ارزهای دیجیتال

4 راه و 8 پروژه برای بهره مندی شما از جام جهانی 2022 با Crypto – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency

4 راه و 8 پروژه برای بهره مندی شما از جام جهانی 2022 با Crypto - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency 3

اگر بپرسید هیجان انگیزترین رویداد آینده زمستان امسال چیست، جام جهانی فوتبال 2022 قطر قطعاً برترین رویداد این لیست است. طبق داده های تاریخ، این جام جهانی به عنوان یکی از مورد انتظارترین رویدادهای ورزشی جهانی، اگر نگوییم مورد انتظارترین، به طور بالقوه بیش از 5 میلیارد بیننده را جذب خواهد کرد.

علاوه بر این، علاوه بر لذت بردن از تماشای بازی، می‌توان شانس سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از جام جهانی را به‌ویژه با کمک فناوری بلاک‌چین و کریپتو داشت.

در گذشته، فناوری بلاک چین و کریپتو توسط پیشگامان صنعت فوتبال در قالب صدور توکن هواداران باشگاه و غیره مورد استفاده قرار گرفته است. با روسازی قبلی، جام جهانی 2022 می‌تواند فرصت‌های بیشتری برای سرمایه‌گذاری کریپتو برای کاربران به ارمغان بیاورد. در اینجا 4 راه و 8 پروژه وجود دارد که با آنها می توانید از جام جهانی فوتبال 2022 در قطر یک کیک بگیرید.

راه اول: در مشتقات پیش بینی رمزنگاری شرکت کنید

پیش‌بینی یک غریزه انسانی است و برای رویدادهای ورزشی با چنین ماهیت رقابتی، مردم ناگزیر پیش‌بینی می‌کنند. و بنابراین، خاک طبیعی برای توسعه محصولات مشتقات پیش بینی برای یک رویداد ورزشی در مقیاس بزرگ مانند جام جهانی فوتبال وجود دارد. اکنون با کمک فناوری بلاک چین، شرکت در فعالیت های پیش بینی جام جهانی برای مردم راحت تر و ایمن تر شده است و به طور بالقوه از پیش بینی های خود سود می برند.

پروژه 1 – MoonXBT 2022 قهرمانی جام جهانی FIFA

MoonXBT، صرافی تجارت اجتماعی پیشرو، اخیراً یک محصول مشتق شده برای جام جهانی فوتبال 2022 منتشر کرده است که در آن شرکت کنندگان می توانند با خرید توکن های نسبی، تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنند و مرحله به مرحله بازدهی کسب کنند. این اولین مشتق ارز دیجیتال جام جهانی است که فناوری بلاک چین را با یکی از بزرگترین عینک های ورزشی در جهان ترکیب می کند.

مشتق جام جهانی MoonXBT سه مزیت عمده دارد که همتایان آن از آن بی بهره اند. اول از همه، یک محصول بسیار واضح و ساده برای استفاده دارد. برخلاف پروژه‌های دیگری که افراد مجبورند چندین صفحه را باز کنند تا پیش‌بینی‌های خود را قرار دهند، MoonXBT بخش خاصی برای مشتق دارد که در آن همه قوانین، فرآیندها و توابع به وضوح نمایش داده می‌شوند که شروع پیش‌بینی و سودآوری را برای کاربران بسیار آسان می‌کند. سفر.

ثانیاً، MoonXBT یک صرافی رمزنگاری است که معامله توکن‌ها را در هر دو بازار اول و ثانویه آسان می‌کند و نقدینگی بیشتری را جذب می‌کند. مهمتر از آن، MoonXBT یک صرافی تجاری اجتماعی است که می تواند از تمام KOL ها، جوامع و ابزارهای اجتماعی برای بازاریابی رویداد استفاده کند. این پلتفرم همچنین دارای یک برنامه تخفیف تا 50 درصد برای ارجاع به مشتقات جام جهانی است.

پروژه 2 – Laeeb Inu

La’eeb Inu یک ارز دیجیتال جدید است که در پلتفرم پیش‌بینی جام جهانی 2022 خودش استفاده می‌شود. به عنوان یک توکن ابزار، کاربران می توانند از La’eeb Inu برای نشان دادن پشتیبانی یا پیش بینی تیم های مورد علاقه خود استفاده کنند. فرآیند پیش‌بینی مشابه فرآیند پیش‌بینی MoonXBT خواهد بود.

با این حال، بر خلاف MoonXBT که یک صرافی است، La’eeb Inu یک پروژه رمزنگاری است که به این معنی است که معاملات و نقدینگی توکن La’eeb Inu در ابتدا تنها به بازار اولیه وابسته است. برای افزودن نقدینگی بازار ثانویه، توکن باید در یک بورس معتبر فهرست شود.

پروژه 3 – شرط جهانی

World Bet یک پلت فرم پیش بینی فوتبال مبتنی بر BSC است که به کاربران اجازه می دهد از طریق خرید NFT شرط بندی کنند. کاربران می توانند با نگه داشتن NFT تیم های مختلف با درصدهای درآمد متفاوت، کسب درآمد کنند. سپس NFT ها می توانند اعتباری برای توزیع جوایز بر اساس نتایج بازی باشند.

این پروژه تا حد زیادی از فناوری بلاک چین استفاده می کند. با این حال، به نظر می‌رسد مکانیسم‌های پیش‌بینی و اقتصاد توکن‌ها با در نظر گرفتن ضربات، حراج، اجاره NFT و همچنین سه توکن، به نوعی پیچیده هستند. ممکن است استفاده از آن به عنوان یک مشتق پیش‌بینی برای جام جهانی بسیار پیچیده باشد، جایی که مردم فقط به برنده شدن یا باختن و کسب درآمدشان اهمیت می‌دهند.

دوم واy: خرید مربوط به جام جهانی رمزنگاری

شاید مستقیم ترین راه برای سرمایه گذاری در جام جهانی 2022، خرید توکن های نسبی و لذت بردن از افزایش بالقوه قیمت توکن ها با توسعه بازی باشد. بنابراین سوال این است که چه نوع توکن های جام جهانی را بخریم؟

پروژه 4 – رمز Crypto.com

فیفا اعلام کرده است که Crypto.com حامی رسمی جام جهانی 2022 قطر خواهد بود. احتمالاً قیمت کرونوس (CRO)، توکن پلتفرم crypto.com را افزایش دهید.

پروژه 5 – توکن بلاک چین Algorand

به همین ترتیب، فیفا همچنین با پروژه بلاکچین Algorand برای صدور جام جهانی NFT و سایر محصولات پشتیبانی شده از بلاک چین همکاری خواهد کرد. به عنوان یک بلاک چین عمومی مشابه اتریوم، سولانا و غیره، Algorand (ALGO) اولین بلاک چین کربن منفی و اولین بلاک چین خالص اثبات سهام در جهان است. مشارکت فیفا احتمالاً رشد زنجیره را افزایش خواهد داد.

پروژه 6 – توکن جام جهانی قطر

توکن جام جهانی قطر یک توکن طرفدار جامعه محور برای جام جهانی فوتبال 2022 در قطر است. رسمی آن است توییتر اکنون بیش از 8 هزار دنبال کننده جذب کرده است.

هنوز مشخص نیست که آیا نشانه جام جهانی قطر (#QWC) در هر بورسی فهرست شده است. اما نیروی جامعه را نباید نادیده گرفت و QWC را می توان به لیست تماشا اضافه کرد.

راه سوم: خرید NFT جام جهانی

از زمان بازی NBA Top Shot، این یک راز آشکار شده است که ورزش ها می توانند از صدور NFT سود ببرند. جام جهانی فیفا، یکی از پربیننده ترین و مورد حمایت ترین رویدادهای ورزشی جهانی، از این قاعده مستثنی نیست. سرمایه گذاران می توانند به دنبال پروژه های جام جهانی NFT با کیفیت خوب برای خرید و تجارت برای درآمدهای بالقوه باشند.

پروژه 7 – cryptoworldcup2022

به عنوان مثال، به نظر می رسد این وب سایت در حال ایجاد یک سری NFT جام جهانی است. شایان ذکر است که چگونه پروژه توسعه می یابد و بازار چگونه به آن واکنش نشان می دهد. کاربران همچنین می توانند NFT خود را در وب سایت برش دهند تا بخشی از پروژه شوند.

راه چهارم: بازی برای کسب درآمد

کاربران همچنین می‌توانند وقت خود را در بازی‌های بازی برای کسب درآمد با مفهوم جام جهانی سرمایه‌گذاری کنند. با توسعه GameFi و Metaverse، این امر باعث جذب حجم معینی از ترافیک می شود که به طور بالقوه می تواند باعث موفقیت پروژه های بازی برای کسب درآمد شود.

پروژه 8 – Soccer Crypto

Soccer Crypto یک بازی فوتبال برای کسب درآمد با پشتیبانی BSC است که بازیکنان فوتبال به صورت NFT طراحی شده اند. طراحی توکن های درون بازی نیز وجود دارد. و بنابراین، بازیکنان می توانند با بازی کردن برای به دست آوردن توکن، تجارت NFT و سایر اشکال اقتصاد توکن سود به دست آورند.

از موارد فوق می توان دریافت که ترکیب فناوری بلاک چین و جام جهانی فوتبال 2022 واقعاً شانس های زیادی برای کسب سود ارائه می دهد. کاربران می‌توانند با دقت تمام راه‌ها و پروژه‌های ممکن را طی کنند، بررسی‌های لازم را انجام دهند و شانس‌هایی را که فکر می‌کنند برایشان مناسب است، بدست آورند. هیچ یک از موارد فوق شامل هیچ نوع مشاوره مالی نیست.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا