ارزهای دیجیتال

5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 13

با دسترسی امروزی به گزینه‌های تجارت دیجیتال فراوان، تعداد کمی متوجه می‌شوند که اولین معاملات ارزهای دیجیتال به صورت همتا به همتا و بدون هیچ واسطه‌ای متمرکز یا غیرمتمرکز انجام شده است. در حالی که محبوبیت آنها در طول سال ها تا حدودی کاهش یافته است، آنها هنوز یک روش بسیار محبوب برای تجارت ارزهای دیجیتال هستند.

تراکنش‌های همتا به همتا را می‌توان به روش‌های مختلفی تسویه کرد، از سپرده‌های مستقیم بانکی تا انتقال کیف پول رمزنگاری شده و حتی پرداخت‌های نقدی حضوری. بایننس P2P خانه یکی از بزرگترین جوامع معامله‌گران رمزارز P2P است که مکانی را برای خریداران و فروشندگان BTC، ETH، USDT، BNB، DAI و BUSD فراهم می‌کند تا با استفاده از ده‌ها روش پرداخت، تراکنش‌ها را انجام دهند.

علاوه بر انواع روش‌های پرداخت دیجیتال، بایننس P2P گزینه‌ای برای تراکنش‌های نقدی حضوری فراهم می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌شده را شخصاً خریداری و بفروشند.

بیایید بررسی کنیم که چگونه رمزارزها می توانند با استفاده از Binance P2P به پول نقد تبدیل شوند و مزایای چنین رویکردی را بررسی کنیم.

چگونه رمزارز را با بایننس P2P به پول نقد تبدیل کنیم؟

با بایننس P2P، می توانید رمزارز را با استفاده از چندین روش مختلف به پول نقد تبدیل کنید. برای اهداف این مقاله، ما بر نقل و انتقالات نقدی حضوری تمرکز خواهیم کرد. این روش اساسا به کاربران این امکان را می دهد که خریدار برای رمزنگاری خود پیدا کنند و تراکنش را شخصا انجام دهند.

نگاهی به راهنمای گام به گام ما بیندازید تا ببینید که چگونه می‌توان فرآیند کریپتو به فیات «پول نقد حضوری» را با بایننس P2P تسهیل کرد.

مرحله 1: وارد Binance شوید و پلتفرم P2P را باز کنید

وارد Binance شوید و پلتفرم P2P را باز کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 14

پس از ورود به حساب بایننس خود، «P2P تجارت” از “خرید کنید رمزنگاری” فهرست کشویی.

مرحله 2: خریداران ارزهای دیجیتال را پیدا کنید و روش پرداخت «نقدی به صورت حضوری» را انتخاب کنید

خریداران کریپتو را پیدا کنید و روش پرداخت «نقدی به صورت حضوری» را انتخاب کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 15

ابتدا بر روی ” کلیک کنیدفروش” را در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی Binance P2P تغییر دهید و ارزی را که می خواهید بفروشید انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد تا در بین افرادی که علاقه مند به خرید کریپتو با پول نقد هستند، جستجو کنید. همچنین باید ارز فیات و کریپتو مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای اهداف این راهنما، ما USDT را به دلار آمریکا می‌فروشیم.

مرحله 3: خریدار را از تبلیغات فهرست شده در Binance P2P پیدا کنید

خریدار را از تبلیغات فهرست شده در Binance P2P پیدا کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 16

خریدار را از لیست تبلیغات در بازار بایننس P2P انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بیشتر تبلیغات متعلق به مشاغلی است که رمزارز را به صورت نقدی به عنوان منبع درآمد اضافی خریداری می کنند. به عنوان یک قاعده کلی، باید هدف خود را پیدا کنید که خریداری را پیدا کنید که آماده خرید رمزارز تا حد امکان به ارزش بازار آن باشد. همچنین خریداری که انتخاب می‌کنید باید معتبر باشد و دستورالعمل‌های روشنی در مورد نحوه انجام معامله حضوری داشته باشد.

مرحله 4: روش پرداخت خود را تنظیم کنید

روش پرداخت خود را تنظیم کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 17

اگر اولین باری است که از Binance P2P برای تسویه تراکنش ها استفاده می کنید، باید روش پرداخت خود را اضافه کنید (حساب کیف پول الکترونیکی و موارد مشابه). از آنجایی که ما روی ویژگی “نقد نقدی حضوری” تمرکز می کنیم، آن را اضافه خواهیم کرد. روی ” کلیک کنیدتنظیم روش پرداخت من” برای ادامه.

روش پرداخت بایننس P2P خود را تنظیم کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 18

از لیست همه روش‌های پرداخت، «نقد نقد» را جستجو کنید. پس از یافتن آن، با انتخاب آن ادامه دهید.

روش پرداخت بایننس P2P خود را تنظیم کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 19

باید جزئیات پرداخت را وارد کنید که با اطلاعات KYC شما مطابقت دارد. به خاطر داشته باشید که جزئیات برای استفاده در آینده ذخیره می شوند. کلیک “تایید” ادامه.

مرحله 5: مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید بفروشید وارد کنید و روش پرداخت را انتخاب کنید

مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید بفروشید وارد کنید و روش پرداخت را در Binance P2P انتخاب کنید
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 20

مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید بفروشید وارد کنید و روش پرداختی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. پس از اتمام، با کلیک بر روی دکمه فروش ادامه دهید.

مرحله 6: با خریدار ملاقات کنید و معامله را تکمیل کنید

برای مرحله آخر، باید خریدار را در یک مکان واقعی ملاقات کنید و ارز دیجیتال خود را با پول نقد مبادله کنید. نحوه دقیق انجام معامله به ترجیحات شما و خریدار بستگی دارد. از ویژگی چت داخلی بایننس برای مکاتبات استفاده کنید تا تیم پشتیبانی بایننس بتواند هرگونه اختلافی را که ممکن است پیش بیاید حل و فصل کند.

از آنجایی که معاملات مالی در دنیای واقعی ذاتاً خطرناک‌تر از همتایان آنلاین خود هستند، به شما توصیه می‌کنیم احتیاط کنید. بیایید چند نکته ایمنی را بررسی کنیم که می تواند به شما کمک کند تا احتمال یک تعامل منفی را به حداقل برسانید.

نکات ایمنی برای معاملات نقدی حضوری

به خاطر داشته باشید که تسویه نقدی به صورت آفلاین انجام می شود و تا زمانی که تاجر دریافت وجه نقد را تأیید کند و رمزارز را آزاد کند، ارز دیجیتال در پلتفرم بایننس P2P نگهداری می شود.

متأسفانه، معاملات نقدی دارای برخی خطرات ذاتی است، بنابراین ما قویاً توصیه می کنیم اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از ایمنی تراکنش انجام دهید. در اینجا چند نکته برای تراکنش های نقدی وجود دارد:

یک تاجر معتبر انتخاب کنید

برای واجد شرایط بودن برای ارسال تبلیغات برای تراکنش های نقدی حضوری، بازرگانان باید سابقه عملکرد قوی داشته باشند. هنگام انتخاب بازرگانان، تعداد تراکنش ها و نرخ تکمیل کلی آنها را در نظر بگیرید.

از ویژگی چت داخلی بایننس استفاده کنید

قبل از ثبت سفارش، توضیحات آگهی را بررسی کنید تا ببینید معامله در کجا انجام می شود. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، از چت داخلی برای تماس با تاجر و بحث در مورد جزئیات بیشتر استفاده کنید.

به دلایل امنیتی و برای جلوگیری از هرگونه مشکل، فقط استفاده از چت داخلی برای مذاکره و برقراری ارتباط در مورد تراکنش مهم است. اگر اختلافی وجود داشته باشد، تیم پشتیبانی مشتری ما فقط پیام‌های چت را به عنوان مدرک در نظر می‌گیرد.

در یک مکان عمومی ملاقات کنید

یک مکان عمومی و امن برای معامله انتخاب کنید، مانند یک دفتر در مرکز تجاری مرکز شهر. با ملاقات در مناطق خلوت یا در خانه کسی موافقت نکنید.

پول نقد را در حضور هر دو طرف بررسی کنید و تا پایان معامله به کسی اجازه ندهید پول را بگیرد. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، به همراه آوردن یک دوست به عنوان شاهد برای تجارت نقدی.

چگونه در Binance P2P یک تاجر نقدی شویم؟

تاجر نقدی در Binance P2P به کاربران امکان می دهد تبلیغاتی را ارسال کنند که از روش پرداخت “نقدی به صورت حضوری” پشتیبانی می کند. با این حال، به دلیل ماهیت معاملات رو در رو، بایننس در مورد اینکه چه کسی می تواند یک تاجر نقدی شود بسیار سختگیر است.

بازرگانان نقدی باید شرایط زیر را رعایت کنند:

  • سابقه طولانی در انجام معاملات نقدی و تجربه قابل توجه تجارت P2P
  • فضای تجاری فیزیکی
  • امکان ارائه سپرده های امنیتی

افرادی که علاقه مند به تبدیل شدن به تاجر نقدی در Binance P2P هستند، باید یک درخواست تجاری نقدی P2P ارسال کنند. اگر معیارها برآورده شوند، بایننس برنامه را تأیید می کند.

چگونه تبلیغات “نقدی به صورت حضوری” ارسال کنیم؟

به خاطر داشته باشید که فقط بازرگانان کاملاً غربال شده و تأیید شده می توانند تبلیغات نقدی حضوری را در Binance P2P منتشر کنند (که این نویسنده چنین نیست). با این حال، این فرآیند بسیار شبیه به سایر تبلیغات در Binance P2P است که نیازی به بررسی دقیق ندارند.

ابتدا باید بر روی ” کلیک کنیدبیشترمنوی کشویی و انتخاب کنیددرج آگهی جدید“.

نحوه ارسال تبلیغات «نقدی به صورت حضوری» Binance P2P
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 21

پس از آن، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، از شما خواسته می شود که یک نام مستعار جدید بایننس P2P تنظیم کنید. به خاطر داشته باشید که فقط حروف انگلیسی، کاراکترهای خاص و اعداد پشتیبانی می شوند. همچنین نام مستعاری که انتخاب می کنید به مدت 365 روز قابل تغییر نیست.

نحوه ارسال تبلیغات «نقدی به صورت حضوری» Binance P2P
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 22

مرحله بعدی این است که نوع تبلیغ خود را انتخاب کنید (تبلیغ خرید یا فروش)، دارایی مورد نظر برای معامله را انتخاب کنید و ارز فیات را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. پس از آن، قیمت خود را انتخاب کنید و اینکه آیا قیمت باید ثابت یا شناور باشد.

نحوه ارسال تبلیغات «نقدی به صورت حضوری» Binance P2P
5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل رمزارز به پول نقد است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 23

پس از آن، باید روش‌های پرداخت پشتیبانی شده را ارسال کنید و هرگونه اطلاعات دیگری در مورد آگهی مانند اظهارنظرهای سفارشی و پاسخ‌های خودکار تنظیم کنید.

5 دلیل برای اینکه بایننس P2P بهترین راه برای تبدیل ارزهای دیجیتال به پول نقد است

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا بایننس P2P پلتفرم پیشرو برای کاربرانی است که به دنبال تبدیل دارایی های رمزنگاری شده خود به ارز فیات هستند. برخی از آنها عبارتند از:

پشتیبانی از ده ها ارز فیات

بایننس P2P به کاربران این امکان را می دهد که از بین ارزهای فیات متعدد، از محبوب ترین ارزها مانند USD، EUR و GBP گرفته تا ارزهای محلی “کوچکتر” مانند AUD، CHF و JPY انتخاب کنند.

دسترسی جهانی

بایننس P2P در سرتاسر جهان در دسترس است و به کاربران رمزارز امکان می دهد تقریباً در هر کشوری تبلیغات نقدی پیدا کنند. با این حال، بسته به دارایی کریپتو و فیاتی که می خواهید استفاده کنید، در دسترس بودن تبلیغات می تواند متفاوت باشد.

بازرگانان نقدی بررسی شده

تاجران نقدی در Binance باید قبل از اینکه به آنها اجازه ارسال تبلیغات نقدی به صورت شخصی داده شود، یک فرآیند غربالگری بسیار کامل را انجام دهند.

حل و فصل به موقع اختلافات

پشتیبانی بایننس می تواند به عنوان میانجی بین طرف هایی که نمی توانند اختلافات خود را حل و فصل کنند، عمل کند. به خاطر داشته باشید که از ویژگی چت داخلی باید استفاده شود تا تیم پشتیبانی به مکاتبات دسترسی کامل داشته باشد و بتواند تا حد امکان آگاهانه تصمیم بگیرد.

نرخ ارز منصفانه کریپتو به فیات

در بیشتر موارد، تاجران نقدی در Binance P2P نرخ‌های مبادله منصفانه‌ای را ارائه می‌کنند که بسیار نزدیک به نرخ‌های صرافی‌های کریپتو است.

افکار نهایی

اگر به دنبال تراکنش‌های ارز دیجیتال به پول نقد هستید، به سختی می‌توانید علیه Binance P2P که پلتفرم پیشرو در این فضا است، ادعا کنید. در دسترس بودن گسترده ارزهای رمزنگاری شده و فیات، و همچنین فرآیند انتخاب تاجر نقدی مبتنی بر امنیت، از مزایای اصلی Binance P2P نسبت به رقبای خود هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا