ارزهای دیجیتال

Aave (AAVE) جذب نهنگ ها در چند ماه گذشته – آیا افزایش قیمت را افزایش می دهد؟

تعداد آدرس های “نهنگ” در AAVE اخیرا افزایش یافته است. آدرس‌های نهنگ آدرس‌های ارز دیجیتالی هستند که ۱ میلیون یا بیشتر از یک سکه خاص را ذخیره می‌کنند. AAVE در حال حاضر سوار بر موجی از محبوبیت نهنگ مانند است.

AAVE در حال حاضر سوار بر موجی از محبوبیت نهنگ مانند است. 55 درصد از سکه های AAVE توسط آدرس هایی با 1000 تا یک میلیون توکن در هر Santiment نگهداری می شود. این یک جهش بزرگ از 48٪ سرمایه گذاران در نیمه اول ژوئن است.

این افزایش آدرس های نهنگ ممکن است به ویژگی های جدید AAVE نسبت داده شود. AAVE اخیراً در مورد دستاوردهای اخیر این شرکت در صنعت DeFi فعلی توییت کرده است.

ممکن است انتظار افزایش تعداد خدماتی را داشته باشیم که از اکوسیستم AAVE در سال های آینده استفاده می کنند، زیرا بودجه به بیش از 26 ذینفع مختلف اعطا شده است.

به لطف همکاری این شرکت با Flashstake، قرار دادن توکن در اکوسیستم اکنون می تواند بازدهی فوری داشته باشد.

AAVE TVL نیز در حال افزایش است

با استفاده از توکن حاکمیتی، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) را مستقیماً از یکدیگر قرض دهند و نیاز به شخص ثالث قابل اعتماد را از بین ببرند. سرمایه گذاران هنگام قرض دادن پول سود می برند و در حین قرض گرفتن آن را از دست می دهند.

TVL این سیستم از 1.09 میلیارد دلار در 14 سپتامبر به 1.17 میلیارد دلار افزایش یافته است، زیرا توییت هایی که تغییرات فعلی در اکوسیستم منتشر شده است.

وقتی عدد TVL بالا می رود، حجم معاملات نیز با آن افزایش می یابد. بر اساس داده های در دسترس عموم، حجم معاملات 24 ساعته این توکن از 74,494,475 دلار در 18 سپتامبر به 145,288,857 دلار در 20 سپتامبر افزایش یافت. این نشان دهنده رشد عظیم نزدیک به 49 درصد است.

این رقم تا لحظه نگارش با 19.5 درصد کاهش به 116733735 دلار رسیده است. اگرچه چشم انداز بلند مدت AAVE ممکن است مطلوب باشد، چشم انداز کوتاه مدت امیدوارکننده نیست.

علیرغم اهمیت پیشرفت ها، توکن همچنان تابع شرایط بازار است. این توکن تاکنون 14 درصد از سود 17 سپتامبر خود را از دست داده است.

تحولات مثبت به بازیابی توکن کمک می کند

کاهش قیمت را می توان ناشی از وخامت شرایط کلان اقتصادی در نیمه اول شهریور ماه دانست. با توجه به جو ترسناک بازار، زمستان کریپتو تا پایان سال قبل از بهبود شرایط ادامه خواهد داشت.

تحولات اقتصادی اخیر بر بازارهای مالی گسترده تر، به ویژه بازار ارزهای دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت. اما پیشرفت‌های اخیر می‌تواند به AAVE در جبران خسارات خود کمک کند.

اخیرا NASDAQ ورود خود را به بازار ارزهای دیجیتال اعلام کرده است. توجیه آنها این بود که علاقه سرمایه گذاران نهادی به دارایی های دیجیتال افزایش یافته است.

علیرغم این واقعیت که رویکرد آنها همچنان محتاطانه است زیرا رمزارز در یک منطقه مبهم قانونی وجود دارد، این هنوز یک نقطه عطف بزرگ در صنعت کریپتو است.

AAVE به عنوان یک پلتفرم وام دهی و استقراض بخشی از بازار ارزهای دیجیتال بوده است. با تداوم زمستان کریپتو، خدماتی مانند AAVE برای بقای شرایط فعلی بازار ضروری خواهند شد.

AAVE total market cap at $1.02 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Coin Republic, Chart: TradingView.com

(The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا