ارزهای دیجیتال

5 Cryptos برتر برای تماشای این هفته – BNB، BTC، ETH، MATIC، APT

بازار ارزهای دیجیتال در آستانه هفته جدید بسیار بهتر از هفته‌های گذشته به نظر می‌رسد، به طوری که بیت‌کوین (BTC) هفته را با بالاترین میزان خود به پایان رساند و قصد دارد منطقه کلیدی 20000 دلاری را پس بگیرد. علیرغم عدم قطعیت، برخی از آلتکوین ها در مواجهه با بازار نزولی همچنان سبز به نظر می رسند، با بسیاری از پروژه های هیجان انگیز در حال اجرا و برخی دیگر به دلیل جامعه و قراردادهای مشارکت توجه بیشتری را در فضای کریپتو به خود جلب کردند. اجازه دهید در مورد 5 رمزارز برتری که باید در این هفته به آنها توجه کنید بحث کنیم.

سلب مسئولیت: انتخاب های ذکر شده در این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تلقی شوند. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و تنها چیزی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.

تجزیه و تحلیل قیمت 5 رمزارز برتر – بیت کوین (BTC) در نمودار روزانه

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

از نمودار، قیمت بیت کوین از 21500 دلار پس از رد شدن قبلی از منطقه 25000 دلاری رد شد زیرا قیمت برای نشان دادن چنین قدرت صعودی با افزایش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 18500 دلار تلاش کرده است.

بیت کوین در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 19400 دلار معامله می شود. قیمت بیت کوین قدرت زیادی نشان داده است زیرا گاوها از قیمت در برابر از دست دادن منطقه حمایت کلیدی در 18500 دلار دفاع کردند. اگر قیمت BTC این پشتیبانی کلیدی را از دست بدهد، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت و ایجاد وحشت در بازار باشیم.

قیمت بیت کوین پس از مدت ها هفته را با شمع خوب بالای 19500 دلار به پایان رساند که نشانه خوبی است و با نزدیک شدن به بسته شدن ماهانه قیمت بیت کوین، تسکین احتمالی در افق چشم انداز خواهد بود.

BTC باید 20500 دلار را برای تجمعات امدادی بیشتر پس بگیرد. اگر قیمت بیت کوین نتواند این منطقه را بازیابی کند، می‌توانیم شاهد جهش گربه مرده بیشتری باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار روزانه (1D).

1666610590 721 5 Cryptos برتر برای تماشای این هفته BNB، BTC،
نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

زندگی پس از “ادغام اتریوم” آن چیزی نبوده است که همه انتظار داشتند، زیرا قیمت ETH درصد زیادی از قیمت رالی را از دست داده است، از پایین ترین سطح هفتگی 900 دلار به بالاترین قیمت 2030 دلار.

قیمت اتریوم از 1650 دلار رد شد و به نظر می رسد مقاومتی برای افزایش قیمت ETH باشد. قیمت شاهد فروش به منطقه 1260 دلار بود که حمایت قوی برای جلوگیری از کاهش قیمت ایجاد کرد.

با توجه به امیدوار کننده بودن بازار کنونی در آستانه بسته شدن ماهانه، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد قیمت ETH 1450 دلار به عنوان یک منطقه مقاومت کلیدی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس (BNB) در نمودار روزانه (1D).

1666610590 777 5 Cryptos برتر برای تماشای این هفته BNB، BTC،
نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB از مقاومت 300 دلاری خود رد شد و در حال حاضر با قیمت 270 دلار معامله می شود.

BNB سعی کرد منطقه پشتیبانی کلیدی خود را حفظ کند زیرا قیمت این منطقه را به منطقه 265 دلار از دست داد، اما قیمت به سرعت افزایش یافت و منطقه 270 دلار را پس گرفت. قیمت BNB باید از حمایت اصلی خود دور شود. اگر قیمت BNB بشکند و به زیر 270 دلار بسته شود، می‌توانیم شاهد تلاش BNB برای معامله بالای 250 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار روزانه (1D).

1666610590 51 5 Cryptos برتر برای تماشای این هفته BNB، BTC،
نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC پس از خارج شدن از یک مثلث نزولی به روند صعودی خود ادامه داده است که بسیار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 باقی مانده است، زیرا قیمت به دنبال شکستن و بسته شدن به بالای 0.91 دلار است.

اگر قیمت MATIC بشکند و به بالای 0.91 دلار بسته شود، می‌توانیم شاهد تلاشی برای شکستن دلار باشیم. اگر قیمت MATIC شکست بخورد، یک آزمایش مجدد برای حمایت 0.77 دلار روی میز خواهد بود زیرا ثابت شده است که این یک پشتیبانی کلیدی برای قیمت MATIC است.

5 رمزارز برتر –نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Aptos (APT) در ساعت (1H).

1666610590 27 5 Cryptos برتر برای تماشای این هفته BNB، BTC،
نمودار قیمت ساعتی APT | منبع: APTUSDT در Tradingview.com

APT با انتشار خود بر روی پلتفرم های بزرگ، از جمله بایننس، یک الگوی صعودی شکل داده است، زیرا این سکه همچنان در گوش بسیاری از معامله گران زنگ می زند.

قیمت APT از 7 دلار در زمان عرضه به بالاترین رقم 10.2 دلار افزایش یافت زیرا قیمت در بازه زمانی 1H با مقاومت روبرو شد. با تداوم هیاهوی APT، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت باشیم.

Featured image from NBTC, Charts from TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا