ارزهای دیجیتال

Ankr اولین اسکنر زنجیره ای محصول Explorer را بلاک می کند تا پذیرش AppChains را تقویت کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Ankr اولین اسکنر زنجیره ای محصول Explorer را بلاک می کند تا پذیرش AppChains را تقویت کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Ankr از عرضه جدیدترین محصول خود به نام Chainscanner خبر داد
  • Chainscanner یک بلوک کاوشگر و پلت فرم تجزیه و تحلیل همه در یک است که داده های AppChains را به راحتی در دسترس کاربران و توسعه دهندگان قرار می دهد.
  • Ankr به دنبال تقویت پذیرش وب 3 با زیرساخت خود است

پلتفرم پیشرو زیرساخت وب 3 Ankr به طور رسمی یک محصول جدید کاوشگر بلاک چین به نام Chainscanner را عرضه کرده است.

این راه اندازی به دنبال برنامه هایی است که به کاربران وب 3 در کنار توسعه دهندگان فرصتی نادر برای مشاهده و تجزیه و تحلیل آسان داده ها ارائه می دهد. این پلتفرم همچنین به دنبال این است که به آنها اجازه دهد به راحتی با زنجیره های مورد نظر خود تعامل داشته باشند.

Chainscanner یک پلتفرم کاوشگر و تجزیه و تحلیل بلوک همه‌جانبه است که به طور خاص برای تسهیل و ساده‌سازی تعاملات بین بلاک‌چین‌های مخصوص اپلیکیشن، همچنین به عنوان AppChains طراحی شده است. این پلتفرم رسماً از طریق یک بیانیه مطبوعاتی در روز پنجشنبه، عرضه محصول جدید را اعلام کرد.

تولد پلتفرم Chainscanner به دلیل نگرانی هایی بود که توسعه دهندگان را از ایجاد کاوشگرهای بلوکی و سایر ابزارهای تحلیلی از ابتدا آزاد می کرد. از این رو، توسعه دهندگان ممکن است دیگر نیازی به استفاده از راه حل های پرهزینه موجود برای مشاهده داده ها و تراکنش های زنجیره ای نداشته باشند، همه اینها به لطف راه اندازی ChainScanner است.

مدیر محصول Ankr AppChains، Kev Silk در نظر خود در مورد توسعه جدید Chainscanner را به عنوان یک ابزار ضروری که به عنوان یک بلوک جدید برای AppChains خدمت می کند، تصدیق کرد.

طراحی ویژگی‌های آن به کاربر اجازه می‌دهد تا از یک تجربه انحصاری با ابزارهایی لذت ببرد که آنها را قادر می‌سازد فوراً داده‌ها، نشانه‌های سهام را جستجو کنند و همچنین پیشنهادهای حاکمیتی را ارائه دهند و در عین حال در فرآیند رأی‌گیری نیز شرکت کنند. از جمله ویژگی‌های انحصاری Chainscanner این است که به کاربران این فرصت را می‌دهد تا منابع توسعه را دریافت کنند، درخواست دهند تا اعتبارسنجی شوند و همه چیز را در مورد زنجیره‌های مختلف بیاموزند.

سیلک توضیح داد: «…اینگونه است که ما برنامه‌های غیرمتمرکز را به آسانی استفاده می‌کنیم و به اندازه برنامه‌های متمرکزی که عادت داریم هر روز با آن‌ها تعامل داشته باشیم، کارایی بالایی دارند.

توسعه جدید نشان دهنده تعهد Ankr به ساختن آینده زیرساخت غیرمتمرکز وب 3 است. این پلتفرم می‌داند که از بین بردن پیچیدگی‌های ناشی از توسعه بلاک چین و در عین حال اطمینان از مقیاس‌پذیری و سفارشی‌سازی ویژه برنامه، مهم است.

اولین راه حل آماده کاوشگر جدید به عنوان مکانیزم دیگری است که توسط Ankr برای تقویت بیشتر پذیرش وب 3 برای رسیدن به جریان اصلی استفاده شده است.

Ankr همچنین یک راه حل مهندسی سرتاسر به نام AppChains-as-a-Service ارائه می دهد. این محصول به توسعه دهندگان وب 3 اجازه می دهد تا به راحتی بلاک چین های سفارشی را متناسب با برنامه های خود بسازند.

این پلتفرم معتقد است که سرعت پایین تراکنش و کارمزد بالای گاز دو چالش اصلی هستند که مانع پذیرش وب 3 می شوند. از این رو، AppChains را به عنوان یک سرویس برای کمک به ارائه راه حل برای مشکل موجود مستقر کرده است.

با این ویژگی، توسعه‌دهندگان می‌توانند به راحتی بلاک چین‌های خود را بر روی چارچوب‌های Sidechain مانند Polygon Edge، BNB Chain’s BAS و موارد مشابه بسازند. علاوه بر این، توسعه دهندگان می توانند آزادانه زبان های برنامه نویسی، مکانیسم های اجماع و چارچوب های توسعه ای را که می خواهند از طریق ویژگی AppChains-as-a-Service استفاده کنند، انتخاب کنند. این پلتفرم معتقد است که این پتانسیل را دارد که به حل مشکلات فوق الذکر کمک کند.

Chainscanner نشان دهنده بهبود خدمات AppChain است زیرا به توسعه دهندگان بینشی در مورد عملکرد زنجیره خود در مقایسه با سایر زنجیره های موجود در بازار و همچنین عرضه و تقاضا برای سهام ارائه می دهد. در همین حال، کاربران همچنین این فرصت را دارند که داده‌هایی را در مورد استفاده از زنجیره یا توکن خاص جمع‌آوری کنند تا کارایی یک برنامه web3 و محبوبیت آن در بازار را درک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا