ارزهای دیجیتال

5 دلیل برای نزولی بودن در مورد قیمت Cardano و صعودی در Tamadoge

Cardano ثابت کرده است که یک پروژه رمزنگاری هیجان انگیز است که بازدهی بالایی را برای سرمایه گذاران به همراه دارد. اما سقوط بازار کریپتو باعث شده است که برخی از سرمایه گذاران کاردانو نزولی باشند. Tamadoge یک بازی جدید NFT است که سرمایه‌گذاران به دلیل سودمندی و پاداش‌های آن، از آن استقبال می‌کنند.

آیا کاردانو می تواند پایین بیاید؟

بازارهای خرس کریپتو می‌توانند بی‌رحمانه باشند و سرمایه‌گذاران کاردانو (ADA) مشاهده کردند که سکه پس از رسیدن به بالاترین قیمت 3 دلار در آگوست 2021، 87 درصد از ارزش خود را از دست داد. اما بسیاری از سرمایه‌گذاران از خود می‌پرسند، آیا می‌تواند ADA پایین‌تر بیاید؟

رالی کاردانو

ADA به دلیل افزایش نرخی که در پایان سال 2017 آغاز شد و تا ابتدای سال 2018 ادامه داشت، 7000 درصد بازدهی را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است. و اخیراً، کاردانو رالی دیگری در ابتدای سال 2021 داشت که کمی بیش از 1600 درصد صعود کرد.

اگر این کافی نبود، ADA دوباره ردیابی کرد و سپس برای رسیدن به بالاترین رکورد خود به اجرای دیگری رفت. از آن زمان، خریداران ADA تمام شده اند و خرس های کریپتو کنترل را به دست گرفته اند. اگرچه ADA 87 درصد از ارزش خود را از دست داده است، اما این امکان وجود دارد که بتواند مقدار بیشتری از دست بدهد.

پس از اینکه اتریوم و بیت کوین در رالی سال 2018 به اوج رسیدند، هر دوی این ارزهای دیجیتال برتر در سال‌های بعد کمی بیش از 90 درصد از ارزش خود را از دست دادند. بنابراین این امکان وجود دارد که ADA قبل از شروع دوباره به بالا رفتن، پایین تر بیاید.

احساسات بازار نزولی

تماشای چندین شمع قرمز در چند هفته متوالی برای سرمایه گذاران آسان نیست. بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال امید خود را در یک رالی دیگر ADA از دست داده‌اند و بدترین بخش این است که بسیاری معتقدند که هنوز به پایین‌تر نرسیده است.

بازارهای مالی می‌توانند پیش‌گویی خود تحقق‌بخش باشند، زیرا سرمایه‌گذاران وحشت زده، به دلیل اینکه معتقدند قیمت پایین‌تر خواهد رفت، فروش می‌کنند. اما در نهایت، قیمت ADA پایین خواهد آمد و زمان خرید کاردانو فرا خواهد رسید.

چرا تامادوج (TAMA) صعودی است؟

تمادوج هر چیزی است جز یک سکه میم دیگر. هدف آن پیشی گرفتن از Dogecoin است زیرا سودمندی، سرگرمی و پاداش ارائه می دهد.

پیش فروش موفق TAMA

توکن Tamadoge در حال حاضر یکی از بهترین پیش فروش های رمزنگاری را دارد و بیش از 13 میلیون دلار در یک ماه از زمان عرضه خود به دست آورده است. پیش فروش Tamadoge هنوز در جریان است و در سه ماهه چهارم 2022 به پایان می رسد، بنابراین سرمایه گذاران باید همین الان وارد شوند زیرا با رسیدن به مراحل خاصی از پیش فروش، قیمت توکن به تدریج افزایش می یابد.

لیست های تبادل

موفق ترین پروژه های کریپتو در صرافی های متمرکز عمده فهرست شده اند. Tamadoge به زودی در LBank، یک صرافی متمرکز، فهرست می شود. اما طرفداران صرافی های غیرمتمرکز نیز می توانند TAMA را در Uniswap خریداری کنند.

قرار گرفتن در این دو بورس به این معنی است که سرمایه گذاران بیشتری در معرض آن قرار می گیرند و نقدینگی سکه افزایش می یابد. با توجه بیشتر سرمایه گذاران به TAMA در آینده نزدیک، ممکن است باعث افزایش تقاضا شود.

سودمندی، پاداش و سوزاندن

دارایی های کمیاب با ارزش تر از دارایی هایی هستند که به راحتی در دسترس هستند. توسعه دهندگان TAMA 5 درصد از کل توکن های تراکنش را می سوزانند و عرضه را به 2 میلیارد محدود کرده اند. تقاضای این سکه کاهش تورم باید پس از هر سوزاندن افزایش یابد.

بازیکنان می توانند از ارز دیجیتال TAMA برای پرورش حیوانات خانگی دیجیتال و رقابت با سایر بازیکنان برای رسیدن به صدر جدول امتیازات و کسب بالاترین جوایز استفاده کنند که می تواند برای ارزهای دیگر بازخرید شود.

یک جایگزین کاردانو برای سرمایه گذاری

در حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو نسبت به Cardano نزولی شده‌اند، سرمایه‌گذاران NFT در مورد Tamadoge هیجان‌زده هستند. به لطف این که TAMA یک دارایی کاهش تورم است که سودمندی و پاداش ارائه می کند، تبدیل به یکی از بهترین رمزارزهای آینده شده است.

پیش فروش TAMA تقریباً 5 میلیون دلار در چند هفته جمع آوری کرده است، و فهرست آن تنها به جلب توجه بیشتر به سکه و در معرض دید بیشتر آن کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا