ارزهای دیجیتال

5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس کریپتو

با کاهش قابل توجه قیمت ها از ابتدای سال، زمان بهتری برای ذخیره 5 ارز دیجیتال برتر جدید برای سرمایه گذاری وجود ندارد.

به منظور آسان‌تر کردن فرآیند انتخاب، نگاهی به 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه‌گذاری می‌اندازیم و مروری بر نحوه خرید انتخاب برتر خود ارائه می‌کنیم. شروع کنیم.

بهترین کریپتوهای جدید برای خرید در بازار خرس کریپتو – لیست برتر

برای سرمایه‌گذارانی که می‌پرسند بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در چه مواردی هستند، هر یک از پروژه‌هایی که ما به آنها نگاه خواهیم کرد، جدید هستند و پتانسیل بالایی دارند که آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال جدید و عالی برای سرمایه‌گذاری می‌کند.

  • تامادوجبه طور کلی بهترین ارز دیجیتال جدید
  • نبرد بی نهایتاکوسیستم بازی هیجان انگیز All-in-One
  • بلوک خوش شانسپلتفرم شماره یک مسابقات NFT
  • جریان – بلاک چین دوستدار توسعه دهندگان
  • فلوکی اینو – سکه میم جدید هیجان انگیز

نگاهی دقیق تر به 10 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری و تماشای همین حالا

در زیر، ما 5 ارز دیجیتال برتر جدید را برای سرمایه گذاری بررسی کرده ایم.

Tamadoge – به طور کلی بهترین ارز دیجیتال جدید

Tamadoge (TAMA) یک میم کوین کاملاً جدید است که هدف آن ارائه ابزار به بخش عمدتاً عاری از موارد استفاده واقعی است. Tamadoge، بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید، بخش‌های Metaverse، NFT، و بخش‌های بازی برای کسب درآمد را با هم ادغام می‌کند تا اکوسیستمی مملو از ابزارهای کاربردی ایجاد کند که پتانسیل سقوط Dogecoin و Shiba Inu را دارد تا تبدیل به میم سکه شماره یک در بازار

Tamadoge که قبلاً توسط CoinSniper تأیید شده است و توسط Solid Proof ممیزی شده است، پایه محکمی دارد که می‌تواند بر آن بنا شود. گیم پلی Tamadog با هدف جذب گیمرهای معمولی و جدی تر، هم بصری و هم بسیار جذاب است. این پروژه دارای یک دنیای متاورس است که به زیبایی ساخته شده است که در آن بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی تامادوج متحرک سه بعدی را پرورش دهند، پرورش دهند و نبرد کنند.

به شرطی که بازیکن به خوبی از حیوان خانگی خود مراقبت کند، در طول زمان رشد خواهد کرد و کاربر برای تلاش‌های خود رتبه برتر را کسب می‌کند. این رتبه را می توان با دادن اسباب بازی، غذا و لوازم آرایشی به حیوان خانگی افزایش داد. هر چه یک بازیکن در رتبه های بالاتری قرار گیرد، درصد بیشتری از پاداش های مستحق دریافت می شود.

برخلاف سکه‌های میم مانند Dogecoin که از مدل تورمی استفاده می‌کند (عرضه اولیه 100 میلیارد بود، اکنون 133 میلیارد)، Tamadoge با اعمال نرخ سوخت 5 درصدی در خرید از فروشگاه Tamadoge، قیمت‌ها را بالا نگه می‌دارد. این را با یک لیست تایید شده در صرافی متمرکز LBANK ترکیب کنید و واضح است که رمز TAMA $ می تواند پس از تکمیل بتا و پیش فروش نهایی (دوم سپتامبر و سه ماهه چهارم) سهمی شود. برای اطلاعات بیشتر به گروه تلگرام تامادوج مراجعه کنید.

اکنون از Tamadoge دیدن کنید

Battle Infinity – اکوسیستم بازی هیجان انگیز همه در یک

هرکسی که به دنبال یک رمزارز کاملاً جدید برای سرمایه گذاری است، باید Battle Infinity (IBAT) را بررسی کند، پروژه ای هیجان انگیز که یک اکوسیستم بازی همه در یک P2E را ایجاد می کند. دلیل اینکه Battle Infinity یکی از 5 ارز دیجیتال برتر است، تمرکز آن بر ترکیب برخی از بخش‌های در حال رشد در کریپتو (بازی متاورس، P2E) است.

1660215993 659 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

سرمایه گذاران به وضوح عاشق Battle Infinity هستند. این پروژه در 11 ژوئیه پیش فروش شد و تقریبا 50 درصد از توکن های پیش فروش در حال حاضر ربوده شده اند (معادل بیش از 7000 BNB). با توجه به اینکه تقریباً نیمی از عرضه قبل از حتی یک ماه پیش فروش متوقف شده است، این احتمال وجود دارد که قبل از پایان ضرب الاجل 10 اکتبر به فروش برسد. در نتیجه زمان بهتری برای شرکت در پیش فروش Battle Infinity وجود ندارد.

برای اینکه اکوسیستم Battle Infinity را بصری و آسان برای پیمایش کند، این پروژه به شش پلتفرم تقسیم شده است. لیگ برتر IBAT (یک لیگ ورزشی فانتزی)، مبادله نبرد IBAT (مبادله غیرمتمرکز)، بازی‌های نبرد IBAT (مجموعه‌ای از بازی‌های P2E)، بازار نبرد IBAT (بازار NFT)، IBAT Battle Arena (دنیای متاورس) و نبرد IBAT سهام (سکوی شرط بندی).

1660215993 399 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

در مجموع، دلیلی وجود دارد که Battle Infinity یکی از 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2022 است. این پروژه پتانسیل زیادی دارد و احتمالاً پس از پایان پیش فروش، ارزش آن افزایش خواهد یافت. بنابراین، ارزش دارد با استفاده از گروه تلگرام Battle Infinity با آخرین پیشرفت‌ها همراه باشید و پروژه را با استفاده از لینک زیر بررسی کنید.


اکنون از پیش فروش IBAT دیدن کنید

لاکی بلوک – پلتفرم شماره یک مسابقات NFT

بعدی در لیست ما از 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال 2022، Lucky Block (LBLOCK) است، پروژه ای که قرار است با استفاده از بلاک چین برای ایجاد یک سیستم ترسیم منصفانه با توزیع جوایز کارآمد، به پلتفرم شماره یک مسابقات NFT در جهان تبدیل شود.

1660215993 294 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

در پلتفرم لاکی بلاک، کاربران می توانند با خرید NFT از NFT Launchpad وارد مسابقاتی با جوایز مختلف شوند. هر مسابقه دارای جوایز متفاوتی است (از جمله وسایل نقلیه لوکس، ساعت و رمزارز) با NFT مرتبط با رقابت که مطابق با اندازه استخر جایزه قیمت گذاری می شود.

در اواخر جولای، لاکی بلاک 400 درصد افزایش قیمت داشت (0.001 دلار به 0.004 دلار) و هنوز هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد. با فهرست CEX در MEXC در 1 آگوست، تقاضا برای LBLOCK به طور سرسام آوری افزایش می یابد و جایگاه خود را در لیست 5 ارز دیجیتال برتر ما برای سرمایه گذاری تثبیت می کند. برای یافتن سکه های کریپتو جدید

1660215993 868 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

Lucky Block یکی از سریع‌ترین ارزهای دیجیتال بود که به ارزش بازار کاملاً رقیق‌شده 1 میلیارد دلاری رسید و با وجود فهرست‌های CEX در افق، به نظر می‌رسد که این پروژه در آینده نزدیک افزایش می‌یابد.

از سایت لاکی بلاک دیدن کنید

جریان – بلاک چین مناسب برای توسعه‌دهندگان

سرمایه‌گذارانی که مشتاقند بدانند چه رمزارزهای خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند، باید Flow (FLOW) را بررسی کنند. با هدف ایجاد یک بلاک چین مناسب برای توسعه‌دهندگان که می‌تواند نسل بعدی dApps و NFT را تسهیل کند، Flow می‌تواند به بخش بسیار مهمی از بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

1660215993 832 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

Flow با قرار گرفتن در رتبه چهارم در لیست ما از 5 پروژه برتر ارزهای دیجیتال، پتانسیل زیادی دارد. در حال حاضر، این شبکه توسط پلتفرم هایی مانند OpenSea پیاده سازی شده است و توسط تعدادی از پروژه های مطرح استفاده می شود.

Flow در طول زمستان کریپتو قدرت زیادی نشان داده است و با توجه به اینکه بازار نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد، یکی از 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه‌گذاری است.

فلوکی اینو – سکه میم جدید هیجان انگیز

Floki یک میم سکه هیجان‌انگیز و یکی از 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه‌گذاری است. این پروژه از نام سگ فلوکی ایلان ماسک نامگذاری شده است و دارای آثار هنری یادآور Dogecoin است.

1660215994 552 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

تیم Floki در حال حاضر روی یک متاورس بازی P2E با نام “Valhalla” کار می کند و در نهایت قصد دارد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز مبتنی بر جامعه ایجاد کند تا سرمایه گذاران بتوانند در مورد توسعه آینده این پروژه رای دهند.

هر کسی که این سوال را بپرسد “5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در چه مواردی هستند” ممکن است از دیدن یک میم کوین دیگر شگفت زده شود. با این حال، در حالی که به اندازه Tamadoge وعده نمی دهد، Floki جایگاه خود را به عنوان یکی از 5 ارز دیجیتال برتر جدید برای سرمایه گذاری به دست آورده است.

نحوه خرید تامادوج (TAMA)

در زیر، روند چگونگی سرمایه‌گذاری در سکه‌های رمزنگاری جدید، از جمله راهنمای کامل در مورد نحوه خرید تامادوج را شرح داده‌ایم.

مرحله 1 – ثبت نام در یک Exchange

از آنجایی که ETH برای خرید TAMA مورد نیاز است، اولین چیزی که ممکن است یک سرمایه گذار متعجب شود این است که در حال حاضر کجا روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند. توصیه می کنیم با یک صرافی تنظیم شده مانند eToro ثبت نام کنید.

1660215994 91 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

اکنون eToro را ببینید

دارایی های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا

مرحله 2 – سپرده گذاری و خرید ETH

پس از ایجاد حساب، سرمایه‌گذار می‌تواند روی “صندوق سپرده” کلیک کند و تصمیم بگیرد که چقدر سرمایه‌گذاری کند (1 TAMA = 0.01 دلار). سپس «ETH» را جستجو کنید، «Open Trade» را فشار دهید و تصمیم بگیرید که چقدر اتر بخرید.

1660215995 558 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

مرحله 3 – ایجاد MetaMask و ارسال ETH

برای خرید TAMA به کیف پول MetaMask نیاز است. افزونه مرورگر یا برنامه موبایل را دانلود کنید و کیف پول را روی شبکه اتریوم تنظیم کنید. سپس، ETH را از eToro به MetaMask خارج کنید.

1660215996 448 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

مرحله 4 – کیف پول را وصل کنید و IBAT بخرید

در نهایت، به وب سایت پیش فروش Tamadoge بروید، روی «اتصال کیف پول» کلیک کنید و MetaMask را انتخاب کنید. سپس «Buy Tamadoge» را فشار دهید، تصمیم بگیرید که چقدر سرمایه گذاری کنید (حداقل 1000 TAMA) و «تبدیل ETH» را فشار دهید. سپس، هنگامی که پیش فروش ها به نتیجه رسید، توکن ها در وب سایت Tamadog قابل ادعا خواهند بود.

1660215997 820 5 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در بازار خرس

اکنون از Tamadoge دیدن کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا