دهندگان و سازندگان اجازه می دهد تا تجربیات استثنایی Web3 را به میلیارد کاربر بعدی ارائه دهند.

بلاک چین Sui اساساً یک بلاک چین لایه 1 بدون مجوز است که از توسعه طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می کند. به صورت افقی مقیاس پذیر است و راه حل های کم هزینه ای را ارائه می دهد. با استفاده از Ankr به عنوان ارائه‌دهنده RPC، بلاک چین Sui به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا DApp‌های مقیاس‌پذیر و ایمن بسازند که به راحتی قابل ارتقا نیز هستند.

RPCهای ممتاز و یک بلاک چین استثنایی لایه 1

بلاک چین Sui یک بلاک چین نسبتا جدید است، اما پتانسیل آن نامحدود است. به لطف همکاری جدید با Ankr، توسعه دهندگان می توانند منحصر به فرد بودن Sui و آنچه را ارائه می دهد تجربه کنند. آن‌ها می‌توانند به جامعه Sui Testnet دسترسی داشته باشند، تماس‌های درخواستی برقرار کنند و اطلاعاتی را دریافت کنند که با آنچه که اگر خودشان یک گره کامل را اجرا کنند، به دست می‌آورند.

Ankr در حال حاضر در جهان Web3 به خوبی شناخته شده است. اتصال RPC آن به Sui، بلاک چین را به روی بسیاری از توسعه دهندگان و سازندگان باز می کند. در درجه اول توسعه دهندگان Web3 و برنامه های غیرمتمرکز را قادر می سازد تا به راحتی با بلاک چین Sui ارتباط برقرار کنند.

جاش نوروت، رئیس بخش محصول Ankr، در مورد مشارکت جدید گفت:

فناوری جدید Sui و توسعه مبتنی بر Move، همراه با اتصال آسان Ankr به بلاک چین، یک محیط ساختمانی را ایجاد می‌کند که به اندازه کافی آسان و شهودی است تا درها را به روی مجموعه‌ای از توسعه‌دهندگان و پروژه‌های جدید باز کند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که از Sui پشتیبانی می‌کنیم تا توسعه‌دهندگان Web3 بتوانند سریع‌تر بر روی آنچه در حال شکل‌گیری یک اکوسیستم جدید امیدوارکننده است، بسازند.»

روتر بلاک چین قابل اعتماد

مانند محصولات مشابه، Ankr’s Sui Testnet RPC به عنوان یک روتر یا پیام رسان بلاک چین عمل می کند. چندین چیز از جمله کیف پول، dApps و رابط های خط فرمان را به بلاک چین Sui متصل می کند. این اطلاعات روی زنجیره را در سراسر گره های Sui، dApp های مرتبط و همچنین کاربران نهایی ارسال می کند. در نهایت، به اجرای وظایفی مانند تراکنش ها، واکشی اطلاعات مالکیت، پر کردن موجودی کیف پول و موارد دیگر کمک می کند.

Sui یک بلاک چین منحصر به فرد لایه 1 است که از مکانیزم اثبات سهام و زبان برنامه نویسی Move استفاده می کند. توان عملیاتی بالا و همچنین تاخیر کم را ارائه می دهد. عملا می تواند بیش از 120000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. در حال حاضر، Sui پروژه‌های مختلفی از جمله پروتکل‌های DeFi، DEX، پروژه‌های NFT، لانچ‌پدها، کیف پول‌ها، پلتفرم‌های اجتماعی و غیره را جذب کرده است.

انتظار بعدی

انتظار می رود که Sui mainnet در آینده ای نه چندان دور راه اندازی شود. به محض اینکه این اتفاق بیفتد، Ankr پشتیبانی از آن را اضافه می کند و به توسعه دهندگان Web3 این امکان را می دهد که ساخت و ساز را ساده کرده و در زمان کمتری به نتایج بهتری دست یابند. Ankr در حال حاضر برای ارائه زیرساخت‌های گره RPC با کارایی بالا و تست شده که قادر به مدیریت هر بار درخواستی است، مشهور است. بدیهی است که منابع RPC عمومی Sui Blockchain را به میزان قابل توجهی گسترش خواهد داد.

نکته جالب دیگری که باید بدانید این است که Ankr متعهد به ترویج شبکه جهانی Sui است. این یک Sui RPC توزیع شده و غیرمتمرکز جغرافیایی با چندین گره بلاک چین مستقل در حال اجرا در کشورهای مختلف ارائه می دهد. این اتصال تضمین شده و همچنین تاخیر کم را تضمین می کند.

پس از اعلام مشارکت Ankr-Sui، Ankr اکنون ارائه‌دهنده RPC منتخب بیش از 39 بلاک چین و شبکه آزمایشی است. شبکه های قابل توجه در مجموعه آن شامل اتریوم، Polygon، BNB Chain، Solana و Avalanche است. RPC ها اساساً به برنامه های مختلف اجازه می دهند تا با یک بلاک چین تعامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا