ارزهای دیجیتال

Algorand (ALGO) با کاهش شدید اکثر سکه ها، سود خود را از دست می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

علیرغم سودهای قابل توجه در اوایل روز معاملاتی، Algorand (ALGO) تا زمان نگارش بیش از 27 درصد کاهش داشت. افت قیمت توکن به دنبال یک جو نزولی بازار است که شاهد کاهش شدید سکه‌های اصلی در روز است.

هفت روز گذشته شاهد صعود پیوسته نشانه بودیم. حتی سعی کرد دیروز به بالاترین سطح 6 ماهه خود یعنی 0.488 دلار برسد. با این حال، رالی آن کوتاه شد و تنها به بالاترین سطح روزانه 0.409 دلار رسید.

کاهش قیمت Algorand در حالی است که خبر خرید FTX توسط Binance منتشر شد. این خبر واحد، کل بازار را به منطقه قرمز کشانده است و بیت کوین آلفا کریپتو دوباره به زیر 18 هزار دلار سقوط کرد.

ALGO ادغام و جمع آوری بین 0.28 دلار و 0.42 دلار

قیمت ALGO در طول سال 2022 تا ماه مه با افت قابل توجهی روبرو بوده است. این توکن از زمان رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 2.41 دلار در سپتامبر 2021، فقط روندهای نزولی داشته است. با این حال، این توکن در ماه های گذشته، از ژوئن، الگویی را شکل داده است.

به طور خاص، ALGO در حدود 0.28 دلار و 0.42 دلار در نوسان بوده است که قیمت متوسط ​​آن 0.35 دلار است. این به این احتمال اشاره کرد که سکه در یک دوره انباشت قرار داشته است. اندیکاتور A/D نیز روند صعودی را نشان داد که نشان دهنده علاقه خریدار پایدار است. از ژوئن، این اندیکاتور به پایین ترین سطح خود رسیده است.

برعکس، CMF نبردهای خرس و گاو نر را با چرخش بین مقادیر منفی و مثبت دنبال کرده است. در زمان چاپ، CMF بود زیر صفر، نشان می دهد که هیچ وجه قابل توجهی وارد بازار نشده است. در عوض، وجوه بیشتری در حال خروج بود.

قیمت ALGO در حال حاضر در حدود 0.2961 دلار در نوسان است. | منبع: نمودار قیمت ALGOUSD از TradingView.com

آیا ALGO می تواند از این محدوده عبور کند؟

خیلی بعید است احساسات کلی بازار که توسط اخبار FTX/Binance تقویت شده است، ALGO را از روند صعودی خود خارج کرده است. RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد و حرکت نزولی را آغاز کرده است. در زمان نوشتن، این توکن در حدود 0.2961 دلار معامله می شود که 27 درصد زیان در روز است.

یک بلوک سفارش نزولی تشکیل شد بالای محدوده در ماه می، نشان دهنده نوسان شدید بازار در آن ماه است. محدوده بین 0.41 تا 0.49 دلار بود که نشان دهنده مقاومت قوی برای ALGO تا سطح دور 0.5 دلار است.

چه چیزی باعث کاهش قیمت ALGO و سایر توکن ها شد؟

در اوایل روز دیروز، پس از افشای خرید FTX توسط Binance، توکن‌ها در سراسر بازار کریپتو به میزان قابل توجهی افزایش یافتند. این خبر پس از چندین روز شایعه درباره FTX و موضوع نقدینگی Alameda منتشر شد. با این حال، این خبر نتوانست فشار صعودی زیادی را تحمل کند و باعث سقوط بازار شد. تمام سودهای به دست آمده در آن روز بیش از 15 درصد در کل از بین رفت.

از زمان نوشتن این مقاله، FTT بیش از 76 درصد از ارزش خود را از دست داده و به زیر آستانه 4 دلار سقوط کرده است. قیمت سولانا تحت فشار قرار گرفت و با 39 درصد کاهش به حدود 16 دلار رسید. ALGO نیز 27 درصد زیان دید.

پس از اعلام بایننس FTX، BNB برنده بزرگ روز بود. با این حال، فروش اخیر بازار به شدت به توکن صرافی ضربه زده است. اکنون با 20.54 درصد کاهش نسبت به بالاترین حد خود در اوایل صبح، با 288 دلار معامله می شود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا