ارزهای دیجیتال

5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 – بهترین پیشنهادات اولیه سکه

اگر علاقه مند هستید که بدانید در کدام ICOها باید سرمایه گذاری کنید، در صفحه درستی قرار گرفته اید. این مقاله فهرست می کند 5 پروژه برتر ICO و عرضه اولیه سکه در سال 2022.

ما می دانیم که درک ICO ها اغلب سخت است. عرضه اولیه سکه (ICO) معادل رمزنگاری یک IPO، یک عرضه عمومی اولیه است. ICO به دانش و بررسی دقیق زیادی نیاز دارد تا بتوان آن را با حداقل ریسک انتخاب کرد که بازده سرمایه گذاری بالایی را به همراه داشته باشد. برای سهولت جستجو، ما 5 کمپین برتر ICO برای سال 2022 را کشف کردیم.

با این حال، یک راه حل وجود دارد. این مقاله پنج پروژه برتر ICO در سال 2022 را پوشش می دهد.

بهترین پروژه ICO در سال 2022

  1. سکه آزادی من – اولین دارایی ضد ضربه در جهان با انحلال وام های بدون ریسک.
  2. Maxxer – یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال مبتنی بر جامعه.
  3. KubeCoin – یک پروژه نوآورانه طراحی شده برای آوردن رمزنگاری به صنعت سفر و اوقات فراغت.
  4. Tetrix Token – اولین ارز دیجیتال سازگار با فناوری واقعیت افزوده.
  5. BlaBlaGame – اولین بازی سنگ، کاغذ و قیچی مبتنی بر رمزنگاری.

نگاهی دقیق تر به 5 پروژه برتر ICO در سال 2022

1. سکه آزادی من

سکه آزادی من (MFC) بهترین پیشنهاد اولیه سکه است زیرا تنها پروژه ارز دیجیتال موجود با قیمت کف است. تمام هزینه های ایجاد شده از استفاده از پلت فرم به قدردانی سکه کمک می کند.

با افزایش قیمت پایین MFC، My Freedom Coin تنها ارز دیجیتال ضد خرابی است که می‌تواند هرگونه نوسان منفی در بازار را برای دارندگانش به حداقل برساند. علاوه بر این، این تنها پلتفرمی است که می تواند وام های BUSD را با ریسک انحلال صفر ارائه دهد!

My Freedom Coin که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است، یک پلتفرم DeFi یکپارچه است که یک کیف پول، یک سرویس صرافی و یک بانک است. این به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را ذخیره کنند، ارزهای دیجیتال را به MFC مبادله کنند و وام‌های BUSD را با استفاده از MFC به عنوان وثیقه بگیرند.

قیمت کف از طریق تمام دارایی های نگهداری شده در خزانه BUSD ایجاد می شود. بنابراین، مهم نیست که در کل بازار چه اتفاقی می‌افتد، BUSD داخل خزانه همیشه برای خرید تمام سکه‌های در گردش با قیمت کف فعلی در دسترس خواهد بود.

خزانه از طریق یک سری پیشنهاد سکه های متوالی بالاتر پر می شود تا زمانی که تمام 7 میلیارد توکن در گردش آزاد شوند. هر عرضه سکه جدید، MFC را با 2 برابر قیمت کف عرضه می کند و هر بار آن را بالاتر می برد.

1658255163 801 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

علاوه بر این، هزینه های ایجاد شده از استفاده از پلت فرم نیز به ارزیابی توکن کمک می کند. به عنوان مثال، مبادله MFC در صرافی P2P هزینه تراکنش 2% را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان به همراه دارد. برای خریداران، 2٪ در MFC شارژ می شود و از گردش خارج می شود و قیمت کف را افزایش می دهد.

برای دسترسی به صرافی، معامله گران باید مجوز تجارت را دریافت کنند. هزینه مجوز 0 دلار تعیین شده است اما برای هر 10000 کاربر جدید 5 دلار افزایش می یابد تا زمانی که به 50 دلار افزایش یابد.

هر تراکنش ارسال MFC از کیف به کیف پول نیز دارای یک کارمزد کوچک 0.5٪ است که از گردش خارج می شود.

علاوه بر این، My Freedom Coin یک سرویس وام غیرمتمرکز ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد وام‌های BUSD را از خزانه با استفاده از MFC به عنوان وثیقه تضمین کنند. نرخ بهره 0.98٪ در ماه در MFC از کاربران دریافت می شود که از گردش خارج می شود.

سکه آزادی من را دنبال کنید توییتر یا به گفتگو در Discord بپیوندید.

My Freedom Coin برای دانلود در iOS و اندروید رایگان است. با این حال، این یک انجمن فقط دعوت است، بنابراین برای دسترسی به پلتفرم باید کد QR زیر را اسکن کنید.

1658255163 458 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

کد: ABXNMMXPHN

اگر به دنبال یک پلتفرم DeFi هستید که واقعاً متعلق به کاربران آن با اقتصاد منحصر به فرد است، سکه آزادی من تنها جایی است که می‌توانید از آن بازدید کنید.

امروز از سکه آزادی من دیدن کنید

2. Maxxer – توکن $MXXR

1658255163 6 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

آیا این عالی نیست که بتوانیم دارایی های دیجیتالی را مبادله کنیم و در عین حال، دوستان «کریپتو» پرمخاطب پیدا کنیم؟ اکنون می توانید اگر سرمایه گذاری کنید و به Maxxer اعتقاد داشته باشید. Maxxer است اولین مبادلات رمزنگاری غیرمتمرکز جامعه محور، با تجارت اجتماعی در هسته آن. خدمات صرافی تنظیم‌شده جدید بر روی آسان‌تر کردن و قابل فهم کردن سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال و تجارت متمرکز است.

Maxxer عملکردهای جدیدی را برای بهبود تجربه در کنار ویژگی های مبادله کلاسیک معرفی می کند. تجارت اجتماعی اولویت اصلی Maxxer است. این به کاربران امکان می دهد تا فعالیت های سایر شرکت کنندگان را مشاهده کنند و تصمیمات آنها را دنبال یا کپی کنند. انجمن Maxxer به شما این امکان را می دهد بهترین معامله گران را کشف کنید و آنها را دنبال کنید تا انتخاب های آنها را پیگیری کنید. علاوه بر این، می توانید با معامله گران با تجربه تعامل داشته باشید و از آنها یاد بگیرید.

این پلتفرم همچنین دارای گیمیفیکیشن، لیگ تجارت اجتماعی است تا همه چیز را سرگرم کننده تر کند. لیگ به شما امکان می دهد بهترین معامله گران را پیدا کنید. اگر یک معامله گر اجتماعی شوید، می توانید از پنج سطح بالا بروید و جوایز ارزشمندی کسب کنید.

این پروژه توکن بومی خود، MXXR دلار را ارائه می‌دهد و تخفیف‌هایی در هزینه‌ها ارائه می‌دهد. این یک انگیزه قابل توجه است که باید حجم ثابت توکن MXXR دلار را تضمین کند و به رشد آن با همان نرخی که خود سرویس مبادله Maxxer کمک می کند کمک کند.

3. KubeCoin – KUBE Token

1658255163 197 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

KubeCoin یک ارز مجازی نوآورانه است با هدف ایجاد تغییرات اساسی در صنعت سفر و اوقات فراغت. یکی از اهداف پروژه ICO KubeCoin، ادغام ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره طیف وسیعی از کاربران است.

با این حال، ایده اصلی پشت KUBE تنها ارائه یک دارایی دیجیتال جدید نیست. پروژه کوبه کوین می خواهد یک اکوسیستم رمزنگاری کامل متشکل از چندین پروژه پیشگام ایجاد کند. اینها عبارتند از KubePay، کیف پول اختصاصی، EatKube با شگفتی های مختلف که تجربه کلی غذاخوری را تغییر می دهد، و پلت فرم NFT. علاوه بر این، اکوسیستم همچنین دارای پروژه NFT با NFT های منحصر به فرد است. مجموعه NFT های KubeCoin به کاربران امکان دسترسی به رویدادهای انحصاری، معاملات ویژه و سایر مزایای جذاب را می دهد.

KubeCoin یک توکن DeFi غیرمتمرکز است در سال 2021 تاسیس شد به عنوان دارایی دیجیتال اولیه در اکوسیستم کوبه. کل هاب در تلاش است تا KUBE را به عنوان ارز اصلی مورد استفاده برای هزینه های سفر در دنیای واقعی ایجاد کند. علاوه بر این، این شرکت می خواهد گروه Kube را ایجاد کند که KubeCoin را به عنوان ارز استاندارد در صنعت سفر ارائه می دهد.

استارت آپی که از پروژه KUBE ICO حمایت می کند در سال 2017 تاسیس شد و مجموعاً سود ناخالص آن 5,000,000 یورو بود.

4. Tetrix Token – XTR

1658255163 345 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

توکن XTR یا تتریکس، سنگ بنای یک پلتفرم جهانی مبتنی بر داده است. توکن تتریکس استاندارد TRC20 شبکه TRON را پیاده سازی می کند. XTR یک ارز دیجیتال طراحی شده برای سازگاری کامل با اکوسیستم واقعیت افزوده متاورس است. این به شما امکان می دهد با استفاده از آخرین فناوری متاورس پول ارسال و دریافت کنید. جعبه XTR VR یک پلت فرم توسعه فناوری با کارایی بالا و مبتنی بر بلاک چین است. این پلتفرم برای پشتیبانی از حجم روزانه حدود 10 میلیون دلار از بیش از 4000 کاربر فعال روزانه ایجاد شده است.

توکن تتریکس (XTR) یک ارز دیجیتال جدید است که برای سیستم واقعیت افزوده ایجاد شده است. عنصر اجتماعی پلتفرم جدید، معامله گران و پذیرندگان اولیه را به هم متصل می کند. تتریکس ICO را با هدف پیوند دادن مشاغل، کارمندان و دارایی ها راه اندازی کرد یک اکوسیستم واحد مبتنی بر بلاک چین که فعالیت های تجاری را تسهیل می کند.

توکن تتریکس امکان انتقال سریع و ایمن را فراهم می کند. کریپتو جدید از ایده TRON در مورد اینترنت غیرمتمرکز استفاده می کند که ترون را به پلتفرم درجه یک برای تسهیل توسعه برنامه های بلاک چین تبدیل می کند. XTR از مقیاس پذیری و توان بالای TRON برای ارائه بهترین تجربه کاربری به مشتریان خود استفاده می کند. یکی از محصولات آینده نیز کیف پول DEX همه کاره است.

تیم XTR شامل 11 عضو است. TRON Arcade Fund وجوهی را در پروژه جدید Tetrix ICO سرمایه گذاری کرده است.

5. BlaBlaGame – توکن BLA

1658255163 33 5 بهترین پروژه ICO در سال 2022 بهترین پیشنهادات

در نهایت، اجازه دهید کمی با آن سرگرم شویم اولین بازی رمزنگاری Rock Paper Scissors.

BlaBlaGame.io یک هدف بلندپروازانه برای این پروژه ICO تعیین کرده است. تیمی که این بازی را توسعه داده است انتظار دارد در چند ماه اول پس از عرضه رسمی، هزاران بازیکن را جذب کند. این بازی در حال حاضر تقریباً 1000 کاربر دارد که بیش از 13700 بازی را انجام داده اند. برنده جایزه ای با 3% کارمزد کسر از کل مبلغ دریافت می کند.

اینجا جایی است که توکن جدید، BLA، به کار می آید. اگر از BLA استفاده می کنید، هزینه ای که می پردازید 2.2٪ است. این هزینه به استخرهای جایزه روزانه و ماهانه، بازگشت نقدی روزانه و سایر جوایز اختصاص می یابد. برای رسیدن به یک سطح جدید، باید تعداد معینی بازی و به اندازه کافی توکن BLA جمع آوری کنید. حداکثر 1,000,000 توکن برای مرحله نهایی “به ماه” است. توکن BLA بر روی بلاک چین اتریوم با استفاده از استاندارد ERC-20 صادر می شود.

افکار بسته

سکه آزادی من به عنوان یکی از دارایی های واقعی ضد خرابی در صنعت کریپتو در نظر گرفته می شود که ادعا می شود قیمت کف آن سطحی از امنیت را برای همه دارندگان MFC فراهم می کند. طبق این پروژه، افزایش قیمت کف و تامین هزینه خرید MFC به طور بالقوه می تواند سرمایه گذاری را بدون ریسک کند.

سایر گزینه‌های ICO که در بالا ذکر شد نیز ارزش در نظر گرفتن دارند، زیرا همگی به عمودی‌های مختلف پاسخ می‌دهند و با کاربرد و پتانسیل رشد خود همراه هستند. اما به یاد داشته باشید که کاغذهای سفید پروژه مورد علاقه خود را با دقت بخوانید و بررسی های لازم را انجام دهید.

سلب مسئولیت: محتویات این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی در نظر گرفته شده است و به هیچ وجه سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری خاص را توصیه نمی کند. لطفاً قبل از سرمایه گذاری در هر دارایی رمزنگاری، تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا