ارزهای دیجیتال

8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در آگوست 2022

یافتن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 برای حداکثر بازدهی می تواند فرآیند نسبتاً دشواری باشد. با این حال، ما یک راه حل داریم.

در طی این راهنما، ۸ مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۲ را با بازده ۱۰ برابری بررسی خواهیم کرد. هر یک از پروژه‌هایی که بررسی می‌کنیم دارای اصول بنیادی عالی و قیمت قوی هستند. شروع کنیم.

8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در آگوست 2022

هر پروژه ای که ما به آنها نگاه خواهیم کرد، پتانسیل بازدهی عالی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. در حالی که هیچ چیز تضمین شده نیست، این پروژه ها از قوی ترین پروژه ها در بازار هستند.

  • نبرد بی نهایتبه طور کلی بهترین رمزارز برای سرمایه گذاری 10 برابر
  • بلوک خوش شانسپروژه بسیار امیدوار کننده با قرعه کشی جوایز منظم
  • لینک زنجیره ایپروژه پیشرو اوراکل
  • بهمن – رقیب ارزان اتریوم
  • چند ضلعی – پروژه هیجان انگیز لایه 2
  • Aave – پروتکل وام دهی محبوب
  • توکن KuCoin – توکن کم هزینه از صرافی پیشرو
  • رمز بیت تورنت – پروتکل P2P ارزان

نگاهی دقیق تر به 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در آگوست 2022

در زیر، بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2022 را بررسی کرده‌ایم. ما پروژه‌هایی را از طیف گسترده‌ای از بخش‌ها گنجانده‌ایم تا به سرمایه‌گذاران با تمام مشخصات پاسخ دهیم.

Battle Infinity – به طور کلی بهترین کریپتو برای سرمایه گذاری 10 برابر

Battle Infinity (IBAT) یک پروژه جدید انقلابی است که برخی از محبوب‌ترین بخش‌ها را در ارزهای دیجیتال ترکیب می‌کند. بازی های متاورس و بازی برای کسب درآمد. علیرغم اینکه تنها چند هفته از عمرش می گذرد و هنوز در حال پیش فروش است، Battle Infinity قبلاً توسط CoinSniper تأیید شده است و توسط Solid Proof ممیزی شده است و شاید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

اکوسیستم IBAT به شش پلتفرم تقسیم شده است، یک لیگ ورزشی فانتزی، یک صرافی غیرمتمرکز، یک بازار NFT، یک پلتفرم بازی بازیکن در مقابل بازیکن P2E، یک دنیای Metaverse با آواتارهای قابل تنظیم، و یک پلتفرم اختصاصی شرط بندی که کاربران را قادر می‌سازد تا پاداش‌های خود را کسب کنند. رمزنگاری

با بیش از ابزارهای مفید و Battle Infinity که بیش از 1 میلیون دلار سرمایه گذاری در دو هفته اول پیش فروش به دست آورده است، به جرات می توان گفت که Battle Infinity شانس خوبی برای تبدیل شدن به بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 دارد. برای یافتن این موضوع به گروه تلگرام IBAT بپیوندید. اطلاعات بیشتر.

اکنون از پیش فروش IBAT دیدن کنید

بلوک خوش شانس – پروژه بسیار امیدوار کننده با قرعه کشی جوایز منظم

وقتی نوبت به بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 می رسد، پروژه های کمی به اندازه پلتفرم رقابتی Lucky Block (LBLOCK) شایسته توجه هستند. این پلتفرم از فناوری بلاک چین برای تغییر شکل بخش قرعه کشی جوایز با فعال کردن قرعه کشی های منصفانه و توزیع کارآمد جوایز استفاده کرده است. علاوه بر این، این پروژه سریع‌ترین ارز دیجیتال را برای رسیدن به ارزش بازار یک میلیارد دلاری دارد که گواهی بر سرمایه‌پذیری پروژه است.

Lucky Block دارای قرعه کشی های هفتگی جوایز با جوایز تا سقف 50000 دلار است. علاوه بر این، دارندگان NFT های LBLOCK یا Lucky Block می توانند با رای دادن به موسسه بعدی برای دریافت کمک خیریه از Lucky Block، جوایزی را دریافت کنند.

با انتقال توکن LBLOCK به استاندارد ERC در آینده نزدیک، لیست های تبادل متمرکز در افق شروع با MEXC هستند. از آنجایی که فهرست‌های CEX تمایل دارند قیمت توکن‌ها را به میزان قابل توجهی تقویت کنند، LBlOCK این پتانسیل را دارد که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2022 برای کوتاه مدت باشد.

اکنون از لاکی بلوک دیدن کنید

Chainlink – پروژه پیشرو اوراکل

Chainlink (LINK) یک پروژه رمزنگاری به خوبی تثبیت شده است که برنامه‌های داخلی زنجیره را قادر می‌سازد تا با منابع داده خارج از زنجیره تعامل داشته باشند و به طور گسترده آنچه را که در دنیای رمزنگاری ممکن است باز کند.

1659510660 923 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

این پروژه در سال 2021 به طور تصاعدی رشد کرد و با کاهش قابل توجه قیمت ها و افزایش تقاضا برای خدمات آن، Chainlink می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد. با مشارکت های برجسته از جمله Aave، تقاضای واضحی برای خدمات Chainlink وجود دارد.

Chainlink با پشتوانه پروژه‌های معروف و مزیت حرکت اول، این پتانسیل را دارد که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲ برای بلندمدت باشد.

اکنون لینک را بخرید

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل کنترل بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا

Avalanche – رقیب ارزان اتریوم

اگرچه روایت قاتل اتریوم با عرضه ETH 2.0 در آینده نزدیک اهمیت کمتری پیدا کرده است، Avalanche (AVAX) هنوز یکی از امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال در سال 2022 است.

1659510660 539 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

در طول انفجار dApp در سال 2021، تعداد زیادی از پروژه‌ها شروع به مهاجرت به Avalanche کردند که تقاضا برای یک شبکه سریع، کارآمد و ارزان برای پروژه‌هایی که باید بر روی آنها توسعه می‌یابند برجسته شد. این پروژه توان عملیاتی عظیم 6500 تراکنش در ثانیه را ارائه می دهد و در صورت مقیاس بندی، تمرکززدایی را به خطر نمی اندازد.

با وجود تقاضا برای جایگزین اتریوم که هنوز در صنعت رایج است، Avalanche می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

چند ضلعی – پروژه هیجان انگیز لایه 2

Polygon (MATIC) یک پلتفرم لایه 2 برای اتریوم است که به عنوان یک راه حل مقیاس بندی طراحی شده است. شبکه Polygon به پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا از مزایای شبکه اتریوم بدون ازدحام و هزینه‌های بالای گاز استفاده کنند.

1659510660 836 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

با تبدیل شدن Polygon به یکی از پرکاربردترین شبکه‌ها برای ایجاد NFT و dApps، زمانی که بازار ارزهای رمزنگاری گسترده‌تر بازیابی خود را آغاز کرد، در موقعیتی عالی قرار دارد که به سرعت رشد کند. Polygon از صرافی‌های پرکاربردی مانند بایننس و کوین‌بیس حمایت کرده است و این استدلال را اضافه می‌کند که می‌تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2022 باشد.

چند ضلعی پتانسیل زیادی دارد. این شبکه بسیار عالی است و با ساخت آن بر روی اتریوم، ایمن و بسیار غیرمتمرکز است. با در نظر گرفتن این موضوع، می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

Aave – پروتکل وام دهی محبوب

پروتکل‌های وام‌دهی مانند Aave (AAVE) در چند سال گذشته به شدت محبوبیت پیدا کرده‌اند، زیرا به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا به طور موقت رمزنگاری خود را بدون نگرانی در مورد مالیات بر عایدی سرمایه خرج کنند.

1659510660 126 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

Aave یکی از شناخته شده ترین پروژه ها در این بخش است و پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. توکن AAVE ارزش خود را از یک توکن حاکمیتی به دست می آورد و به کاربران پلتفرم هنگام تراکنش کارمزد کمتری ارائه می کند.

با حجم زیادی از تقاضا برای خدمات وام دهی ایمن، Aave می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

KuCoin Token – توکن کم هزینه از صرافی پیشرو

KuCoin یکی از پر استفاده ترین صرافی های ارز دیجیتال در بازار است. توکن KuCoin (KCS) این پلتفرم را تقویت می کند و مانند بسیاری از توکن های مبادله ای دیگر، در طول رکود اخیر قدرت چشمگیری از خود نشان داده است.

1659510660 312 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

خارج از کاهش کارمزد و دسترسی به پیشنهادات و رقابت‌های انحصاری، KCS با ارائه سود سهام به سرمایه‌گذارانی که شش یا بیشتر از توکن را در اختیار دارند، از 50 درصد کارمزد معاملات روزانه بورس، ارزش تولید می‌کند.

با افزایش محبوبیت KuCoin و جذب کاربران به دلیل ماهیت جامعه محور آن، KYC ممکن است بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

رمز بیت تورنت – پروتکل P2P ارزان

BitTorrent یک سرویس اشتراک‌گذاری فایل نظیر به نظیر بسیار محبوب بود که در سال 2021 راه‌اندازی شد. با این حال، در سال 2018 توسط TRON خریداری شد و قابلیت‌های جدیدی از جمله توکن BitTorrent (BTT) پس از آن عرضه شد.

1659510661 190 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

پس از مهاجرت به بیت تورنت جدید، این توکن می‌تواند بهترین رمزارز جدید برای سرمایه‌گذاری در سال 2022 باشد. این توکن از یک شرکت معتبر و با داشتن بزرگترین شبکه P2P در جهان پشتیبانی می‌کند، به نظر می‌رسد که این دارایی فقط موضوع زمان باشد. بلند می شود.

در حالی که BTT برای به دست آوردن کشش (مثل TRON) تلاش می کند، مترادف با بزرگترین شبکه P2P موجود است و بنابراین ارزش واضحی را ارائه می دهد.

نحوه خرید IBAT

در زیر، نحوه خرید IBAT، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 را به تفصیل شرح داده ایم.

مرحله 1 – ثبت نام در یک Exchange

از آنجایی که BNB برای خرید IBAT ملزم است، سرمایه گذار باید ابتدا در یک صرافی تنظیم شده مانند eToro ثبت نام کند.

1659510661 933 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

اکنون eToro را ببینید

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل کنترل بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا

مرحله 2 – سپرده گذاری و خرید BNB

سپس، روی “Deposit Funds” کلیک کنید، تصمیم بگیرید که چقدر سرمایه گذاری کنید و “Deposit” را فشار دهید. پس از این، روی نوار جستجو کلیک کنید، “BNB” را وارد کنید، “Trade” را فشار دهید، مقدار BNB را برای خرید انتخاب کنید و “Open Trade” را فشار دهید.

1659510661 366 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

مرحله 3 – ایجاد Metamask و ارسال BNB

قبل از خرید IBAT، یک سرمایه گذار باید با دانلود برنامه افزودنی مرورگر یا برنامه تلفن همراه و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه، یک کیف پول MetaMask ایجاد کند. پس از این، کیف پول را به زنجیره هوشمند Binance تغییر دهید و با استفاده از کیف پول eToro Money، BNB را از eToro به MetaMask خارج کنید.

1659510661 739 8 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 10 برابری در

مرحله 4 – کیف پول را وصل کنید و IBAT بخرید

در نهایت، به وب سایت پیش فروش IBAT بروید، روی «اتصال کیف پول» کلیک کنید، MetaMask را انتخاب کنید و اتصال را تأیید کنید. سپس به پایین پیمایش کنید، مقدار IBAT را برای خرید انتخاب کنید و «خرید IBAT» را فشار دهید. توکن ها بلافاصله به کیف پول MetaMask ارسال می شوند.

از پیش فروش IBAT دیدن کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا