ارزهای دیجیتال

Algorand تضعیف Crypto Bloodbath، بیش از 27٪ در یک هفته اضافه می کند

این هفته در بازار کریپتو پر حادثه بود. بسیاری از ارزهای دیجیتال از روز دوشنبه 19 سپتامبر زیان های عظیمی را ثبت کرده اند.

ادغام در 15 سپتامبر یک روند نزولی دیگر را برای قیمت کریپتو آغاز کرد. پس از آن، داده‌های CPI باعث شد فدرال‌رزروها نرخ بهره را 75 واحد پایه افزایش دهند و قیمت دارایی‌ها را به سمت پایین بفرستند.

مطالب مرتبط: پیوند سود و زیان بیت کوین aSOPR همچنان به عنوان مقاومت عمل می کند

اما از آنجایی که این عوامل اقتصاد کلان بسیاری از دارایی‌های دیجیتال را پایین می‌آورند، دیگران در مقابل فشار مقاومت می‌کنند و در عوض به جلو حرکت می‌کنند.

Algorand ALGO یکی از این دارایی ها است که در حرکت های 24 ساعته خود افزایش قیمت را ثبت می کند. اما BTC و ETH عملکرد خوبی نداشته اند. به عنوان مثال، در 20 و 21 سپتامبر، بیت کوین کنترل خود را بر 19 هزار دلار از دست داد و به 18 هزار دلار

در 22 سپتامبر، بیت کوین مجدداً به 19 هزار دلار صعود کرد، که بالاترین سطح روزانه بود، و تا زمان انتشار در آن سطح باقی نماند. در حال حاضر، قیمت بیت کوین مجدداً به 18914 دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش 1.91 درصدی در 24 ساعت است.

ALGO Algorand تحت تأثیر ماکروها قرار نمی گیرد

در حالی که بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده خونریزی دارند، ALGO در حال ثبت تغییرات مثبت قیمت است. در حال حاضر، قیمت ALGO 0.3761 دلار است TradingView، و CoinMarketCap رشد 2.48 درصدی در 24 ساعت در حالی که 27.98 درصد در هفته گذشته را نشان می دهد.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، تا کنون، حرکات قیمت ALGO همه سبز هستند. سکه از زمان بسته شدن بازار در 17 سپتامبر یک صعود صعودی را آغاز کرد. در همان روز از 0.2973 دلار به 0.3109 دلار جهش کرد.

در 18 سپتامبر، ALGO برخی از سودهای خود را از دست داد تا بازار را در 0.2925 دلار ببندد. اما چند ساعت بعد، سکه دوباره جهش کرد و بازار را در 0.3172 دلار در 19 سپتامبر بست. از آن زمان به بعد، ALGO به حرکت صعودی خود ادامه داد.

در 22 سپتامبر به 0.698 دلار صعود کرد و امروز با 0.3767 دلار معامله می شود. تا کنون، حرکت قیمت ALGO افزایش قیمت مداوم را برای سه روز متوالی نشان می دهد.

تحلیلگران همچنین اشاره کرده اند که واگرایی میانگین متحرک ALGO مثبت است. همچنین، RSI (شاخص قدرت نسبی) سکه در 58.18 است که نشان می دهد ALGO در حال نزدیک شدن به منطقه بیش از حد خرید است.

ALGO در حال حاضر با قیمت 0.3782 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت ALGOUSD از TradingView.com

چرا ALGO موج می زند

با وجود اینکه بازار کریپتو منفی است، اتفاقات زیادی در اکوسیستم ALGO در حال رخ دادن است. در حال حاضر، حجم کل قفل شده در اکوسیستم به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بلاک چین DeFi در حال ثبت علاقه زیادی است که با ارزش ۲۴۴ میلیون دلار TVL نشان می دهد.

این رقم پس از افزودن رشد 4.09 درصدی در TVL، داده های آن در 22 سپتامبر بود. داده ها همچنین نشان می دهد که 100 میلیون دلار از این نقدینگی از AlgoFi تامین شده است.

به غیر از رشد TVL، Algorand شراکت هایی نیز انجام داده است. یکی از برجسته ترین موارد اخیر، مشارکت FIFA و Algorand است که شبکه کریپتو را قادر به جمع آوری FIFA+ می کند. این پلتفرم جایی است که کاربران اقلام NFT از انواع مختلفی را خریداری می کنند.

مطالب مرتبط: Compound برای یک رالی بزرگ تا 80 دلار آماده می شود، در اینجا دلیل آن است

طبق جزئیات FIFA+ Connect، این پلتفرم مانند NBA Top Shot عمل خواهد کرد. کاربران آن می توانند آثار هنری، نکات برجسته، تصاویر و غیره را از مسابقات معتبر فوتبال خریداری کنند. این پلتفرم قبل از جام جهانی که برای نوامبر برنامه ریزی شده است، راه اندازی می شود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا