ارزهای دیجیتال

3 پروژه برتری که برای سودآوری بالا انتخاب کردید: Dogeliens، Decentraland و Axie Infinity – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ظهور ارزهای دیجیتال همچنین تعداد دارایی هایی را که سرمایه گذاران در این زمینه ارزیابی می کنند افزایش داده است. به طور خاص، سرمایه‌گذارانی که پرتفوی خود را با آلت‌کوین‌ها افزایش دادند، شروع به هدف قرار دادن سودآوری بالا در بلندمدت کردند. همچنین می توان مشاهده کرد که سرمایه گذاران شروع به نشان دادن علاقه به پروژه های جدید توسعه یافته مانند Dogeliens (DOGET) در بازارهایی کرده اند که در جهت مثبت حرکت می کنند.

همه شامل Dogeliens (DOGET)

هدف Dogeliens (DOGET) با ایجاد یک اکوسیستم جامع، سودآوری برای سرمایه گذاران خود و بازیکنانی است که در اکوسیستم گنجانده می شوند. Dogeliens (DOGET)، که به عنوان یک پروژه بازی ظاهر شد، به کسب درآمد از طریق بازی برای کسب مکانیک اجازه می دهد.

همچنین یک بازار NFT در اکوسیستم وجود دارد. این بازار به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا آیتم های درون بازی را به عنوان NFT برش دهند و بفروشند. کاربران می توانند پروفایل های خود را در پروژه با مواردی که از اینجا خریداری خواهند کرد ویرایش کنند.

Dogeliens (DOGET) همچنین یک برنامه آموزشی برای سرمایه گذاران تازه وارد به بلاک چین ارائه می دهد. این برنامه برای ارائه آموزش ارزهای دیجیتال با منابع تصویری و نوشتاری برنامه ریزی شده است. بنابراین، به پایگاه سرمایه گذار گسترده تری می رسد و رشد پایدار را تضمین می کند. در نتیجه، سرمایه گذاران Dogeliens (DOGET) را یک موفقیت می بینند.

Decentraland (MANA) بزرگترین سکه متاورس است

Decentraland (مانا) یک ارز دیجیتال است که بر دنیای مجازی تمرکز دارد. این یکی از اولین پروژه هایی است که از بلاک چین اتریوم بیرون آمده است و هدف آن ارائه یک پلت فرم غیرمتمرکز واقعیت مجازی است. متاور Decentraland (MANA) یک دنیای سه بعدی است که در آن کاربران می توانند خرید، ساخت و کاوش کنند. ویژگی های اصلی Decentraland قطعه زمین مجازی، اقتصاد درون بازی و سیستم آواتار آن است. تیم Decentraland برای پیشبرد این پروژه سخت کار کرده است و از زمان شروع آن پیشرفت قابل توجهی داشته است. با این حال، سقوط اخیر کریپتو، آینده این پروژه را به خطر انداخته است. از طرفی پیش بینی می شود به زودی بهبود پیدا کنند. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا دسنترالند (MANA) می تواند از این شکست نجات یابد و به رشد خود ادامه دهد.

1661069110 576 3 پروژه برتری که برای سودآوری بالا انتخاب کردید Dogeliens،
3 پروژه برتری که برای سودآوری بالا انتخاب کردید: Dogeliens، Decentraland و Axie Infinity - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

با وجود Crypto Winter: Axie Infinity (AXS) همچنان انعطاف‌پذیر است

پروژه Axie Infinity (AXS) که میزبان یک بازی بسیار سرگرم کننده است، با ترکیب قطعات موجود در بازی، ارتقاء را فراهم می کند. این قطعات را می توان در بازار پلتفرم فروخت تا درآمدزایی داشته باشد. کاراکترهای منحصر به فرد را می توان با قطعات خریداری شده به صورت جداگانه ساخت و به میزان دلخواه برای فروش به بازار عرضه کرد.

Axie Infinity (AXS) که با مدل درآمدی، زیرساخت‌های فنی و میزان عرضه‌اش، توجه زیادی را از سوی سرمایه‌گذاران پول کریپتو به خود جلب کرده است، در حال حاضر با ارزش بسیار پایینی در بازار معامله می‌شود. با این حال، از نرخ درآمد قبلی مشهود است که توکن AXS یکی از پروژه‌های مناسبی است که می‌توان آن را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت ارزهای دیجیتال ارزیابی کرد. توکن AXS با رتبه 44 در رتبه بندی بازار، از نظر حجم معاملات 24 ساعته، 150 میلیون دلار ارزش دارد. با وجود چرخه زمستانی کریپتو در بازار، ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار نشان می دهد که پروژه با توجه به تاریخ انتشار در موقعیت عالی قرار دارد. در حال حاضر، این پروژه که خریداران بالاتر از سطح 14 دلار را پیدا می کند، یکی از پروژه هایی است که سریع ترین واکنش صعودی را به افزایش قیمت بیت کوین ارائه می دهد.

ظهور ارزهای دیجیتال همچنین تعداد دارایی هایی را که سرمایه گذاران می توانند برای سودآوری بالا هدف قرار دهند، افزایش داده است. این سه پروژه سکه‌های بازی، نمونه‌های برجسته‌ای از سکه‌هایی هستند که سرمایه‌گذاران برای بازدهی بالقوه خود هدف قرار می‌دهند. بنابراین اگر می خواهید در پروژه ای با سودآوری بالا سرمایه گذاری کنید، این سه سکه باید در رادار شما باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا