ارزهای دیجیتال

Ankr برای ارائه RPC جغرافیایی توزیع شده به بلاک چین Aptos – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Ankr برای ارائه RPC جغرافیایی توزیع شده به بلاک چین Aptos - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Aptos یک بلاک چین لایه 1 است که هدف آن مقیاس پذیرتر، سریع تر و ایمن تر در مقایسه با رقبای خود است.
  • Ankr یک ارائه دهنده زیرساخت Web3 است که RPC را به 19 بلاک چین PoS از جمله BSC، Avalanche، Polygon و Solana ارائه می کند.
  • شبکه اصلی بلاک چین Aptos که به 160000 TPS در شبکه آزمایشی رسیده است، در هفته های آینده منتشر خواهد شد.
  • Ankr ابزارهای توسعه دهنده مانند Web3 Gaming SDK، Liquid Staking SDK و AppChains را در اختیار توسعه دهندگان dApp قرار می دهد.

Ankr، یکی از ارائه دهندگان پیشرو زیرساخت Web3 در صنعت بلاک چین، یکی از اولین ارائه دهندگان RPC (تماس رویه از راه دور) برای Aptos، یک بلاک چین لایه 1 مقیاس پذیر و امن شد. به لطف خدمات RPC Ankr، توسعه دهندگان قادر خواهند بود برای برقراری تماس های درخواستی و اجرای یک گره کامل Aptos به تنهایی به Aptos Testnet Community و Premium RPC دسترسی داشته باشند.

این همکاری توسعه دهندگان بلاک چین را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز مقیاس پذیر، ایمن و قابل ارتقا را در شبکه Aptos بسازند. Ankr که RPC را برای بسیاری از بلاک چین‌ها از جمله اتریوم، BNB Smart Chain، Polygon، Avalanche و Solana ارائه می‌کند، اکنون به 19 بلاک چین مختلف خدمات می‌دهد. RPC برنامه های مختلف را قادر می سازد تا با بلاک چین تعامل داشته باشند.

Aptos mainnet هنوز منتشر نشده است. پس از انتشار شبکه اصلی، Ankr به توسعه دهندگان Web3 ویژگی ها، اسناد اضافی و ابزارهایی را برای کمک به ایجاد ساده ارائه می دهد.

Aptos که مزایای مقیاس‌پذیری و فناوری‌های جدید را به دنیای Web3 می‌آورد، مشتاقانه توسط بسیاری از توسعه‌دهندگان منتظر است.

Aptos testnet TPS

بیش از 160000 تراکنش در ثانیه (TPS) در شبکه آزمایشی Aptos به لطف ارتقاهایی مانند موتور اجرای موازی Block-STM انجام شد. این تقریباً 2.5 برابر سریعتر از Solana (65000 TPS) است که در حال حاضر بالاترین شبکه TPS است.

از سوی دیگر، شبکه Ankr به طور متوسط ​​روزانه 8 میلیارد درخواست بلاک چین را در بیش از 50 شبکه ارائه می دهد. با گسترش منابع کلی RPC Aptos، Ankr یک زیرساخت گره RPC با کارایی بالا اثبات شده برای رسیدگی به هر بار درخواست ارائه می دهد.

Aptos Testnet RPC Ankr، رابط های خط فرمان، کیف پول ها و dApps را به بلاک چین Aptos متصل می کند. گره های Aptos به عنوان یک مسیریاب یا پیام رسان بلاک چین عمل می کنند و اطلاعات درون زنجیره ای را بین dApps و کاربران منتقل می کنند.

Aptos RPC غیرمتمرکز توزیع شده جغرافیایی ارائه شده توسط Ankr، اتصالات قابل اعتماد و تأخیر کم را تضمین می کند. اکنون توسعه دهندگان جامعه می توانند با استفاده از سرویس RPC Ankr اولین تماس خود را با Aptos برقرار کنند. نقطه پایانی https://rpc.ankr.com/http/aptos_testnet/v1 می تواند برای فراخوانی زنجیره Aptos با استفاده از روش های استاندارد EVM JSON RPC استفاده شود.

جاش نوروت، رئیس بخش محصول Ankr، گفت:

Ankr از اینکه یکی از حامیان اولیه Aptos با یک RPC است که اکنون شروع ساخت بر روی اکوسیستم را برای همه توسعه دهندگان آسان می کند، هیجان زده است. این تازه شروع محصولات Ankr برای بلاک چین است که بدون شک تقاضای بیشتری را قبل از راه اندازی شبکه اصلی مورد انتظار جلب خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر درباره Ankr

Ankr یک سیستم توزیع گره و جمع‌کننده RPC است که بیش از 50 بلاک چین PoS را ارائه می‌کند. Ankr با پیشرفت فناوری زیرساخت غیرمتمرکز Web3، سالانه بیش از 2 تریلیون تراکنش Web3 را ارائه می دهد. از امروز، Ankr ارائه‌دهنده زیرساخت پیشرو برای زنجیره‌های BSC، Fantom و Polygon است. Ankr ابزارهای توسعه دهنده ای مانند Web3 Gaming SDK، Liquid Staking SDK و AppChains را فراهم می کند تا توسعه دهندگان dApp را قادر می سازد تا برنامه های Web3 را به روشی ساده تر بسازند.

اطلاعات بیشتر در مورد Aptos

Aptos یک بلاک چین لایه 1 مقیاس پذیر و ایمن است که توسط تیم پروژه Diem فیس بوک توسعه یافته است. در حال آماده شدن برای راه اندازی شبکه اصلی خود در هفته های آینده، Aptos توسط Coinbase Ventures، FTX Ventures، Paypal Ventures، Binance Labs و دیگر سرمایه گذاران برجسته پشتیبانی می شود.

Aptos که به لطف زبان برنامه نویسی پیشرفته خود به نام Move قصد دارد یک بلاک چین مقیاس پذیر، سریع و ایمن تر از بلاک چین های Layer-1 باشد، بسیاری از مشکلات امنیتی و عملکردی موجود در پروتکل های رقیب را حل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا