ارزهای دیجیتال

3air – راه‌حل اتصال مبتنی بر بلاک چین و گنجاندن اقتصاد جهانی در 22 سپتامبر در صرافی MEXC راه‌اندازی شد.

هدف پروژه 3air حل و فصل مسائل همیشگی است که باعث ایجاد و کمک به توسعه نیافتگی اقتصادی بسیاری از مناطق در سطح جهان، از شهرهای آفریقایی می شود. این پروژه در صرافی جهانی MEXC در 22 سپتامبر 2022 در ساعت 10:00 صبح / 12:00 بعد از ظهر CET راه اندازی می شود.

این پروژه به زمان مهمی در تاریخ جهانی می رسد که جهان به دلایل زیادی از جمله مشارکت اقتصادی جهانی به اتصال وابسته است. 3air از راه حل جدید اتصال اینترنت باند پهن بی سیم خود – K3 Last Mile – استفاده می کند تا اتصال اینترنت پایدار را در مکان هایی که قبلاً با استفاده از روش های سنتی غیرممکن بود، فراهم کند. همچنین دسترسی به راه حل های نوآورانه شناسایی مالی و دیجیتالی را که از طریق پلت فرم 3air در دسترس است، فراهم می کند.

موفقیت 3air با کمک فهرستی چشمگیر از شرکا و حامیانی که از رشد آن در دستیابی به هدفش برای تقویت برابری اقتصادی جهانی و دسترسی به فرصت های مالی با استفاده از نوآوری های مبتنی بر بلاک چین حمایت کرده اند، به دست آمده است.

3air بیش از 3.5 میلیون دلار از دورهای Seed، Private، Public و IDO به دست آورد.

توکن اصلی 3air (3AIR دلار) در تاریخ 22 سپتامبر 2022، ساعت 10:00 UTC / 12:00 CET به طور رسمی در صرافی MEXC فهرست می شود.

پروژه 3 هوا

هدف 3air اتصال مردم شهرهای آفریقا به اکوسیستم اقتصادی جهانی با استفاده از فناوری اختصاصی خود برای ارائه اینترنت پهن باند مقرون به صرفه، پرسرعت و پایدار، تلویزیون دیجیتال و تلفن IP است. 3air از فناوری K3 Last Mile برای ارائه اتصال اختصاصی اینترنت تا 1 گیگابیت بر ثانیه، بیش از 150 ایستگاه تلویزیون دیجیتال و تلفن IP از طریق هوا استفاده می کند. پلت فرم مبتنی بر بلاک چین 3air امکان دسترسی آسان به خدمات دیجیتال، مدیریت هویت، پرداخت ها و ایجاد خط اعتباری را فراهم می کند. توکن بومی آن، 3AIR، در حال حاضر در BSC با استقرار در بلاک چین SKALE در دسترس است. این روش به عنوان روش پرداخت برای خدمات دیجیتال 3air از جمله هویت دیجیتال، خدمات پهنای باند اینترنت، تلویزیون دیجیتال و تلفن IP استفاده خواهد شد.

پروژه 3air در سه مرحله اجرا خواهد شد.

  • مرحله اول در سراسر آفریقا در حال گسترش است و اتصال پهن باند را برای همه و در همه جا فراهم می کند.
  • مرحله دوم اجرای سکوی 3air است. این پلت فرم دسترسی به خدمات مخابراتی، مدیریت هویت، راه حل های پرداخت و ایجاد خط اعتباری را تسهیل می کند.
  • مرحله نهایی شامل رهبری انقلاب در صنعت مخابرات به عنوان پلتفرم برتر مبتنی بر بلاک چین، غیرمتمرکز و بدون مجوز ISP، توکن سازی پهنای باند و سایر خدمات است. همچنین هدف آن تسهیل بازارهای ثانویه، بهبود امنیت، رومینگ، اینترنت اشیا و اتصال ISP ها در سطح جهانی است.

ارائه دسترسی پهنای باند رایگان به صورت محلی

پروژه 3air به طور پیوسته به سمت هدف خود پیش می رود تا زیرساختی برای اتصال کاربران شهرهای آفریقایی به اینترنت با سرعت بالا و نرخ های پایین فراهم کند.

به عنوان بخشی از طرح توسعه خود، 3air، با همکاری K3 Telecom، راه حل جدید K3 Last Mile خود را در مدرسه متوسطه سنت جوزف (SJSS) نصب کرد تا اتصال اینترنت را در مدرسه فراهم کند. این پروژه یک اتصال سریع، قابل اعتماد و پایدار برای دسترسی آسان تر به منابع آموزشی و فرصت های رشد فراهم می کند.

پروژه اتصال به اینترنت SJSS بر تعهد 3air به ارائه زیرساخت ها برای بهبود کیفیت فرصت ها در سراسر شهرهای آفریقا، از سیرالئون، تاکید می کند.

در Synapse راه اندازی کنید

توکن بومی – $3AIR – باز شد شبکه سیناپس IDO 50000 دلار با قیمت 0.065 دلار به ازای هر توکن تخصیص داد. در روز چهارشنبه، 14 سپتامبر در ساعت 09:00 UTC (11:00 CET) به روی برندگان مسابقه Gleam (50 برنده) باز شد. فروش FCFS برای سهامداران SNP و عموم مردم در روز پنجشنبه، 15 سپتامبر افتتاح شد.

راه اندازی توکن

راه اندازی توکن 3air چند روز دیگر باقی مانده است و ما برای یک رویداد بزرگ در نقشه راه خود آماده شده ایم. راه اندازی ما در صرافی MEXC در 22 سپتامبر 2022 در ساعت 10:00 صبح (12:00 بعد از ظهر CET) انجام می شود.

راه اندازی ما اولین پلتفرم 3air به همراه اکوسیستم اتصال مبتنی بر بلاک چین و راه حل های مالی آن را نشان خواهد داد. هیجان در جامعه 3air قابل لمس است و مدیر عامل ما، ساندی بیتنک، از حمایتی که تاکنون دریافت کرده ایم قدردانی می کند.

«شمارش هرگز سرگرم کننده نیست، اما شمارش معکوس برای راه اندازی ما سورئال بوده است. کار بسیار سختی است، اما دیدن تلاش‌های ما در چند سال گذشته همراه با حمایتی که تاکنون داشته‌ایم، باعث شده است که سواری راحت‌تر از آن چیزی باشد که فکرش را می‌کردیم. تحت شرایط مناسب، فناوری بلاک چین می‌تواند مشکلاتی را که مناطق محروم با آن مواجه هستند حل کند و خواهد کرد و ما هیجان‌زده هستیم که این ابتکار را در آفریقا رهبری کنیم. تجربه، فن‌آوری اختصاصی و اکوسیستم شرکای ما با هم ترکیب می‌شوند تا به راه‌حلی عالی برای مناطقی که دائماً تحت پوشش هستند تبدیل شوند، و ما خوشحالیم که فرصت‌های رشد برابر را در سطح جهانی تسهیل می‌کنیم.» – سندی بیتنک، مدیر عامل 3air.

با مراجعه به 3air.io یا خواندن اسناد در docs.3air.io درباره 3air اطلاعات بیشتری کسب کنید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا