ارزهای دیجیتال

6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال 2022

با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران از سراسر جهان به دنبال خرید بهترین دارایی‌های جدید ارزهای دیجیتال در سال 2022 هستند. این راهنما 6 بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید در استرالیا در سال 2022 را بررسی می‌کند.

6 ارز دیجیتال برتر استرالیا برای خرید در سال 2022

  • تامادوجبهترین کریپتوهای جدید برای خرید در استرالیا در سال 2022
  • نبرد بی نهایتبرترین پلتفرم جدید P2E برای سرمایه گذاری در استرالیا
  • بلوک خوش شانسپروژه جدید ارز دیجیتال NFT برای خرید در استرالیا
  • اتریومبهترین آلتکوین جدید برای سرمایه گذاری در استرالیا
  • سولاناپروژه ارزهای دیجیتال بسیار مقیاس پذیر در سال 2022
  • دوج کوینMeme Coin برای سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2022

نگاهی بیشتر به 6 بهترین کریپتو استرالیا جدید در سال 2022

بخش‌های زیر بررسی عمیقی از 6 بهترین ارز دیجیتال استرالیا و بهترین پروژه‌های ارز دیجیتال جدید را ارائه می‌دهند.

1. تامادوج – بهترین رمزنگاری جدید برای خرید در استرالیا در سال 2022

ما Tamadoge (TAMA) را به‌عنوان بهترین رمزارز جدید برای خرید در استرالیا در سال 2022 توصیه می‌کنیم. Tamadoge یک پروژه غیرمتمرکز بازی برای کسب درآمد (P2E)، پاداش‌های هیجان‌انگیز درون بازی را از طریق NFT و فرصت‌های نگه‌داشتن کریپتو و فرصت‌های کسب درآمد به بازیکنان ارائه می‌کند.

ارز رمزنگاری شده بومی، TAMA، می تواند به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری و ارز درون بازی برای خرید آیتم های مجازی و کسب پاداش استفاده شود. یکی از ویژگی‌های مهم این پلتفرم، حیوانات خانگی تامادوج هستند – شخصیت‌های مجازی سگ‌مانند که به‌عنوان NFT از طریق عملکرد قرارداد هوشمند ساخته شده‌اند.

بازیکنان می توانند این حیوانات خانگی را در فروشگاه تاما خریداری کنند و از آنها در مسابقات برای کسب امتیاز در جدول امتیازات ماهانه با استفاده از TAMA استفاده کنند. برخلاف بسیاری از توکن‌های میم، TAMA یک توکن کاهش‌دهنده تورم با عرضه کل ۲ میلیارد سکه است.

علاوه بر این، 5 درصد از تمام توکن‌هایی که روی اکوسیستم خرج می‌شوند، سوزانده می‌شوند. این به افزایش تقاضا در برابر عرضه کمک می کند، که ممکن است تاثیر مثبتی بر قیمت TAMA داشته باشد.

TAMA برای خرید در پیش فروش تنها با 0.0125 دلار در هر توکن در دسترس است. این پروژه تنها در 10 روز به اهداف پیش فروش بتا 2 میلیون دلاری خود رسید و اکنون به دنبال جمع آوری 19 میلیون دلار تا سه ماهه چهارم 2022 است. تا کنون، TAMA 4 میلیون دلار جمع آوری کرده است و ثابت کرده است که یکی از بهترین توکن های کاربردی برای خرید است. استرالیا.

پس از پایان پیش فروش، TAMA در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز رایج راه اندازی خواهد شد. LBank، یک صرافی متمرکز محبوب توییت کرد تایید فهرست Tamadog پس از پایان پیش فروش.

به کانال تلگرام تامادوج بپیوندید تا از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به این پروژه جدید رمزنگاری به‌روز باشید. ادمین های تلگرام هرگز ابتدا برای شما DM ارسال نمی کنند، مراقب افراد جعل هویت باشید و از پیام های پین شده برای اطلاعات رسمی استفاده کنید.

تامادوج را در پیش فروش بخرید

2. Battle Infinity – برترین پلتفرم جدید P2E برای سرمایه گذاری در استرالیا

Battle Infinity یک پلتفرم P2E و غیرمتمرکز آینده است. بازیکنان می توانند به Battle Arena – متاورز اکوسیستم Battle Infinity دسترسی پیدا کنند. همراه با ویژگی‌های P2E، اعضای پلتفرم می‌توانند از طریق IBAT – ارز دیجیتال بومی – پاداش‌های رمزنگاری کسب کنند.

یکی از بهترین رمزارزهای نوظهور، IBAT، اهداف پیش فروش 90 روزه خود را تنها در 24 روز فروخت. IBAT در PancakeSwap – یک صرافی غیرمتمرکز محبوب (DEX) در 16 آگوست مستقر خواهد شد. در Battle Infinity، می‌توانید در لیگ برتر شرکت کنید – اولین لیگ فانتزی ورزشی غیرمتمرکز جهان.

1660720309 829 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

IBAT را می توان از IBAT Battle Swap – DEX بومی Battle Infinity – خریداری کرد و با کریپتوهای دیگر تعویض کرد. علاوه بر این، IBAT فرصت‌هایی را برای کسب درآمد غیرفعال به بازیکنان ارائه می‌دهد. Battle Arena با نشان دادن قابلیت همکاری NFT، به کاربران اجازه می دهد در یک اکوسیستم مجازی شرکت کنند، جایی که بازیکنان آواتارهای منحصر به فرد خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند ERC 721 به صورت NFT ساخته اند.

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها، عضو کانال تلگرام Battle Infinity شوید. ادمین های تلگرام هرگز ابتدا برای شما DM ارسال نمی کنند، مراقب افراد جعل هویت باشید و از پیام های پین شده برای اطلاعات رسمی استفاده کنید.

اکنون از Battle Infinity دیدن کنید

3. بلوک خوش شانس – پروژه جدید ارز دیجیتال NFT برای خرید در استرالیا

یکی دیگر از پلتفرم‌های جدید ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در استرالیا، Lucky Block است – یک پلتفرم رقابتی مبتنی بر NFT. بازیکنان می توانند در قرعه کشی های اصلی هفتگی شرکت کنند، و NFT هر جمعه قرعه کشی می کند تا تلاش کند تا 50000 دلار کسب کند.

1660720310 347 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

برای ورود، کاربران علاقه مند می توانند حداقل 5 بلیط 1 دلاری خریداری کنند یا NFT هایی را که در پلتفرم Lucky Block ساخته شده اند، خریداری کنند. LBLOCK، ارز دیجیتال بومی اکوسیستم، به عنوان ارز درون بازی عمل می کند و برای تسویه تراکنش ها و پرداخت برندگان پلت فرم استفاده می شود.

LBLOCK در ژانویه 2022 منتشر شد و بلافاصله به سرمایه گذاران اولیه با افزایش 1100 درصدی قیمت ظرف دو هفته پس از عرضه پاداش داد. علاوه بر این، این ارز دیجیتال اخیراً پس از راه اندازی در PancakeSwap – DEX محبوب، 3000٪ افزایش یافته است.

LBLOCK در حال حاضر با قیمت 0.0012 دلار به ازای هر توکن معامله می شود.

از لاکی بلوک دیدن کنید

4. اتریوم – بهترین آلتکوین جدید برای سرمایه گذاری در استرالیا

اتریوم با ارزش بازار 231 میلیارد دلار بزرگترین آلتکوین در جهان است. این شبکه بلاک چین منبع باز یکی از اولین شبکه هایی بود که قراردادهای هوشمند را مستقر کرد. بنابراین، اتریوم هزاران توسعه‌دهنده را جذب می‌کند که به دنبال استقرار پروتکل‌های DeFi (مالی غیرمتمرکز) و DApps در اکوسیستم خود هستند.

1660720310 402 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

انتظار می رود اتریوم در سال 2022 یک ارتقاء شبکه موسوم به ETH 2.0 را منتشر کند که مشکلات مقیاس پذیری و کاهش سرعت تراکنش را حل می کند. در صورت موفقیت آمیز بودن استقرار، سرمایه گذاران ممکن است شاهد افزایش قیمت بالقوه باشند. پس از رسیدن به ATH 4900 دلار، ETH برای خرید فقط با 1900 دلار برای هر توکن در آگوست 2022 در دسترس است.

اکنون اتریوم را بخرید

دارایی های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا.

5. سولانا – پروژه ارزهای دیجیتال با مقیاس پذیری بالا در سال 2022

مشابه اتریوم، سولانا یک شبکه بلاک چین منبع باز است که قراردادهای هوشمند را بر روی پلتفرم خود مستقر کرده است. پس از محبوبیت اتریوم، بسیاری از بلاک چین های آلتکوین رقیب با ارائه هزینه های گاز ارزان تر و سازگاری های مقیاس پذیر بالا ظهور کردند.

1660720310 527 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

Solana (SOL) به دلیل مقیاس پذیری بالا و سرعت شبکه ثابت کرده است که رقیب بزرگی برای اتریوم است. اتریوم تنها 17 تراکنش در ثانیه (TPS) را در مقایسه با 65000 TPS سولانا مدیریت می کند. SOL، ارز دیجیتال بومی، از 0.7 دلار به ATH 260 دلار در سال 2022 افزایش یافت. سولانا در حال حاضر با 45 دلار به ازای هر توکن معامله می شود.

هم اکنون سولانا را بخرید

دارایی های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا.

6. Dogecoin – Meme Coin برای سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2022

Dogecoin پس از به دست آوردن محبوبیت در رسانه های اجتماعی و جریان اصلی در سال های 2020 و 2021 به یکی از بهترین میم کوین ها تبدیل شد. یکی از توکن های با بهترین عملکرد در سال 2021، Dogecoin توسط میلیاردرهای بزرگ در بخش کریپتو از جمله ایلان ماسک و مارک کوبان پشتیبانی شد.

1660720310 448 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

در سال 2021، DOGE از قیمت 0.009 دلار به ATH 0.74 دلار افزایش یافت – افزایش قیمت بیش از 7000٪. با این حال، DOGE در طول سال 2022 اصلاح شده است. پس از شروع سال با 0.17 دلار، قیمت توکن به 0.7 دلار کاهش یافته و ارزش بازار آن 10 میلیارد دلار است.

اکنون Dogecoin را بخرید

دارایی های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا.

نحوه خرید تمادوج

بخش های زیر راهنمای گام به گام خرید Tamadoge – بهترین رمزارز استرالیا در سال 2022 را ارائه می دهد.

مرحله 1: یک کیف پول رمزنگاری را راه اندازی کنید

در مرحله اول، کاربران باید زمانی که به دنبال مکان خرید Tamadog هستند، یک کیف پول رمزنگاری را دانلود کنند.

1660720310 266 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

خوانندگان علاقه مند می توانند MetaMask را دانلود کنند – یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری شده که به کاربران اجازه می دهد با پیش فروش Tamadoge ارتباط برقرار کنند.

معامله‌گران می‌توانند به MetaMask رفته و روی «دانلود» کلیک کنند.

مرحله 2: خرید ETH یا USDT

سرمایه گذاران باید Tamadog را با ETH یا USDT خریداری کنند. اگر صاحب هیچ یک از این رمزارزها نیستید، به یک صرافی ارز دیجیتال ترجیحی بروید، ETH یا USDT را خریداری کنید و توکن ها را به کیف پول Metamask آن ها بازگردانید.

مرحله 3: MetaMask را به پلتفرم پیش فروش Tamadogen پیوند دهید

مرحله بعدی این است که به وب سایت Tamadoge بروید و روی “خرید” کلیک کنید. سپس کاربران می‌توانند روی «اتصال کیف پول» کلیک کنند و ارائه‌دهنده کیف پول خود را برای اتصال به پلتفرم پیش‌فروش انتخاب کنند.

1660720310 573 6 بهترین ارز دیجیتال جدید استرالیا برای خرید در سال

برای پیوند رسمی کیف پول، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

مرحله 4: خرید TAMA Tokens

مرحله آخر خرید TAMA است. به سادگی مقدار TAMA مورد نظر برای خرید را وارد کنید و “تبدیل ETH” یا “تبدیل USDT” را انتخاب کنید. کاربران باید حداقل 1000 تاما خریداری کنند.

در نهایت، کاربران می توانند پس از پایان پیش فروش، توکن های TAMA خود را مطالبه کنند. پس از پایان دوره پیش فروش، روی «ادعا» در صفحه اصلی وب سایت Tamadog کلیک کنید.

همچنین امکان خرید TAMA با استفاده از کارت بدهی/اعتباری از طریق فیات روی رمپ Transak وجود دارد. این گزینه پس از اتصال کیف پول MetaMask در دسترس خواهد بود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا