ارزهای دیجیتال

Alpaca Finance پروتکل اعلان Open DeFi را برای ردیابی 24 ساعته سرمایه گذاری – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال ادغام می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Alpaca Finance پروتکل اعلان Open DeFi را برای ردیابی 24 ساعته سرمایه گذاری - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال ادغام می کند 3

خوراکی های کلیدی:

  • Alpaca Finance، بزرگترین پروتکل وام دهی کشاورزی اهرمی (LYF)، پروتکل Open DeFi Notification را در BNB Chain و Fantom یکپارچه کرده است.
  • پروتکل Open DeFi Notification Protocol یک ابتکار تحت رهبری جامعه برای ارائه اعلان‌های تلفن همراه غیرمتمرکز و رایگان برای رویدادهای زنجیره‌ای است.
  • Alpaca پس از ادغام موفقیت آمیز برنامه، افزودن ویجت آن به رابط کاربری خود و ایجاد محتوای آموزشی برای کاربران، اپلیکیشن Notification را در جامعه خود محبوب کرده است و در حال حاضر بیش از 1000 اعلان فعال را پشتیبانی می کند.
  • این پروتکل با ارائه اعلان‌های 24 ساعته در زمان واقعی برای کاربران DeFi، به آنها کمک می‌کند تا ریسک‌ها را مدیریت کرده و استراتژی‌های معاملاتی DeFi خود را بهینه کنند.

مسئله

اکنون در دنیای رمزنگاری رایج است که پروتکل های وام دهی به بزرگترین نیروگاه ها در فضای DeFi تبدیل شده اند. پروژه هایی مانند Aave، Alpaca Finance، Compound، MakerDAO و غیره میلیاردها دلار در TVL (کل ارزش قفل شده) دارند.

محبوبیت فزاینده پروتکل های وام دهی DeFi عمدتاً به این دلیل است که آنها محصولات سرمایه گذاری متفاوتی را ارائه می دهند. کشاورزی اهرمی (LYF) توسط Alpaca Finance یک مثال خوب است.

علیرغم تمام خوبی هایی که ارائه می دهند، گرفتن وام از پروتکل های وام دهی خطراتی همراه دارد. خطر انحلال برجسته ترین است. این واقعیت که بازار کریپتو بسیار بی ثبات است، ریسک یا انحلال را بسیار مهم می کند. ضروری است که هر کاربر باید از نظارت مستمر بر فاکتور سلامت وام لذت ببرد.

همانطور که وجود دارد، Alpaca Finance بزرگترین پروتکل وام دهی است که از کشاورزی اهرمی در BNB Chain و Fantom پشتیبانی می کند. در حال حاضر بیش از 500 میلیون دلار در TVL دارد. کاربران این پروتکل می‌توانند به وام‌های تحت وثیقه برای موقعیت‌های LYF دسترسی داشته باشند و از آنها برای تقویت پایه دارایی خود و افزایش بازدهی بالقوه استفاده کنند.

آلپاکا برای کمک به کاربران در مورد فعالیت های سرمایه گذاری خود، بافر ایمنی را محاسبه می کند. این مقدار به کاربران می گوید که چقدر به انحلال بالقوه نزدیک هستند – وقتی به صفر رسید، کاربر تصفیه می شود.

به لطف ماهیت شفاف مالی غیرمتمرکز، همه داده ها در دفتر ثبت می شوند و به راحتی قابل دسترسی هستند. بزرگترین مشکلی که کاربران با آن مواجه هستند اعلان ها است. هرگز یک سرویس اطلاع رسانی تلفن همراه قابل اعتماد برای کاربران DeFi وجود نداشته است – نه تا کنون.

راه حل

پروتکل Open DeFi Notification Protocol برای حل مشکل بالا ایجاد شده است. این یک ابتکار آزاد برای ارائه اعلان‌های غیرمتمرکز و رایگان تلفن همراه به کاربران DeFi است که هر رویداد زنجیره‌ای را پوشش می‌دهد. این توسط شبکه Orbs طراحی شده است.

پروتکل اعلان Open DeFi کاملاً باز است. هر کاربر می‌تواند با پیاده‌سازی یک کلاس web3 ساده JaveScript که اعلان را از داده‌های زنجیره‌ای استخراج می‌کند، یک اعلان جدید ارائه دهد.

Alpaca Finance اخیراً به لیست رو به رشد پروتکل های وام برای یکپارچه سازی پروتکل اطلاع رسانی پیوست. با زنجیره BNB شروع شد و تقریباً بلافاصله با Fantom نیز دنبال شد. با استفاده از این پروتکل، کاربران Alpaca Finance می‌توانند آنچه را که اعلان سلامت موقعیت نامیده می‌شود تنظیم کنند. این اعلان تنظیم شده هر زمانی که بافر ایمنی از آستانه مشخص شده پایین بیاید، هشداری صادر می کند.

با تنظیم اعلان‌های سلامت موقعیت، کاربران Alpaca از نظارت 24 ساعته بر سلامت موقعیت خود لذت خواهند برد. هنگامی که از یک بافر ایمنی پایین مطلع شدند، می توانند اقدامات آنی را انجام دهند. آنها ممکن است وثیقه اضافه کنند، به عنوان مثال، برای تقویت بافر ایمنی و مدیریت ریسک انحلال به درستی.

Alpaca Finance برای آسان‌تر کردن زندگی کاربران خود، ویجت اعلان را در رابط کاربری صفحه نمونه کار خود پیاده‌سازی کرده است. این به طور قابل توجهی دسترسی به برنامه را برای کاربران بهبود می بخشد. در واقع، کل فرآیند دانلود برنامه و تنظیم هشدار بسیار آسان و سریع است. ویدیوی زیر نشان می دهد که چقدر می تواند آسان و کاربرپسند باشد:

برای اطمینان از بهره مندی کاربران از این به روز رسانی، Alpaca Finance زمان و تلاش خود را صرف اعلام این ابزار به جامعه خود کرده است. این شامل برخی از محتوای آموزشی است که مزایای برنامه Notification، به ویژه کارایی آن در کاهش خطرات انحلال را توضیح می دهد. تلاش و تعهد در ایجاد پذیرش گسترده این برنامه در جامعه بسیار مؤثر بود.

نتایج

در جامعه مالی Alpaca، تقریباً 1000 اعلان فعال وجود دارد. این یک عرضه موفقیت آمیز برنامه Notification محسوب می شود و به مراحلی که تیم Alpaca پس از یکپارچه سازی برنامه برداشته اند نسبت داده می شود.

داده های فعلی نشان می دهد که Alpaca Finance فعال ترین پروتکل در پروتکل Open DeFi Notification Protocol است. از همه پروتکل های وام دهی و هر پروژه دیگری که در برنامه موجود است جلوتر است.

نتیجه

وقتی نوبت به مسائل پولی می رسد، اعلان های بلادرنگ بسیار مهم هستند. برای کاربران DeFi، خطرات همراه، اعلان‌ها را بسیار مفید و مفید می‌سازد. پروتکل Open DeFi Notification تضمین می‌کند که کاربران هرگز یک هشدار مهم را از دست نمی‌دهند و آنها را قادر می‌سازد تا حرکات حساس زمانی را برای محافظت از سرمایه‌گذاری خود انجام دهند.

ادغام پروتکل Open DeFi Notification بسیار آسان است. تنها چیزی که طول می کشد 30 دقیقه در Github است، و هر پروژه DeFi شروع به ارائه اعلان های تلفن همراه حساس به زمان و رایگان برای همه کاربران می کند. این می‌تواند انواع رویدادهای زنجیره‌ای، از جمله نزدیک به انحلال، نوسانات قیمت، توقف ضرر، پاداش‌های معلق انباشته، ارتقاء قرارداد، حالت حکمرانی جدید و غیره را پوشش دهد.

از سناریوی Alpaca Finance، می‌توانیم تصور کنیم که پروتکل Open DeFi Notification چقدر می‌تواند برای کل بخش DeFi مفید باشد. Alpaca Finance با ادغام موفقیت آمیز پروتکل در BNB Chain و Fantom، افزودن ویجت برنامه به رابط کاربری آن و ارائه محتوای آموزشی به کاربران، توانسته است کاربران را به ابزاری قدرتمند برای مدیریت ریسک ها و افزایش پتانسیل بازدهی مجهز کند.

البته، هر پروژه DeFi می‌تواند همان گام‌های اولیه‌ای را که Alpaca Finance برای ارائه هشدارهای مفید به کاربران خود برداشته است، انجام دهد. آنها همچنین می توانند گام های بیشتری برای دسترسی به کاربران بیشتری بردارند زیرا پروتکل اعلان Open DeFi می تواند نقش بزرگی در مدیریت ریسک ها و بهینه سازی استراتژی های معاملاتی DeFi ایفا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا